FIV 275

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

broscuta7 felicitari!!! Esti graviduta!!! Iti doresc sarcina fara probleme si bebe sanatos!!

miki01 te pup! maine merg la eco din nou, la Medlife. Ar trebui sa se auda inimioarele. Sper sa fie bine cu

Adhnana lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007) si 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui broscuta7

Fetelor, va rog ajutati-ma
Am facut FET in 19.05 iar acum am primit rez BETA e 38,05 la BIOS. Ce ziceti?sapt 3 5,8 -71,2
sapt 4 9,5-750
Nu stiu sa mai gandesc, nu am vazut in viata mea un rez pozitiv pe numele meu.......


felicitari testul este pozitiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda82 spune:


Broscuta7, felicitari!!! Esti graviduta!!!!La sfarsit de zi m-am bucurat sa vad mesajul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta7 spune:

Va multumesc fetelor din tot sufletul. Stiu ca valoarea este cam micuta, dar o sa merg joi sa-l repet.
Maria sa ai incredere in sansa ta. Si eu tot cu embrioni congelati am facut.
Dupa 5 inseminari, 2 laparo, 5 HSG, 1 histeroscopie, 3 FIV-uri si inca un ET.............in total 7 ani si ceva de chin, Maicuta Domnului m-a ajutat si o rog sa ma ajute pana la capat.
Nu-mi vine sa cred nici acum. stiti ca eram zilele trecute disperata ca nu am nimic, ABSOLUT NIMIC, sanii ma dureau cand si cand, ieri putina greata, iar de azi dimineata, iar nimic. Eu toata viata am crezut ca voi avea la sarcina un semn cat de mic, dar Doamne Doamne mi-a jucat o festa teribila. Nu intelegeam "cum adica sa fii gravida si sa nu ai nimic????O durere de ceva, ceva mai umflat, ceva mai colorat........" La celelalte ET-uri am avut mereu caeva modificari, chiar si pt cateva zile. Acum NIMIC
Iertati-ma ca m-am lungit atat, dar voi imi sunteti cele mai dregi prietene, chiar daca scriu de putin timp va citesc de aproape 3 ani.
Vreti sa va spun ceva nostim? Am facut ET_ul intr-o miercuri la 11.20(stiti ca la Giuli e un ceas in dreapta pe perete) si ma gandeam ca o sa reusesc ca eu m-am nascut intr-o miercuri la 11.20
Pentru toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

broscuta7felicitariiiiibravo...ai grija de tine acum...
super vesti bune
Sa dea Dumnezeu la toata lumea fericirea pe care o simtim noi





Angie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki01 spune:


Broscuta, felicitari, sigur este bebe! Si mi-as permite sa spun ca este baiat, se pare ca ei se prind mai "tarziu" (eu am avut la Andrei valoare BHCG=22 in Z10)
Joi sigur rezultatul te va linisti.

Adhnana, Sunt sigura ca totul este ok la eco si bebei sunt bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Broscuta felicitari,sa dea Dumnezeu sa se dubleze valoarea si sa ai o sarcina usoara,fara greturi
Mona tu cind faci testul?Tin pumnii
Eu sint putin suparata.Ieri am facut hormonalele de ziua 3-a,nu stiu rezultatele,dar am facut si o eco,aveam doar 7 foliculasi si un chist de cca.1 cm.Se pare ca rezerva mea a cam scazut de anul trecut cind am avut 10 ovule punctionate.
Pup fetele si multa bafta.

Da-mi Doamne si mie un bebe.....sau doi,te rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

broscutoooooo7 ti-am scris un mesaj unde sa nu cauti semne, dar ai trecut mai departe prin apa.

Acum pe bune , sarcina usoara si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Felicitari Broscuto!!! Sa ai o sarcina frumoasa si lipsita de griji!!!

Mona urmezi tu cu beta mare, cat pentru doi!!!

Bruni tu pe cand dai un nou start?

Multa bafta tuturor fetelor in focuri!!! Nu va pierdeti speranta, cineva acolo Sus ne iubeste!!!

Va pup!

------------------------------------
Cea mai fericita cu acte in regula!!!

Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dob spune:

Felicitari! sa-ti dea Dumnezeu o sarcina usoara !


Citat:
citat din mesajul lui broscuta7

Va multumesc fetelor din tot sufletul. Stiu ca valoarea este cam micuta, dar o sa merg joi sa-l repet.
Maria sa ai incredere in sansa ta. Si eu tot cu embrioni congelati am facut.
Dupa 5 inseminari, 2 laparo, 5 HSG, 1 histeroscopie, 3 FIV-uri si inca un ET.............in total 7 ani si ceva de chin, Maicuta Domnului m-a ajutat si o rog sa ma ajute pana la capat.
Nu-mi vine sa cred nici acum. stiti ca eram zilele trecute disperata ca nu am nimic, ABSOLUT NIMIC, sanii ma dureau cand si cand, ieri putina greata, iar de azi dimineata, iar nimic. Eu toata viata am crezut ca voi avea la sarcina un semn cat de mic, dar Doamne Doamne mi-a jucat o festa teribila. Nu intelegeam "cum adica sa fii gravida si sa nu ai nimic????O durere de ceva, ceva mai umflat, ceva mai colorat........" La celelalte ET-uri am avut mereu caeva modificari, chiar si pt cateva zile. Acum NIMIC
Iertati-ma ca m-am lungit atat, dar voi imi sunteti cele mai dregi prietene, chiar daca scriu de putin timp va citesc de aproape 3 ani.
Vreti sa va spun ceva nostim? Am facut ET_ul intr-o miercuri la 11.20(stiti ca la Giuli e un ceas in dreapta pe perete) si ma gandeam ca o sa reusesc ca eu m-am nascut intr-o miercuri la 11.20
Pentru toate fetele

Mergi la inceput