catalin botezatu e gay?

catalin botezatu e gay? | Autor: karfe

Link direct la acest mesaj

eu sunt din ce in ce mai convinsa ca bote e gay.ma enerveaza cu toate actiunile lui prin care vrea sa-si nege homosexualitatea.
Voi ce parere aveti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mie imi este cam greu sa dau verdicte asa despre un om , daca el spune ca nu e gay il cred , ca presupun ca n-are de ce sa minta. Si gay si hetero si bi si transsexual tot succesul ala il are.

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Citat:
citat din mesajul lui karfe

eu sunt din ce in ce mai convinsa ca bote e gay.


Si eu la fel. Ba chiar sunt in totalitate convinsa ca e gay. Insa nu stiu de ce continua atata sa nege...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

...pai ca sa nu-l mai asalteze TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

...pai ca sa nu-l mai asalteze TOTI


Da, l-a asta nu m-am gandit .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Poate chiar nu e, sigur-sigur noi n-avem cum sa stim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

bun, si daca ar fi gay si ar recunoaste public acest lucru, cu ce ne deranjeaza/incalzeste pe noi chestia asta ??? nu ar fi nici primul, nici ultimul personaj public (ca nu-i pot spune VIP) aflat intr-o astfel de situatie...

inainte de orientarea lui sexuala, este OM, cu calitati si defecte, cum de altfel suntem cu totii, nu-i asa ? de ce ar trebui sa puna pe tapet, la dispozitia ziarelor si televiziunilor de scandal, tot ce face in dormitor, in conditiile in care la noi societatea nu priveste cu ochi buni acest apect (gay si/sau bisexualitatea) ? a si spus in emisiunea lui maruta : cum vreti voi sa fiu eu, daca apar cu femei, ziceti ca sunt afemeiat, daca apar langa barbati, imediat se spune ca sunt gay sau bisexual...oricum as fi, tot nu e bine...presei de scandal nu-i convine nici-o varianta

cred ca, daca ar fi fost gay, imposibil sa nu apara pana acum cineva(un tip) cu care sa fi avut o relatie, care sa dea toate detaliile picante contra unei sume frumusele...

catalin nu traieste singur in padure, este foarte cunoscut, are o viata mondena activa, este urmarit de paparazzi in ultimul timp, o posibila relatie gay nu ar fi trecut neobservata in aceste conditii...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Asa cred si eu, nu aveau cum sa nu descopere... sincer, doar asa, din pura intuitie, mie nu mi se pare gay. Si, chiar daca ar fi (dar eu cred ca nu-i), n-ar avea nici o importanta. Mai nou si Ricky Martin e gay si e ferivit de asta: http://new.music.yahoo.com/blogs/stopthepresses/132331/ricky-martin-i-am-a-fortunate-homosexual-man/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Cristina si eu am vrut s adau exemplul cu Ricky Martin,care...sa recunoastem insa,acum a facut declaratzia oficiala(probabil pentru pacea lui sufleteasca)insa ca e gay, umbla vorba de mult!

Adina ,n-am intzeles ce ai vrut sa spui cu "sa nu-l mai asalteze totzi"!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dana, poi totzi petzitorii

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Dana, poi totzi petzitorii

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela


AAAaa,am intzeles mamagiuliei!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput