Bazar (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antonie spune:

supralicitez R182 161 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

supralicitez R182 170 ron

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matilda33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Citat:
din Alexandrina
Da, sunt platite, dar sunt la set cu altele cu niste probleme de plata in alt cont si asteptam raspuns de la ea sa vedem cum se rezolva.

ERATA: Sunt platite, dar nu in contul lui Alex.
Sau alt raspuns, mai incalcit, doar unul e platit, cel de 2 lei a fost uitat, cred.

Concret, matilda a platit primele 4 din cele 5 produse in contul lui Bogdan:
K93, 20 lei - pentru David
E196a, 5 lei
G39, 4 lei
H138, 4 lei - pentru Alex
G84, 2 lei - pentru Alex.

Am facut acum transfer catre :
-David 20 ron
-Alex- 4 ron
Cei 9 ron ramasi teoretic i-am lasat sa ia banca comisioanele de transfer
Te rog Ledi cand se vad sa mi-i confirmi ca sa fiu linistita


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena



Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!







multumesc mult, mie mi-a fost peste mana sa ma "plimb" pana la BRD dupa vreo sapt de chin cu bebeii mei, si un raid prin supermarket nu am mai avut puterea necesara.

intr-adevar Alexandrina a avut drepate, mai aveam un produs castigat dar uitasem de el deja dupa prima licitatie, sau mi s-a parut ca a licitat altcineva peste si nu am mai dat importanta. cat despte faptul ca am pus toata suma intr-un cont, eu speram sa se compenseze pe viitor.

o alta problema: mi-as fi dorit sa ma implic chiar mai mult de atat, cu lucrusoarele noaste (0-18 luni) dar e prea mult pentru mine, asa ca daca se ofera cineva ar fi tare ok.
Mi se pare destul de mare "plimbareala" la OP pentru punerea coletelor, si la mine exceptand faptul ca sunt 2 nazdravani iar eu - doar una, mai stam si la cucuietii din deal, de unde se ajunge destul de greu la un OP.

(avem lucrusoare f tentante, papucei roz-bombon ptr 1 an, cu care a mea doarme si acum cu ei prin patut de dragi ce-i sunt, renuntam si la jucarii, ba chiar si la ceva salopetele de noapte)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Actualizez

Edit: licitatii finalizate: eu, Mercedes, Anca_27, Mamagiuliei, Dandusa
Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

carmina azi am primit saculetul,multumesc frumos este tare dragalas si asa de mic incat m-a facut sa realizez ce buburza mica o sa aduc acush acasa

de David si 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Confirm plata pt gianina si am mutat produsul M16, pt Ionela.

Edit: Confirm si pt Ducky 10 lei, pt Andrei pt produsele E75, E82, I11.

Edit, Edit: Mai era cineva prezent la actualizat, ca nu gaseam I11

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Citat:
citat din mesajul lui matilda33


multumesc mult, mie mi-a fost peste mana sa ma "plimb" pana la BRD dupa vreo sapt de chin cu bebeii mei, si un raid prin supermarket nu am mai avut puterea necesara.

intr-adevar Alexandrina a avut drepate, mai aveam un produs castigat dar uitasem de el deja dupa prima licitatie, sau mi s-a parut ca a licitat altcineva peste si nu am mai dat importanta. cat despte faptul ca am pus toata suma intr-un cont, eu speram sa se compenseze pe viitor.

o alta problema: mi-as fi dorit sa ma implic chiar mai mult de atat, cu lucrusoarele noaste (0-18 luni) dar e prea mult pentru mine, asa ca daca se ofera cineva ar fi tare ok.
Mi se pare destul de mare "plimbareala" la OP pentru punerea coletelor, si la mine exceptand faptul ca sunt 2 nazdravani iar eu - doar una, mai stam si la cucuietii din deal, de unde se ajunge destul de greu la un OP.

(avem lucrusoare f tentante, papucei roz-bombon ptr 1 an, cu care a mea doarme si acum cu ei prin patut de dragi ce-i sunt, renuntam si la jucarii, ba chiar si la ceva salopetele de noapte)



Nu ai PM activat; daca vrei, poti sa imi trimiti mie un pachet cu toate produsele de donat si ma ocup eu mai departe de distribuirea lor.


Teodora, de Vladut (15.05.2007)






Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada_coman

Confirm plata pt gianina si am mutat produsul M16, pt Ionela.

Edit: Confirm si pt Ducky 10 lei, pt Andrei pt produsele E75, E82, I11.

Edit, Edit: Mai era cineva prezent la actualizat, ca nu gaseam I11

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU


Multumesc

Gianina,mami de Simo si Ade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

carmina azi am primit saculetul,multumesc frumos este tare dragalas si asa de mic incat m-a facut sa realizez ce buburza mica o sa aduc acush acasa




nushulica ma bucur ca ti-a placut sacul. sper ca nu esti dezamagita de marimea lui! Eu am scris ca este de bebe mic si parca am dat si masuratorile. Oricum asta si cel pe care l-a luat Laura25 au fost cei mai frumosi saci de dormit pe care i-am avut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada_coman

Confirm plata pt gianina si am mutat produsul M16, pt Ionela.

Edit: Confirm si pt Ducky 10 lei, pt Andrei pt produsele E75, E82, I11.

Edit, Edit: Mai era cineva prezent la actualizat, ca nu gaseam I11

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU


Eu eram.
Cand am intrat pe mail, nu aparea nici macar citit mailul, nici acum nu este mutat la chitante. Ma intrebam si eu de ce nu gasesc produsele la linkurile date. Intai se muta mailul in folderul de chitante, apoi se incepe actualizarea.
Si inca o precizare, la R182 deja au treut 24 de ore de la licitare, nu cu mult, dar trebuie modificata data.







Teodora, de Vladut (15.05.2007)






Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!


Mergi la inceput