Alex,te asteptam SANATOS,acasa!La Multi Ani!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui toanca

Buna
In contul de lei nu putem trimitecateva banuti?




iuliana,se pot trimite bani si in contul in lei....sotul ei ii va transorma apoi in euro si-i va trimite....


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

dragele mele,stiu ca este greu,dar haideti sa mai facem un efort si sa mai strangem cateva sute de euro pt Alex,inca mai are nevoie de noi!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

offff, nasoale vesti
incerc si eu sa pun ceva banuti de aici

sper sa reusesc la timp
pana luni nu cred ca pot rezolva nimic

te pup cu drag, Ani, si il imbratisez pe Ale

Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)

blogul meu: http://creatiicristinab.blogspot.com/






NU OCOLITI!!!! BAZAR AVANTAJOS PT VOI, SI PT CEI CARE AU NEVOIE DE AJUTOR http://forum2.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele neam mai revenit un pic dar incet incet mergem spre mai bine nici acum nu stiu ce tp de infectie este si ia antibiotic generalizat de 3 ori pe zi prin perfuzie
multumesc enorm nu am cuv sa va spun cat inseamna sa stii ca ai pe cineva...........cami stie despre ce vb si daca vrea sa va povesteasca eu nu am nimic impotriva,,,,,,,,,,,,,,promit ca atunci cand imi lasa mai mult calc o sa va dau detalii pana atunci este cami
alex sa facut cam lenes doar in brate si in carut.......dar ii este frica sa mearga singur ca nu e prea stabil pe picioare si il doare operatia
va pup si va doresc somnic usor si

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Any, te imbratisez tare
Alex, pui, multa putere, sa depasesti momentul acesta

Vineri o sa pun si eu niste bani in cont, imi pare tare rau ca nu pot mai devreme.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Doar in contul cu euro se pot pune banii?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele mai prind si eu calc din cand in cand si mai apuc sa va scriu
alex e mai bine nu a mai facut febra si azzi la eco au spus ca e bine la inimiora ca nu o sa mai aibe probl dar nu stiu de unde vine infectia si de ce deci stam tot cu analize si intrbari
va multumesc din nou pt ajutor si va doresc somnic usor si noapte buna

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Any, mai e putin si veniti acasa. Alex va fii bine! multa putere si o imbratisare ptr Alex de la mine.



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

mami de alex, multa sanatate si putere va doresc.Stiu ca e grea asteptarea dar nu te grabi sa pleci de acolo decat cand puiul e bine 100 %.Nu vrei sa regreti dupa aceea ca te-ai grabit, pentru ca stii ca in tara nu are nici o sansa .In spitalele de la noi nu ai cum sa-l faci bine, ci din contra, asa ca ai inca putina rabdare pana dispare de tot nenorocitul de streptococ, macar sunteti pe maini bune si nu se lasa ei pana nu ii dau de cap. Rabdarea sa-ti vina cand vezi puiul mic care a trecut prin atatea si acum e spre bine, deci inca putin, apoi ai tot timpul din lume sa fiti impreuna acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

draga roxy ai dreptate iti multumesc
sa stii ca am stat si mam gandit la cate a putut sa indure puiul meu si inca zambeste
numai dd a facut minunea ca alex sa fie tare si pentru mine ....mie dor de casa dar plec cand spun ei nu ii bat loa cap cu nimic si nu pun intrebari deloc desp4re plecare.
drage3le mele miiiiiiiiiiiiiiii de scuze kary scuzeeeeeeeeeeee
dar cu febra asta si cu atatea pe cap am uitat ca sapt trecuta au intrat de la kary 50 de euro mii de multumirii mai salvat cateva zile
va rog sa ma credeti ca nu cu rea intentie am uitat dar cu febra si cu perfuziile mam zapacit de tot
multumesc ca din nou ne sariti in ajutor ca si pana acum dumnezeu sa va dea doar bine si sanatate
scuzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput