Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

sa ne numaram binecuvantarile (cap.5)

(7 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 21

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Prezenta !
Se vede si luminita roz pe strada mea ... se pare ca voi avea concediu, chiar daca la sf de august, se pare ca taman la Costinesti buget redus, drum lung, dar macar vom merge eu cu Giuik si o prietena cu fi`so din gashca de parc.
Vi-am zis vreodata ce binecuvantare mare am in prietenele mele ?
Si sper sa scap de relatia asta a mea, ma rog, de pretendentul asta odata pt totdeauna
Vreau sa raman singura in liniste si pace cu fetele mele

Morgano, rabdare iubita

Restu` de fete, mai departe la raport

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_____________________"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Editat de - szivarvany on 16/06/2010 10:25:45
Mergi la inceput
adinag
adinag

3278 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adinag un Mesaj Privat
Yagmur, ce optimista esti! Imi place...

Morgano, lasa ca va trece. Mi se pare mult pana in octombrie, dar si aici au vacanta pe timpul verii la judecatorie, banuiesc ca e acelasi motiv si la voi.

Daria, ma bucur ca mergeti in vacanta, sigur va fi fain si mai ales cum v-ati organizat inpatru.
E asa greu sa scapi de pretendent? Nu intelege cu vorba buna sau itivine tie greu sa-i zici? (ceea ce nu prea imi pot inchipui la tine, dar ma rog...)

Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)
Mergi la inceput
Yagmur
Yagmur

2036 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiYagmur Adauga semn de carte la raspuns Trimite Yagmur un Mesaj Privat
V-ati prins ca n-am chef de munca?
Morgano, musai sa ne vedem si noi.. mi-e dor de tine si de o poveste; iti stau eu pe cap si trec repede 4 luni, ce zici?
Mamagiuliei, super veste... ma bucur pentru vacanta voastra si mare dreptate ai: si eu am mare noroc cu prietenele mele, chiar daca prietena mea cea mai veche e taman la Bucuresti..
Inca nu stiu daca vom avea sau nu vacanta.. Luca va merge cu ai mei la Breaza si poate noi doi undeva la munte.... sa vad cum ma descurc cu partea financiara
Inca o data va pup

Yagmur si Luca

Mergi la inceput

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Adina am crezut ca am reusit sa disimulez pe forum si sa fiu diplomata indeajuns
Nu intelege are un termen limita pe 1 septembrie - pt care s-a rugat el - cand vrand nevrand il scot afara pe undeva, vedem noi usa, geam, stau doar la 7
Noroc ca am simtul umorului, zau daca nu.
Deci, eu personal mi-am dat seama ca nicio extrema nu e buba nu ca teoretic nu se stia.
Insa ma repet la nesfarsit, decat in companie tampita, mai bine singure

Editat de - szivarvany on 16/06/2010 12:37:32
Mergi la inceput
adinag
adinag

3278 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adinag un Mesaj Privat
Daria, cu siguranta esti foarte diplomata. Nu imi faci insa impresia ca ai dispozitia si nervii necesari sa te complaci in situatii... hai sa le zicem "tampite" .

Cred ca este totusi tare enervant ragazul asta pana in septembrie, cand pentru tine lucrurile sunt atat de clare.

Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)
Mergi la inceput

23966 Mesaje
Adina asa e, eu una nu stau si rabd si mai ales nu tac.
Acum sunt asa instenbai si caut deja o iala noua la usa
Inca stau in sinea mea si ma intreb cum naiba n-am vazut ca omul asta e bolnav. Era atat de opus tuturor, mereu disponibil si doritor sa stea cu noi , nu degeaba, era deja in extrema ai`lalta
Si raman la parerea mea, ca totul li se trage din copilarie
No, astept 1 septembrie sa scap cu bine

Mergi la inceput

A_Iulia

9928 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite A_Iulia un Mesaj Privat
Of Of of, Daria...primeste o imbratisare si de la noi
Mergi la inceput

23966 Mesaje
primesc
Ca in rest stem foarte, foarte bine, in fiecare seara in parc, Giulia inexplicabil - s-a indragostit de role asa ca stiu ce va primi de ziua ei o noua pereche de role mai profi.
Astept sfarsitul lui iulie sa ne caram la tzara la vara`mea sa-l serbam pe finu` pe 23 iulie, ca apoi ne serbam pe mine si vom sta cateva zile in liniste si`n iarba idem Sela cu vara`sa bichonita lu`finu`
Ma tot gandesc dp acum ce cadouri sa fac ... la baieti e tare-tare greu, sa stiti

Mergi la inceput

mihaela77O

5178 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mihaela77O  Trimite mesaj yahoo luimihaela77O Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihaela77O un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Prezenta !
Se vede si luminita roz pe strada mea ... se pare ca voi avea concediu, chiar daca la sf de august, se pare ca taman la Costinesti buget redus, drum lung, dar macar vom merge eu cu Giuik si o prietena cu fi`so din gashca de parc.
Vi-am zis vreodata ce binecuvantare mare am in prietenele mele ?
Si sper sa scap de relatia asta a mea, ma rog, de pretendentul asta odata pt totdeauna
Vreau sa raman singura in liniste si pace cu fetele mele

Daria,imi pare rau ca trebuie sa treci prin asa ceva,insa iti doresc multa putere!
si daca vi la costinesti,poate o punem de-o intalnire,poate o iua si pe dodo cu picii,ce zici???

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT

A&M

Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
Daria da' care-i problema cu tipul ala dragalas? Sau nu e asa de dragalas?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze noi poze si mai noi
poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert
Mergi la inceput
Pag. din 21 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com