faze comico-tragice din "tinereti"!sa radem:)

faze comico-tragice din "tinereti"!sa radem:) | Autor: alexa_bebe

Link direct la acest mesaj

cred ca sunt destule subiecte triste(povesti care mai de care mai interesante...dar triste)
Sunt sigura ca fiecare are cel putin o intamplare hazlie de povestit!

Si daca tot am deschis subiectul voi incepe eu

mama de prichindik poznasha

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa_bebe spune:

Intamplarea asta e de cand eram eu copil!copil...eram adolescenta
de acum si fluturau hormonii in mine ca tot auzeam prin clasa"ce bine e cand pupi un baiat"...eu afona la capitolul asta!umbla un baiat de ceva timp dupa mine..el isi arata iubirea ciufulindu-ma toate pauzele ,nu mai zic de fugarelile pana la baie(inapoi)!mi-a dat intalnie,vai ce entuziasmata eram..ziceai ca am castigat la loto(ce stiam eu!)ma invitase la o cofetarie..in fata cofetariei era un fast food...oamenii stateau afara pe banci si mancau...le-am cam stricat eu pofta apoi!

Ma aranjez ca sa fiu mumoasa si plec!cofetaria era construita in stil modern(sticla de la usa pana la geamuri!)ajung acolo si cand sa intru CULMEA usa nu s-a mai deschis si am intrat direct cu capul in geam fara nici o ezitare!m-am lipit instant de usa aceea..numai bine ce m-am intors ca sa vad oamenii de peste strada care mai de care se prapadeau de boacana mea!si tot auzeam"tanara..tanara"!si parca nu ar fi fost de ajuns baiatul era prin preajma si a vazut spectacolul!am mers zbughind-o pana acasaa!m-am ales cu un cucui sanatos si papusi:))

mama de prichindik poznasha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

e un subiect la generale intitulat "mi-a fost rusine".Cred ca acolo se incadreaza povestea ta.
Scuze ca nu dau link-ul,dar mi-e lene sa caut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_bebe spune:

Am sa il caut eu

mama de prichindik poznasha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_bebe spune:

Va rog sa inchideti acest subiect este deja la generale!
Va multumesc!

mama de prichindik poznasha

Mergi la inceput