Puiuti de Randunici 2008!! (415) Sanatate,Siluan!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Evident ca baietii mei n-au prins nimic azi , dar s-au distrat copios cu atata apa in jur , in special Razvan care a venit inamolit pana la genunchi. Noroc ca a fost inspirat PAul de dimineata si l-a incaltat in bocanci care i-au prins super bine.

Rebecca doarme cu tacso acum , iar Razvi isi face povestirea la romana. Asa ca bag si eu o cafeluta si la relaxare putin ca acusica se scoala membrii casei! In special aia mica si rea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Gata, ii propun afacere marinarului!

- Construim casa pe malu' marii si inchiriem la randunici Cu curte, cu copaci, cu gratarel, cu iarba, cu garaj, fix pe plaja, sa bata valu-n geam, punem si jucarii pt copii... Gata ne-am scos!

Doar ca daca-i zic astuia ca vreau casa la mare, sa vad marea albastra toata ziua si sa aud valurile o sa-mi zica ca trebuia sa ma marit cu altcineva


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Nooo, cu mancarea n-am aceeasi filosofie. Merge unsa Sa fie primit, dar de la mine pan' la tine numai vai si ape line Asa caaa, ramane pe data viitoare Si am studiat si cazarea, n-arata rau. Cam departe de plaja, e de mers cu masina, de cautat loc de parcare...hmmm. Si cand vreti sa mergeti?Ca vad ca n-are aer conditionat Fite, nene...SI FIGURI

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea


EU as vrea intre 15 si 30 iunie, Alin inca nu s-a hotarat...
400m ti se pare o distanta mare? Pai mai face si Matei miscare, si noi...
L-am sunat pe proprietar si a zis ca vila nu e locuita, o deschid in sezon, in functie de rezervari, si a zis ca-mi ia mai ieftin decat e in Vama.. Oricum, noi mai mult de 3 nopti nu stam...
In legatura cu mancarea, parca Luny zicea ca ai unde sa mananci in Vama...

Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kya

Gata, ii propun afacere marinarului!

- Construim casa pe malu' marii si inchiriem la randunici Cu curte, cu copaci, cu gratarel, cu iarba, cu garaj, fix pe plaja, sa bata valu-n geam, punem si jucarii pt copii... Gata ne-am scos!

Doar ca daca-i zic astuia ca vreau casa la mare, sa vad marea albastra toata ziua si sa aud valurile o sa-mi zica ca trebuia sa ma marit cu altcineva


Mami si Sanziana

God didn't bring me this far, to leave me here!




Ii explici ca nu e pt voi... Mai faceti un ban gramada..

Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui randunici

In capitolul asta sa auzim doar vesti bune si despre
Siluan si despre Patrick!
Sa va faceti bine pui mici!


doamne ajuta!!!

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

kya esti nebuna dar de ce l-ar deranja ca el e obisnuit cu zgomotul produs de valuri

valenmersi pentru raspuns..am vorbit cu fina si mi-a zis ca slujba costa 350ron..chestiile pentru preoti nu stiam ca tre'sa le cumpar eu..

mimo pai ce sa va fac bre' daca ati trimis ploaia la noi...si acum ploua asa ca o sa ma duc la nani..Cata doame ,Andru la fel merit si eu o relaxare mica -micafara sa fiu nevoita sa trag jaluzelele





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramo_cata

kya esti nebuna dar de ce l-ar deranja ca el e obisnuit cu zgomotul produs de valuri

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Pai tocmai, ca atunci cand e acasa a zis ca nu vrea decat forme de relief care nu sunt flat & wet!

Vad ca a iesit soarele, am pus bateria de la aparatul foto la incarcat, ca poate tine vremea cu noi si maine.


Mami si Sanziana

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://www.lumbarda.hr/privatni/9/en#

Daca tot vorbiti de mare... aici mergem noi.

Si daca tot vorbiti de ploaie... A tras o rapaiala si pe-aici! O ploaie de vara de vreo ora... dar tare!! Acum pare ca se lumineaza!

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

kya

Citat:
Pai tocmai, ca atunci cand e acasa a zis ca nu vrea decat forme de relief care nu sunt flat & wet!
m-am prins ca despre asat-i vorba deasta l-am pus pe ranjit la final

si la noi a aparut soarele,eu n-am putut sa dorm,m-am frichinit o ora langa Andru si degeaba..n-am putut sa dorm...




RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Noi cu marea..nu stiu daca vom mai merge desi am platit biletele...sa vedem cum va fi Siluan!Si daca e bine,il lasam acasa cu bunicii!David a auzit din intamplare o discutie de-a noastra si saracu a plans ca nu va merge la mare..e tare greu!

Patrick,cum mai e????
Nico,sanatate baietilor

Si la noi cand ploua,cand e soare,cand e frig,cand e cald si imediat vine luna iunie!

Ghici ce inseamna:"laciuca"-cea mai noua perla a lui Sam care vorbeste tare bine,face propozitii cu 5 cuvinte.am ramas socata cand am venit de la spital si am auzit ce leaga la cuvinte


mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput