**Buburuze de 2009 in actiune (23)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Buna dimineata!
Sambata ne-am sarbatorit si noi, vremea a fost frumoasa, proetenii aproape, copiii fericiti ... a fost super.
http://picasaweb.google.ro/AndreeaTzui/CEZARA1An#5477085503806411522

Intru pe ultima suta de metri cu dizertatia si examene, as aca mnai rarut pe forumeala. Dar tot mai gasesc eu 5 minute sa va citesc.
O zi senina!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">I LOVE DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Adinuta-la multi ani cu intarziere!Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de puiul tau!Nu am intrat mai devreme si acum am vazut!De Miru stiam si am intrat pe fuga sambata dimineata.....
Cris-asteptam pozici! la smecherici!
Andreea-deci ati sarbatorit in avans!Multa bafta la examene!
Mada-multi ani fericiti alaturi de sotul si minunica ta!Felicitari ptr mers!
Anna-un scump Valdut ca de obicei!Tricoul e cel adus de tati din Anglia?Dar cine a scris numele pe el?Lasa ca faci tu si curatenie,important e ca ai petrecut clipe frumoase alaturi de ai tai!
Ema-A mai trecut lenea?Ce face Dariusica?Am vazut pozele si vreau sa zic ca tare scump mai e!
Anaela si pe mine m-a dat gata Darius cu ochisorii lui!
Adina-frumos la cetatea Neamutului!Vreau si eu.........Eu sunt innebunita dupa munte....
Lavi-ma bucur tare mult ca a trecut febra la Raresut!
Dana-nu ne povestesti nimic de Denisache sau te-au speriat fetele cu taxa lor?

Eu am terminat cu bilanturile,sper sa am mai mult timp de forumeala acum.Andutu e racit in continuare,tuseste si ii curge nasul.Astazi mergem la pediatra din nou.Sper sa nu-i mai dea antibiotic ca nu-i mai dau-i-am dat 5 zile degeaba.Are 4 dinti si mai vin 2.As vrea sa-i iau ceva special ptr maine sau sa fac ceva special insa sunt in pana de idei asa ca daca aveti sugestii.....
Mai vin mai tarziu!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici,
noi am cam tinut-o numai in plimbari si distractiedar o sa incersc sa fiu la zi

La Multe Lunite inainte

Maria buburuza de Carinablanca sa cresti mare si frumoasa


adina ati fost la cetate pana la urma???cum a fost cu socrela???
anaela pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecu noile achizitii
ema pai nu stiu..eu zic sa vedem cat cheltuim la munte o saptamana la un hotel de 5 stele si sa cerem ce ni se cuvine
mada multi ani inainte fericiti si sa va bucurati de printesa voastra
iry [:-))))] deci tu vrei sa o storci de bani,ai?
anna vazut vladutsi un pup pe maselute sa nu chinuie baiatula fost super la petrecere,toata lumea s-a distrat si ne-am simtit bine si terorista ne-am distrat pe totia primit hainute o garmada,cat sa-mi deschid un magain de copiisi avuse si noroc de bani,leagan si jucariisper sa nu fie o infectie asa puternica si sa-l intarci pe vladut brusc
andreea mai,mai da ce rochita a avutsi tortul ala numai bun de halitce tare din ce am vazut eu o sa se stabileasac ca cuba sa ne furnizeze noua trabuce si o sa fie cea mai gagica buna din bransasi in timpul liber o sa faca goblenuriam intuit bine???multa bafta cu exam si disertatia si te asteptam sa faci cinste dupa
simina offf saracutulmulta sanatate si un pup sa nu va chinuie prea tare dintisoriisa mor daca am vreo idee la ora asta pentru ce sa luam maine la pici

azi o sa pun pozele,dar nu promit si ora

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Simina, sanatate multa, offf, sa treaca mai repede raceala asta! Da, echipamentul i l-a cuparat tati de la stadionul lui FC Barcelona si acolo ti-l si inscriptiona cu nume, numar... Numai ca pantalonasii sunt prea mari de slabanogul meu, presupun ca o sa-i vina la anul Ma gandesc la Razvanelul sa-i iasa repede dintii si sa-i treaca raceala Eu lui Vladut cand ii cumpar cadouase ma gandesc intotdeauna la jucarii ca sa-l bucure, acum i-am luat o masinuta pe care daca o apasa pe spate incepe sa scoata sunete si sa mearga... Maine asteptam sa vedem daca-i place.
Nicuratze, mai spune-ne si despre voi, ce-ti mai fac piticutii?
Cris, chiar a primit o multime de cadouase, Miru, le merita, ca e o scumpete. Abia astept sa vad pozicile, asa ca nu mai intarzia cu ele!
Andreea, ce printesa frumoasa am vazut in pozici, si v-ati distrat de minune! Iar tortul

Multumim tuturor de aprecieri

Pupicei multi


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:



Neata!

Sunt nebuna de cap,copilul meu nu mai doarme noaptea.E a doua noapte in care se trezeste de n ori.Azi noapte s-a trezit din ora-n ora.Cand era si 50,el se trezea.Dinimeata la 7,era drepti,abia acum a adormit.Nu mai pot,sunt zombii.

Nu am fost ieri la Cetate,ca la noi,pe la 15 a inceput o frumusete de furtuna,de imi era frica.Mergea apa prin curte ca in rau.Si acum in curtea din spate am lac,pacat ca nu am barca.

Socrela,ma enerveaza de moor.A venit....cu 3 garaofe si un parfum,dar nu de firma cum ii da lui ficsa.

Poze nu am facut ,daca ma bateti,asta este,suport consecintele

Iar ca sa va impac,am pus cateva poze cu RAZVAN ,poate,poate nu i-au bataie.

Am plecat sa fac curatenie,ca parca e la nebuni in casa la mine

V-am pupacit pe toate



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)

"Copilul nu datoreaza parintelui viata,ci cresterea."(N.Iorga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata gagici
trecu lenea ano...bronzata nu...inca...unde sa ma bronzez cu vremea asta...cand e fain si zici...hai sa plec spre plaja, hop cand ai bagajele gata se aduna asa niste nori si trage o ploicica....astept sa se stabilizeze....normallllll ca vine tanti la masajjjj....cat stau aici fac, nu intrerup
simina....seamana cu masa e??????offff....asa e de naspa cu raceala astaaaaa varaaa....stiu de la mine ca imi vine sa imi dau pumni cand racesc vara... dintosul....al meu baleste de numa numa dar parca nu se vede nimic...sau nu vad euuuu
cris....munte???? da o croaziera in nord....pe la fiorduri, prin sant petersburg ti-ar sta in gat??????asta e valabil si pt cuscra...banii se duccccc, de acolo macar ramai cu ceva....si iaca asa sa vezi cum danuta noastra dispare de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Intai....multumesc de urari......apoi dau pizza si pentru dieta......

apoi sa ma laud..am incaput in pantalonii dinainte de sarcinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabine imi sunt ficsi dar........am incaput.....in ei..deci......ii pot si incheia nu ma pot aseza bine dar..nu radeti ca eu sunt foarte fericita....eu am luat 40 de kile in sarcina....aveam pe 14.08.2009 107 kg....deci....am prnit de la 65 deci......mai dau de bautttttttttttt da pana la a sta pe mine cum stateau...mai am ceva timp.....de muncit.......

va pup.....pe toti si toate......si promit sa mai trimit un filmulet cu Eva mergand de-a busilea.....cand pot....

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

buna fetele!sunt kam chioara de somn...dar din mintea mea congelata,incerc sa scriu un mesaj,acum sa vedem si daca-mi iese ceva...reby a mea se culca de 3 zile la ora 23 si ceva si se trezeste pe la 8,9 dimineata si nu mai doarme decat un somn de 2 ore dupa amiaza,nu stiu ce sa-i fac sa se culce mai devreme,ka ia la ora 23 zici ca sa trezit,asa fresch e
anna-sper ca au gresit doctorii analizele,incat sa poti sa alaptezi baiatul cum trebuie
crisss-vreau sa o jumulesc de bani,dar...tie,ti se cuvin cei mai muulti ,asa ca... negociaza tu cu ea,ca ia uite si la cuscra'mea,e si mai rau ka mine,auzi la ea sant-petersburg,fa ce faci si scoate-o din gura noastra,ka e jaale
adina-noroc cu pozele la baiat ai scapat de bataie,ka altfel ti-o luai rau pe carca

vreau si eu parolllllllllla,am mai spus odata si vad ka nimeni nu mi-o da

fetele,care aveti o reteta buna de tort cu fructe si rulada de carne simpla?ca mai am pik si face bebita mea 1 an si nu stiu ce s-i fac,bn am eu ceva in cap,dar poate imi sugerati voi ceva mai bun
serialbastre-ce rochita frumoasa a avut cezara,ce sa mai o adevarata printesa

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Iry, eu fac rulada asta de carne si e delicioasa, si aspectoasa (pui ardeii de mai multe culori + patrunjelul...) Si e usor de facut

Edit: Nu pusesem link-ul http:/reclama ilegala - considera acesta un avertisment/Retete/Fripturi/Muschiulet-umplut-la-cuptor.html

e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

anna,nu am primit nici acolo...in fine,ms nu mai trim mesaje cu retete ca vad ca se considera reclama

fetele

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput