sa ne numaram binecuvantarile (cap.5)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Grishca spune:

Am prins curaj si forte noi. Cel putin azi. Stiti si voi ca toti avem zile bune si zile mai putin bune.
Cu casa m-am mai linistit pt ca am aflat ca, tinand cont ca el a parasit domiciliul si ca eu am ramas si cu un copil, sunt toate sansele, daca cer preluarea contractului de inchiriere in instanta, prin hotarare judecatoreasca sa si primesc.In viitor planuiesc sa o si cumpar pentru ca este inchiriata prin ANL si aceste locuinte s-au scos la vanzare in conditii foarte bune. Asa ca nu vreau sa pierd aceasta ocazie.
Adina, el asa zice ca nu ma va da niciodata afara, dar tot asa a zis multe si le-a incalcat pe toate, plus ca el e intr-o relatie, in care pote fi influentat. Nu ma mai culc eu pe-o ureche in ceea ce-l priveste.
Iris, eu cred ca incertitudinea pare mai usor de dus,decat o despartire, dar in timp s-ar putea sa mistuie mai adanc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Mor cu zile Miine pleaca fetele mele in tabara pentru o saptamina si ma simt aiureaaaa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

ah, asta musai cere sa ne intalnim la un lunch! sa fiu langa tine...
tu zi unde, si eu vin fuga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_bebe spune:

binecuvantarea mea de astazi:cea ma frumoasa floare de la cea mai scumpa fetita

Mama de prichindel poznash


Mai bine "Toma Necredinciosul" decat ursul pacalit de vulpe


Just and my

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_bebe spune:

binecuvantaea mea de astazi:cea mai frumoasa floare de la cel mai scump ingerash

Mama de prichindel poznash


Mai bine "Toma Necredinciosul" decat ursul pacalit de vulpe


Just and my

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO

Mor cu zile Miine pleaca fetele mele in tabara pentru o saptamina si ma simt aiureaaaa...


live and let live


Live and let live... evact asta iti fac fetele te lasa o saptamana sa traiesti profita din plin!!! have fun!

Deschid un capitol nou... va astept dincolo.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput