Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (23)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Simona, multumesc mult, esti super ajutor!!! Azi am avut momente in care nu am putut sa intru

Eu pun pozici mai pe seara, dar astept de la voi

Btw, ce mancam azi??? E ora 3 si nu am vorbit de papa. Eu sunt fara imaginatie, tot cartofi as manca .

Poate bag totusi o mancarica de linte/mazare cu restul de carnat



MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

Mirunaaaamultumim! Esti o Lady..si o scumpa
gata...am hotarat:suntem cele mai frumoase,cele mai haioase,pofticioase,panicoase,...active,harnice,interesante,iubitore,descurcarete,inteligente,cultivate..siiii sexygravidutze
vivat ursuletii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

offf, la mine la munca se vorbeste de restructurari
saptamana viitoare cel tarziu trebuie sa bag instiintarea ca sunt gravida; chiar nu e momentul sa raman fara servici

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana.b spune:

eu nu mai rezist..........

scrieti prea mult...... de data asta nu am apucat sa citesc tot capitolul trecut, am renuntat, ca sa va pot scrie si eu

iertare fetelor , dar sunteti mult prea in forma pentru o graviduta ca mine care e la munca de la 8 la 18...

ratusca83 imi pare rau pentru evenimentul de anul trecut... crede-ma ca te inteleg; si eu am trecut prin ceva asemanator.... dar cu D-zeu inainte, sparand ca de data asta vom avea copii frumosi si sanatosi


9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Mami spune:

1. Nu incepeti IAR sa discutati de mancare ca pe mine m-au lovit arsurile...zici ca am baut vreo 3 zile si 3 nopti...
2. Maine seara va pun si eu mai multe poze...dar mai puneti si voi

Fericita 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Mami


Am primit rezultatul de la dublu test...cand a trecut o saptamana....???
"Rezultatul testului combinat este negativ" ... dau o bere!

Fericita 12+


Felicitari! Doamne ajuta in continuare!

„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele.”

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pissi78ro spune:

Fetelor, dar spuneti-mi la intrebarea mea cu sanii. cele care sunteti cu sarcina mai inaintata decat a mea. Ati patit sa aveti zile in care sa nu va mai doara sanii, sa fie mai putin tensionati.E rau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

Citat:
citat din mesajul lui pissi78ro

Fetelor, dar spuneti-mi la intrebarea mea cu sanii. cele care sunteti cu sarcina mai inaintata decat a mea. Ati patit sa aveti zile in care sa nu va mai doara sanii, sa fie mai putin tensionati.E rau?

mie ma dor acum f putin, doar sfarcurile un pic daca le ating sunt sensibile, in rest nika. dar stiu ca bebe e bine (abia ce am fost la control)
dar in ce sapt esti? ca nu apare la semnatura sau nu vad io...

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

Citat:
citat din mesajul lui ral_eli

Citat:
citat din mesajul lui pissi78ro

Fetelor, dar spuneti-mi la intrebarea mea cu sanii. cele care sunteti cu sarcina mai inaintata decat a mea. Ati patit sa aveti zile in care sa nu va mai doara sanii, sa fie mai putin tensionati.E rau?

mie ma dor acum f putin, doar sfarcurile un pic daca le ating sunt sensibile, in rest nika. dar stiu ca bebe e bine (abia ce am fost la control)
dar in ce sapt esti? ca nu apare la semnatura sau nu vad io...

9+


"pe mine" numai stiu nici sa scriu

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Citat:
citat din mesajul lui ral_eli

offf, la mine la munca se vorbeste de restructurari
saptamana viitoare cel tarziu trebuie sa bag instiintarea ca sunt gravida; chiar nu e momentul sa raman fara servici

9+


Anunta-i cat mai repede ca esti gravida. Nu este de gluma, te poti trezi de la o zi la alta cu probleme si nu ai nevoie, asa esti protejata de lege si nu mai prezinti interes

Pe aici nu mai gateste nimeni??? Vreau si eu idei!

MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 12+

Mergi la inceput