Iulia PRO TV Iasi

Iulia PRO TV Iasi | Autor: XIO

Link direct la acest mesaj

Am si eu un off: la pro tv Iasi este o domnisoara blonda care transmite stirile live. Pe voi nu va enerveaza modul in care o face? Pe langa balbaielile aferente si cantitatile industriale de saliva pe care incearca sa le inghita cand vorbeste , mai si prezinta cateodata niste stiri de toata jena (ma refer la comentariile facute de ea pe marginea stirii).
Am tot vrut sa scriu la pro tv , sau sa-i dea niste extraveral inainte sa prezinte pt. calmare , sau niste lectii de dictie si respiratie , ca imi zgarie urechile ...

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Tu te uiti la ProTV Iasi in loc de ProTV Timisoara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Hai ca asta e o problema care merita toata atentia si efortul tau de a scrie la pro tv.
Nici macar comentariile pe marginea stirilor prezentate nu sunt scrise de ea. Tot ce poti sa-i reprosezi este ca saliveaza si se balbaie. Mie nu mi s-a parut dar pe de alta parte nici nu am dat atentie, oricum tot e mai bine decat sa rada ca proasta la microfon fara sa spuna nimic. De mentionat ca la transmisiile in direct reporterii au un text de spus dar nu au prompter.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

xio, schimba canalul de stiri! bbc, cnn.....



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Kari , nu ma prea uit la stiri , se intampla sa le aud cand ramane TV-ul deschis.

Androix, mi-am spus si eu of-ul. Si mie mi se par cretine multe subiecte dar nu intru sa-i scriu omului ca are un topic neinteresant.


Capcaune , nu te-ai uitat niciodata la stiri , asa-i?

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput