*LMA!*Puiuti de Randunici 2008 !! (405)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Simo, ce mai face bebe mic si scump?

Ce a patit Marina?


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a799fb936e8c5e6f6fb2b3&skin_id=701" target="_blank">27/28.02.2010

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a79b3aaed5607c855eff41&skin_id=701" target="_blank">1/2.03.2010

POZE
Mami de ursuleti

Vlad
Albert Cristian 31.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Daca tot nu-i nimeni,profit ca sa zic ce am facut azi la dr,la control.
Cand ne-a vazut a zis:"Doamne,dar ce i-ati facut copilului???"eu tare m-am mai speriatsi apoi a continuat ca s-a schimbat enorm de luni,s-a colorta si in obrajiori,e rosu !manutele sunt albe,la fel piciorusele.Mai mergem joi,ca sa internam pt o zi sa ii faca analizele din nou si poate pana atunci vin si analizele de virusi.Sunt relaxata ,dar pana nu vad cum ies analizele ...la tg mures deocamdata nu mergem.A,si ne-a zis sa ii dam jumatate din tratament!

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

hai mai, Simo, asta mai lipsea! Offf...Micu s-a dezgalbenit?? Am tot vrut sa-ti scriu ca tare m-am bucurat sa aud ca al doilea doctor a avut aceleasi mari indoieli ca ar fi o malformatie de colecist
Mai aveam un raspuns pt Dudu: doctorat?-no way! Nu stiu la tine cume, ce ajutoare ai, dar eu dupa ce pleaca bona nu mai pot face NIMIC cu Iulia in cap...hai, cu greu o mini-curatenie, o mancare dar STIINTA??? Asta e, aici am avut ghinion...Cand am ramas gravi proful meu hotarase sa fiu lasata mai in pace cu treaba in clinica pt a-mi termina partea practica de studiu la octorat (mai aveam ff putin) si a incepe sa si public si sa scriu partea teoretica, pana nasc. Numai ca a trebuit sa raman tintuita la pat, cu internarile si cu tot restul, mi s-a interzis clar sa stau in fund la calculator prea mult si n-am mai scris si n-am mai facut nimic. Dupa ce am nascut as mai fi avut posibilitatea sa scriu cand Iulia era mica si dormea mult (atunci mi se parea ca nu am un minut sa rasuflu si de fapt bietul copil statea unde-l puneai; nu trebuia urmarit prin casa, facut conversatie, jucat Lego/ascunselea/papusi/puzzle etc etc). Ei dar eram mult prea absorbita de maternitate, de experienta asta total noua si de..."investitia" asta, mult mai pretioasa, de viitor...de greutatile nu mici pe care le-am avut la inceput cu ea...In fine. Nu stiu ce ma mai asteapta dar acum abia ma descurc sa fiu un simplu medic _cat mai bun- SI mama; stiinta mai are de asteptat
Iar tineti secrete?? Ce are Marina?!

Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ursulico,super copilasii-ca nu i-am vazut data trecuta!Si WOW-sa te bucuri de ele

Va las ca cada-i plina,sper sa imi treaca frisoanele si maine sa fiu ca noua,ca ni s-au invitat la gratar niste fini...mda

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Bravo SIMO!! Bravo, MICULE!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Trateaza problemele stresante cum ar face-o un caine. Daca nu poti sa le mananci sau sa te joci cu ele, fa pipi pe ele si mergi mai departe!" (autor necunoscut; sursa: mail :D)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Naty,.Da,eu zic ca s-a mai dezgalbenit,si se vede.Da Doamne sa scapam de cosmarul asta cu icterul

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

In ritmul asta,mi se raceste apa
Nico,va pupam si noi.sa stii ca Sam are o treaba cu Matei,tot imi zice de Matei ca vrea sa se joace cu el!

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

stie si zice pana nu mai putem

de Paste

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

POZE NOI DE AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ursulico, ce ti-ai facut la buze??? Esti super! cu toate ca erau si inainte misto

Soviiii doua liniute??? o mai gad! bine ca nu e saaaauuuu...e bine, nu???

Simo, ma bucur enorm ca Micu-mic e bine si nu mai e galbior!!!Sanatate multa trupei!

La multi ani, Viooooooo!!!


Chiar, ce are Marina? sau bebe? imi pare rau...

Eu azi am lenevit total!! pana pe la 6 dupa-masa cand m-a apucat vrednicia si am gatit vreo 4 feluri
A venit Mari dimineata, a fost cu baietii afara si eu am stat numai si numai in pat si m-am uitat la filme

Mihule, eu ce mai vad acum, ca se termina Prison Break-ul?? :((( Sunt lesinata dupa filmul asta!!!!!!!

Mimo, uof, doamne, am citit cosmarul de azi...imi pare rau, zau! macar ai fost la coafor si esti o duamna
Pup Dudelul sa se faca bine de tot! o avea rosu in gat...
Si inca o data sanatate muschiului lui Mimu

Luny, Muf cum mai e??

Aaa, Vladut a fost azi si a filmat pentru videoclipul cu Oraselul Lenes de pe Disney Chanel , o sa-l vedeti saptamana viitoare, hihi!

Pupicei, ma duc la film


Mergi la inceput