Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

pai apartamentul se elibereaza saptamana viitoare....e renovat, arata bine, doar ca noi vrem sa dam tapetul jos si sa zugravim..deci dureaza vreo 2 saptamani afacerea asta...altceva nu mai facem acum...eu as vrea sa mai sparg niste pereti, sa largesc livingul, dar am hotarat ca facem asta peste cativa ani totusi, ca acum nu mai avem nici bani nici energia necesara...

si daca bebe asteapta pana atunci, ne mutam peste vreo 3 saptamani...daca nu, mai stam aici pana face bebe macar 2-3 saptamani si ne mutam dupa acolo...

mobila de dormitor o luam de aici, de bucatarie este deja ...si atat pentru moment...

usor usor o sa mobilam si restul casei...e greu acum si cu bebe, si cu casa noua, dar asa s-au aranjat lucrurile...noi sa fim sanatosi, ca restul se rezolva toate...

Bulina 33+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

racusor tu mai devreme de 39 de saptamani nu nasti...stai calma...cate camere v-ati luat si in ce zona...lasa ca e bine ca a venit casa...

Larisa 30+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Buna fetelor. Mare activitate mare in delfinariu. Ce bine ca toate-s bine. Eu tocmai am terminat de bucatarit, de curatit prin casa plus spalat o tura la masina. Acum stau tolanita cu laptopul ca dupaia vreau sa ma duc sa fac o prajiturica cu capsuni.
Nici eu nu mi-am gasit patut la culoare, inca mai caut, poate imi dati voi vreo idee. Caut din acela stil tarc culoarea fagului.
Am schimbat si semnatura. Sa inteleg ca am intrat in luna a 7 a?
Sau gresesc?

27 + . Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

larisa, ma intrebai de carusel si aparatori....tot de la baby confort le-a luat...

http://www.babycomfort.ro/produse/235-lenjerie-patut/260--lenjerie-patut-copii-gluck/

e ceva pe bleo cu norisori (macar si desenul de pe comoda are norisori bleo )

poate mai gasesc ceva cu zmeu pe portocaliu cu bleo...

si carusele aici:

http://www.babycomfort.ro/produse/237-patuturi-copii/251--carusele-muzicale-patut-/

astia cam au produse bune si foarte multe bio...

Bulina 33+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

ne-am luat 4 camere la muncii

Bulina 33+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010

ne-am luat 4 camere la muncii

Bulina 33+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!


super noi avem tot 4 cam pe virtutii...sa stii insa ca pentru varuit sa lasi cam o luna cu tot cu curatenie...ori stabiliti termene drastice ptr mesteri. iti spune Stan Patitul

Larisa 30+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Buna ziua si de la noi, si un week-end frumos si linistit
Carmen, ma bucur ca esti bine si nu mai ai dureri...ne-ai pus un pic pe jar ieri...
Aelita, sa-ti traiasca feciorasul, Andres, sa fie sanatos si sa aiba tot ceea ce isi doreste de la viata!!!

Paula, 30+ cu , Raul Codin
AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

l-am intrebat pe sotior ce a pregatit pentru maine a facut niste ochi mari si zice....a, de asta esti tu asa suparata de ieri

acum ma tot alinta si rade de mine si imi povesteste cum o sa organizeze o mica nunta cu lautari, cu flori si cu meniul de la nunta

iar eu ii tin morala despre miciile atentii care conteaza mult pentru femei si ca nu e nevoie de chestii scumpe ci surprizele in sine...dar uita pana data viitoare

si acum se plange pe la prieteni ca nevasta il persecuta, ca alearga toata ziua si ca e ca la patron acasa, munceste 12 ore dar asa cica se antreneaza pentru cand vine bebe.....

asa ma distreaza

Bulina 33+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mov_79 spune:

ela si eu am fost prin sapt 22 la crisan la un control, e super ok:)
eu voi naste la odobescu, mai ales ca acum e si inchis pt igienizare....numai bine pe cand se deschide o sa fie curat:)
tu la ce doctor ai mai fost?

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010

l-am intrebat pe sotior ce a pregatit pentru maine a facut niste ochi mari si zice....a, de asta esti tu asa suparata de ieri

acum ma tot alinta si rade de mine si imi povesteste cum o sa organizeze o mica nunta cu lautari, cu flori si cu meniul de la nunta

iar eu ii tin morala despre miciile atentii care conteaza mult pentru femei si ca nu e nevoie de chestii scumpe ci surprizele in sine...dar uita pana data viitoare

si acum se plange pe la prieteni ca nevasta il persecuta, ca alearga toata ziua si ca e ca la patron acasa, munceste 12 ore dar asa cica se antreneaza pentru cand vine bebe.....

asa ma distreaza

Bulina 33+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!


haha si al meu se plange ca e la patron mai ales ca in firma eu is sefa si el executa...
vezi ca iti sugera carmen sa il trimiti la anticariate sa cauti nu stiu ce care se potriveste cu comoda

Larisa 30+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput