Aspirante optimiste > 20 ani (490)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Mara bine-ai venit si sedere cat mai scurta! Bebelu a facut testul mai repede, da' nu mai stiu in ce zi, poate intra ea sa-ti zica.
Adita am vazut raspunsul, si eu aveam probleme inainte de laparo, acu' s-au rezolvat

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86

uberbax poate se mai curata ceva pe acolo. nu stiu ce sa0ti zic.
nu mi s-a intamplat.


http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre

In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 5+


Ideea e ca ma dor si sanii sunt umflati...nu stiu ce sa mai cred!
mersi mult de raspunsuri esti tare draguta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

uberbax...si eu patesc la fel , nu am simptome de cm ma dor doar sanii si sunt mariti in volum , doamne ajuta sa fie cu ...mai asteapta putin !

sunt asa obosita ..am avut o zi grea la munka , cred ca ajung acasa ma bag in baie si apoi in pat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Mara draga scrie repede 10-12 mesaje ca sunt inca moderate si nu le vedem in timp util. Acum de exemplu sunt pe pagina trecuta si fetele care citesc pagina asta nu se mai duc in urma.

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

danutza....asta e , fiecare face dupa cum il duce capul .
Am auzit ca in Suceava asa e obiceiul ....sincer? nu imi place

fetelor eu a duk acasica ...sunt franta , va pupik pe toate
va doresc o seara minunata ....poate ne vedem si mai tarziu , nu promit sa vedem cum ma simt

pupiciiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Buna!Mersi de raspuns!
Dar eu am alta problema cred...am scris in cap trecut la sfarsit...mi-a curs un pic se sange foarte deschis la culoare...si nu are cum sa fie de la nidatie ca am avut cm pe 23 si contact acum 3 zile ar fi prea curand....n8u stiu ce sa mai zic..e prima oara cand mi se intampla!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza2783 spune:

Deci eu sunt zuza.Tot dadeam F5 si ma intrebam de ce nu scrie nimeni cand de fapt deasupra era lunkul l capitol nou
Astea sunt obiceiurile.Eu m-am adaptat ca eu din Bucuresti mi-s venita.Mi se pare insa normal sa respecti obiceiurile altora, nu sa incerci sa-ti impui vointa cu de-a musai.
In fine, vroiam sa vad daca am dreptate sau aberez.Ea s-a suparat de cand i-am zis ca teoretic nu au voie sa boteze amandoi daca sunt necununati. In fine, sunt offtopic si nu-i bun.

Bebelu unde ai disparut???Faci ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza2783 spune:

Uberbax poate o fi fost un contact mai "dur".
Si mie mi se mai intampla cateodata,cand facem maraton.
Adevarule ca nu am avut timp sa merg la medic dar am observat ca doar in anumite ocazii se intampla dar pentru siguranta si daca se mai intampla mergi la medic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza2783 spune:

Scuze, primul contact a fost acum 3 zile,pana atunci nimik?
Poate ai ovulat mai repede.Bebelu zicea ca a ovulat in Z8 deci...
Imi dau si eu cu parerea

Eu vad ca suntem pe pagina 2.Ori ati disparut toate orinu stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

E buna pagina 2 Danutza, acolo s-a ajuns cu scrisul, dar probabil ca fetele sunt prinse cu treburi. O sa intre ele, stai linistita.
Inchid si eu ca ma pregatesc sa plec la sala. Chiar, oare ce mai face Hera25? Ca ea era cu sportul cu m-a incurajat ca pot ramane gravidutza chiar daca ma duc la sala, c-aveam si eu un pitic.
Pana maine, va icesc pe toate si va urez o seara frumoasa!

in devenire

Mergi la inceput