sa ne numaram binecuvantarile (cap.5)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Prezenta !
Se vede si luminita roz pe strada mea ... se pare ca voi avea concediu, chiar daca la sf de august, se pare ca taman la Costinesti buget redus, drum lung, dar macar vom merge eu cu Giuik si o prietena cu fi`so din gashca de parc.
Vi-am zis vreodata ce binecuvantare mare am in prietenele mele ?
Si sper sa scap de relatia asta a mea, ma rog, de pretendentul asta odata pt totdeauna
Vreau sa raman singura in liniste si pace cu fetele mele

Morgano, rabdare iubita

Restu` de fete, mai departe la raport


Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Yagmur, ce optimista esti! Imi place...

Morgano, lasa ca va trece. Mi se pare mult pana in octombrie, dar si aici au vacanta pe timpul verii la judecatorie, banuiesc ca e acelasi motiv si la voi.

Daria, ma bucur ca mergeti in vacanta, sigur va fi fain si mai ales cum v-ati organizat inpatru.
E asa greu sa scapi de pretendent? Nu intelege cu vorba buna sau itivine tie greu sa-i zici? (ceea ce nu prea imi pot inchipui la tine, dar ma rog...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

V-ati prins ca n-am chef de munca?
Morgano, musai sa ne vedem si noi.. mi-e dor de tine si de o poveste; iti stau eu pe cap si trec repede 4 luni, ce zici?
Mamagiuliei, super veste... ma bucur pentru vacanta voastra si mare dreptate ai: si eu am mare noroc cu prietenele mele, chiar daca prietena mea cea mai veche e taman la Bucuresti..
Inca nu stiu daca vom avea sau nu vacanta.. Luca va merge cu ai mei la Breaza si poate noi doi undeva la munte.... sa vad cum ma descurc cu partea financiara
Inca o data va pup

Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Adina am crezut ca am reusit sa disimulez pe forum si sa fiu diplomata indeajuns
Nu intelege are un termen limita pe 1 septembrie - pt care s-a rugat el - cand vrand nevrand il scot afara pe undeva, vedem noi usa, geam, stau doar la 7
Noroc ca am simtul umorului, zau daca nu.
Deci, eu personal mi-am dat seama ca nicio extrema nu e buba nu ca teoretic nu se stia.
Insa ma repet la nesfarsit, decat in companie tampita, mai bine singure

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Daria, cu siguranta esti foarte diplomata. Nu imi faci insa impresia ca ai dispozitia si nervii necesari sa te complaci in situatii... hai sa le zicem "tampite" .

Cred ca este totusi tare enervant ragazul asta pana in septembrie, cand pentru tine lucrurile sunt atat de clare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Adina asa e, eu una nu stau si rabd si mai ales nu tac.
Acum sunt asa instenbai si caut deja o iala noua la usa
Inca stau in sinea mea si ma intreb cum naiba n-am vazut ca omul asta e bolnav. Era atat de opus tuturor, mereu disponibil si doritor sa stea cu noi , nu degeaba, era deja in extrema ai`lalta
Si raman la parerea mea, ca totul li se trage din copilarie
No, astept 1 septembrie sa scap cu bine

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Of Of of, Daria...primeste o imbratisare si de la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

primesc
Ca in rest stem foarte, foarte bine, in fiecare seara in parc, Giulia inexplicabil - s-a indragostit de role asa ca stiu ce va primi de ziua ei o noua pereche de role mai profi.
Astept sfarsitul lui iulie sa ne caram la tzara la vara`mea sa-l serbam pe finu` pe 23 iulie, ca apoi ne serbam pe mine si vom sta cateva zile in liniste si`n iarba idem Sela cu vara`sa bichonita lu`finu`
Ma tot gandesc dp acum ce cadouri sa fac ... la baieti e tare-tare greu, sa stiti


Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Prezenta !
Se vede si luminita roz pe strada mea ... se pare ca voi avea concediu, chiar daca la sf de august, se pare ca taman la Costinesti buget redus, drum lung, dar macar vom merge eu cu Giuik si o prietena cu fi`so din gashca de parc.
Vi-am zis vreodata ce binecuvantare mare am in prietenele mele ?
Si sper sa scap de relatia asta a mea, ma rog, de pretendentul asta odata pt totdeauna
Vreau sa raman singura in liniste si pace cu fetele mele



Daria,imi pare rau ca trebuie sa treci prin asa ceva,insa iti doresc multa putere!
si daca vi la costinesti,poate o punem de-o intalnire,poate o iua si pe dodo cu picii,ce zici???


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Daria da' care-i problema cu tipul ala dragalas? Sau nu e asa de dragalas?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput