Prietene la bine si la greu - 17

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Hoppa.....Ralu_seby deci suntem tize...sa imi traiesti Eleno draga!

Licuriciule multumesc!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

La multi ani tuturor Elenelor (Lavi, Ralu si cine mai e) si Constantinilor!

in alta ordine de idei, astia se pare ca ne taie 25% din indemnizatie.
un nou protest va avea loc miercuri 26 mai ora 11 la Guvern https://docs.google.com/Doc?docid=0AbeSvjbNas88ZGQyNnB6cjJfMTlnYnN6bXRmag&hl=en



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LAVINIABLAGA LA MULTI ANI!!!

DIANA tare frumoasa e printesica ta in rochitza de zana

DANKUTZA ce bine ar fi sa scape mama ta de operatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Lidia, ramonik, dankutza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura - andreea spune:

La Multi Ani Lavi si Ralu_Seby, sa fiti sanatoase si voioase! La fel doresc si celorlalte Elene neindentificate

Bine v-am regasit dupa o lunga absenta. Multumesc pentru mesajul trimis de Ramonika, altfel era greu sa va gasesc. Noi am fost acasa (in ro) insa nu am mai apucat sa anuntam inainte de plecare. A fost frumos, ne-am crestinat, ne-am bronzat si ne-am bucurat de aerul curat de acasa. am facut pauza de internet si TV si nu a fost rau deloc.
Am citit ultimile doua capitole si alea pe sarite, toata lumea este diversificata, bravo, avem fulgusori mari si mancaciosi. Noi am testat saptamana asta diverse, suntem fomiste sefe, mancam orice, Doamne ajuta. Laptele lui mami este cam pe final, il mai bem asa ca desert . Raportul de sase luni a fost extrem de bun, 73cm, 7560g si energie cat cuprinde

Am vazut poze, cantecele, zambete, sa va traiasca cu mic cu mare, toti sunt frumosi si scumpi, adevarate comori
Pana ma reculeg si resusesc sa ordonez informatiile din celelalte capitole, am doua intrebari(pediatra mea este varza la capitolul diversificare, mi-a dat niste sfaturi bune doar de ignorat): ce tip de carne ar fi de preferat pentru inceput si de ce si care este scopul amestecului fructelor cu branza (pe langa faptul ca nu mi se pare apetisanta combinatia, fructele in general se consuma singure altfel ingreuneaza digestia)?

Multumesc in avans pentru raspunsuri si mai revin!
V-am pupat


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
La multi ani tuturor(fulgusori, elene, constantini) sarbatoritilor de azi.
Imi pare rau ca nu am mai apucat sa intru..dar am reusit sa citesc tot (macar atat ..ca tare agitata e gaza mea)
Cred ca din cauza vremii am asa o stare de somn+oboseala+LENE+lipsa chef ..in concluzie...am cazut in butoi.
Va pupik pe toate..si sper sa imi revin cat mai rpd.

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Buna Fetelor !

Nu am mai aparut pe forum am avut o saptamana grea , am fost chiar si eu epuizata sa nu va spun ma durea tot corpul , nu puteam sa dorm de obosita ce eram, s-a acumulat de mult datorita dintilor lui Mihai care a iesit numai unul si mai avem unul care se vede si nu vrea sa iasa odata afara, ca sa nu va spun ca tot asa suntem nu dormim noaptea, plangem, eu dorm asa pe apucate, mancare asa si asa, i-am zis la doctorita a zis sa nu imi fac grija ca asa sunt copii in perioada cand le ies dintii.

LA MULTI ANI CELOR CE POARTA NUMELE DE ELENA SI DE CONSTANTIN .
LA MULTI ANI FULGUSORILOR


ERAM DATOARE CU UN RASPUNS LYLYANEIcu spatele stau mai bine sper sa nu mai am probleme cu el, desi ma mai sacaie.

Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

laura-andreea - bine ai revenit!
nu chiar toata lumea e diversificata, noi inca nu. doar ne-am jucat putin cu niste suc de mar, insa diversificat propriu-zis inca nu. la 6 luni.




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Salut!

Tot nerecuperata!
La Multi Ani Elenelor si Constantinilor!
Lavi,
Ralu,


fulgusorilor nascuti intr-o zi de 21

Avem beibicuc, azi facem proba



Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

salutare natiune

La multi ani tuturor Elenelor si Constantinilor, fie ca's mamici, tatici, bunici sau fulgusori cuminti ... LMA Lavi si Ralu_Seby

eu am avut o saptamana crunta, multumesc tuturor pt sustinere si gandurile bune , acum vin de la dentist si sa zicem ca's putin mai bine

va las si cateva pozici noi in albumul de 6 lunite + un filmulet (am reusit sa'l incarc de pe picasa )

pozici

pupicei to everybody

_
Anca mamica fericita de Sabina Ioana (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput