Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (94)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

[CREATZA, LA MULTI ANI! SANATATE, FERICIRE, SARCINA LA TERMEN< NASTERE USOARA SI BB CUMINTE, SANATOS SI PAPACIOS!

Andreea, sa-ti traiasca grasunul, nici nu-mi vine sa cred ca a trecut timpul asa repede! Acusica faceti cunostinta

Alina 27+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Ziua buna si de la noi...

Creata, LA MULTI, MULTI ANI SANATOSI si un bebe la fel de sanatos si cuminte..

Mycya, multam de pranz... Sunt la servici si am salivat instantaneu... norocul meu ca am mancat totusi si nu mi-e foame...hihihihi

Eladeea, felicitari pentru vestile bune si pentru ditamai flacaul voinic. Tineti-o tot asa...

tanti, sa ne spui cum a fost cu operatia. Ca si eu am observat de vreo doua ori la al meu baiat ca acumulase ceva lichid la testicul. Dar apoi s-a resorbit... Daca poti da-ne detalii, chiar sunt curioasa despre ce e vorba. Mercic!

Eu experimentez in continuare oboseala, si o durere de burtica undeva jos, in interior, dar se accentueaza numai cand incordez muschii burtii sau ai picioarelor. Oricum, e incomod la mers. Parca sunt o rata grasa si cracanata, cu mersul leganat. Mi-e penibil si sa merg pe strada.

Vreau sa mai pup fetele scumpe, Maya (ma bucur ca ai resit sa-ti reorganizezi stupul, Mirela (sa vii cu vesti buneee), Racusor (sanatate multa tie si lui bb), Aelita (esti o forta, te apreciez pt ca reusesti sa faci atatea) Dragaica, Carla, Sheri (ma gandesc mereu la voi, cat de frumos poate fi sa ai doua minuni in burtica, si nu mai indraznesc sa ma plang eu personal de nimic), si bineinteles pup pe toate fetele chiar daca nu am mai enumerat aici. Sanatate tuturor!!!

Cris, Razvanucu (23.11.2004) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Salutare!

Creata, sa fii iubita si sanatoasa! Petrecere faina!

Eu sunt cam obosita si mai am ceva treaba la birou. Mi-am facut un ceai verde, poate ma ajuta sa-mi mai revin.

Andreea, wow, s-a ajuns la greutati peste 2 kg. Ana avea la 32s cam 2,5 kg asa ca sigur va avea 3,5 kg la nastere.
Rodyka imi faci pofta de hainute roz, deh niciodata nu sunt suficiente .
Tanti, bafta la interventie, sa fie usoara si eficienta.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 26+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui ciristina_serban
Mycya, multam de pranz... Sunt la servici si am salivat instantaneu... norocul meu ca am mancat totusi si nu mi-e foame...hihihihi
Eu experimentez in continuare oboseala, si o durere de burtica undeva jos, in interior, dar se accentueaza numai cand incordez muschii burtii sau ai picioarelor. Oricum, e incomod la mers. Parca sunt o rata grasa si cracanata, cu mersul leganat. Mi-e penibil si sa merg pe strada.


Cris, Razvanucu (23.11.2004) si 26+



si eu ma simt grasa,cracanata ca deja merg ca o rata,si dupa ce ca ma tot uit la cantar mananc intr-unade o ora tot bag la ghiozdan cate ceva....ba ca ma arde pe piept si mi se atenueaza dupa ce pap ceva,ba ca miroase bine,ba ca e dulceva ajung in curand (cele cu 10 kg deja luate)numa ca eu voi arata ca un butoias nu ca voi fotomodele

Bianca 26+ Doamne ajuta-ne sa fim bine si sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

fetelor, multam de urari...la fel si bebeilor vostri...sa creasca mari si sanatosi...deja ma iau emotiile... mai avem asa putin.. eu sper sa nu stea pana la 40 sapt... sincer...

otilia, e mare si la 3.5 kg... ce ma fac daca nu vine la 38 apt?

oricum, dr m-a asigurat ca acu va fi mai usor ca la prima, corpul e prgatit si stie ce are de facut, de fapt drumul e deschis deja de la prima nastere...

paula, eric s-a nascut cu 2600 gr, dar la 36s si 4 z...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 31+ cu Filip

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

ziua buna si de la noi, acum am revenit de pe drumuri

sper sa nu fie nika de ingrijorat la fofo si sa treca vom vedea luni ce este!

Alte noutati decat ca nu pot dormi noaptea nu am si ce sa mai zic cred ca e suficient!

Nu prea am chef de nika!

Anca +25s ELENA-MARIA si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

voi ati scris vreo scrisoare asa de inceput pt bb din burtica!

eu parca as scrie... dar ma simt emotionata!

offfff sa vedeti ce isi mai fac de cap hormonii cu mine!

Anca +25s ELENA-MARIA si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

dar pe unde ati disparut ma lasati sa tin monolog?

Anca +25s ELENA-MARIA si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

hehehehe...eu is pe aici....

dar sincer nu cerd ca as sti ce sa scriu in scrisoare.. Si asa am mustrari de constiinta pentru ca nu m-am ocupat de nimic pentru bebelina, nu am cumparat nimic, nimic, nu am pregatit nik deocamdata... si prin urmare daca as scrie ar fi doar reprosuri la adresa mea...

plus ca nu prea le am cu compunerile...


Cris, Razvanucu (23.11.2004) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Oana ai PM!!
Anca, ne pregatim de week-end!! Eu de luni il astept...
Ce este scrisoarea aia de inceput pt bebe?

Paula, 28+ cu Raul Codin

Mergi la inceput