Puiuti de Randunici 2008!! (414) Sanatate,Siluan!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

olgu am facut un Pap asta toamna si a iesit de tip 2...atunci mi-a dat cam acelasi tratament..indometacin si zinnat..tratament care l-am urmat 3 luni la menstruatie...acum nu prea pot sa fac multe ,sambata viitoare sunt nasica si nu prea imi sta capul la astea...dar luna viitoare vreau sa merg sa fac niste investigatii ,sa repet citologia,plus test papiloma si o cultura de secretie vaginala...daca astea ies bine atunci cred ca ar trebui sa se vorbeasca de cauterizarea ranii,asa cum mi-a zis dr..as vrea sa aflu daca aceasta rana e produsa de infectie(care se trateaza cu tratament) sau virus,cum ar fi virusul papilomae cel mai implicat in producerea de cancer de col uterin...doamne fereste...in fine cred ca trebuie facute mai multe investigatii nu doar un simplu control si tac reteta cu antibiotic si un antiinflamator...



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ramo s-a facut Complimente baschetbalistei V-am zis oare ca soacra mea face OZONOTERAPIE ??? Si merge la ginecolog ?? Eu zic sa nu fii prea speriata totusi cu intarzierea asta, se mai intampla. Eu as verifica tiroida nitel
Olgu esti desteapta ma, uitasem ca nici eu nu mai vad O sa-mi iau un robot mai mare ca poate d-aia nu mai gasesc componentele


Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

POUAAAAAA

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ioana, . La David cum ti-a fost? Poti compara?

Ramo, da, vezi ca eu am dat o caruta pe bani pe screeningul ala pentru HPV in Bucuresti, acum doi ani...aproape 5 milioane...ca sa aflu ca nu am nimic

Kya, da, si eu sunt tot pentru 10-11. Da' ziceti-mi si mie, Ferma Animalelor e din Soseaua Pantelimon, nu? Nicio legatura cu iesirea spre Urziceni, da? Ca ma contrazic cu cineva .

Mimo, Mari e in fara plata luna iunie ? Sau in concediu ?

Olga 14s cu Sara-Maria si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika
Kya, da, si eu sunt tot pentru 10-11. Da' ziceti-mi si mie, Ferma Animalelor e din Soseaua Pantelimon, nu? Nicio legatura cu iesirea spre Urziceni, da? Ca ma contrazic cu cineva .

Comuna Pantelimon e, n-are legatura cu Urziceni-ul - aia e prin Colentina.



Mami si Sanziana

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

POUAAAAAA

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Vino in Herastrau, ca aici nu ploua


Mami si Sanziana

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Iete, Mimonicsa, sa iti trreaca supararea, iete cum canta nea Tyler zilele trecute la Caracas :



Si sa va citez un post de pe forumul DM, de ma tavalesc de ras:

"eu imi iau bilet cu 1 minut inainte de inceperea recitalului ca sa fiu sigur ca pina atunci nu moare vocalu' de batrinete evident glumesc,nu particip la eveniment,deja sa merg asa la orice concert de rockulet incep sa seman cu baseasca junioare,totusi sint fan depeche mode iar aerosmith chiar nu imi plac deloc parca ar fi mai multi bon jovi pe scena sau roling stones varianta mai tinara si nelinistita .Nu imi place sa vad scheletroni pe scena trecuti bine de 60 de ani si care sa cinte despre dragoste si sex,la virsta aia sa cinte si ei despre scleroza,artroza si celuloza"



Olga 14s cu Sara-Maria si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

simo draga, sunt alaturi de voi cu tot sufletul, si sunt convinsa ca o sa treceti cu bine peste hopul asta!!
stela ce dragalasa e Teo, i-a crescut mult parutul, super pozici!
ioana, hai, ca mai e putin si dovedesti tu si greata!
kya si eu tot un 11 as spune, ptr duminica! da Doamne sa fie vreme frumoasa!

noi suntem fericiti ca am descoperit un loc de joaca f dragut in spatele pietei Alba Iulia, umbrit de tei, cu utze, tobogane si suficient loc de alergat, dar cel mai important ptr noi: INGRADIT, FRATE!! si-s multi copii de varsta lui, se joaca toti frumos, se dau pe toate alea, se alearga e f fain, nu-mi vine sa cred ca in sfarsti, am gasit un loc unde sta si el chiar mai bine de 2 ore, si se joaca cu copiii, si, culmea, chiar putem sa stam si noi pe bancuta, il vedem cam oriunde ar fi

vai, mor de ras, olgutz

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Kya, thanks Niste tarani

Luny, super!!!!

Simt cum ma invaluie vomica .

Olga 14s cu Sara-Maria si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

'oh, no', Olgu, ca sa-l citez pe Muf

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput