Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Bebelusul - primele 365 zile din viata unei comori

LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**200**

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 23
Anaan
Anaan

4356 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anaan un Mesaj Privat
Ana-Maria, o petrecere tare frumoasa ati avut voi acolo! Minunata alegerea locatiei! Despre sarbatorita ce sa mai zic: o frumusete de fetita tot cu zambetul pe buze, dar am apreciat ca a tratat cu maaare seriozitate suflatul lumanarii .Mancarea si tortul aratau !

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Mergi la inceput

novus

10566 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite novus un Mesaj Privat
Hello !!

Intru scurt inainte de culcare pt raport: am fost la pediatra care a fost super multumita de analize, mai trebuie sa luam fier vreo 2 luni si fontanela arata bine !!

In rest, am bantuit pana seara, am fost la o prietena sa facem lista pt wkd cand mergem sa sarbatorim 1 mai si 2 mai bineinteles

Am admirat familia superba de Gaze in frunte cu Gaza mica sarbatorita super cocheta in rochita si cu agrafa super faina asortata stilului retro al rochiei superbe a Gazei mama , iar despre Gazul tata ce sa zic :relaxat si zambitor cum il stiu !
Sunteti o familie super faina !!Abia astept sa ne vedem !!

Anamariame, cu mine nu ai vrut sa vorbesti !!
Am admirat-o si pe Eva careia ii sta super in mov iar poncho-ul e super tare iar mami super chic si foarte frumoasa !!
Ati avut o petrecere pe cinste si voi !

Cam atat, ma pun la !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

anamariame

3879 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite anamariame un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Ana-Maria, o petrecere tare frumoasa ati avut voi acolo! Minunata alegerea locatiei! Despre sarbatorita ce sa mai zic: o frumusete de fetita tot cu zambetul pe buze, dar am apreciat ca a tratat cu maaare seriozitate suflatul lumanarii .Mancarea si tortul aratau !

Multumim! Intr-adevar a tot incercat sa sufle, de fapt ea a suflat, numai ca nu reusit si sa stinga flacara.

Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)
Mergi la inceput

novus

10566 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite novus un Mesaj Privat
La mine totul e super la cat de des folosesc cuvantul !!

Inapreda veniti la Sighisoara ? sper sa reusiti....

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

anamariame

3879 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite anamariame un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui novus

Anamariame, cu mine nu ai vrut sa vorbesti !!
Am admirat-o si pe Eva careia ii sta super in mov iar poncho-ul e super tare iar mami super chic si foarte frumoasa !!
Ati avut o petrecere pe cinste si voi !

Cam atat, ma pun la !!

Am implinit 1 anisor !

Ba chiar am vrut
Am stiut eu ca tu esti, altcineva de prin Deva nu cunosc

Mergi la inceput
Anaan
Anaan

4356 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anaan un Mesaj Privat
In fotografiile voastre am vazut torturi numai unul si unul...al nostru a fost o ratare totala, nici poza nu i-am facut, asa urat era!Si nici gustos n-a fost, afurisitul!!! A fost in forma de unu, eu l-am vrut albastru, am intrebat "se poate?"; raspunsul a venit prompt: "desigur!" S-a dus H. sa-l ia si a aparut cu horoarea: o chestie de-un albastru tare dubios, decorata cu niste oribilitati de ghirlande de flori de plasic, cam feminine de felul lor, si un "La multi ani, Andrei!" cam tremurat si inghesuit! Superb!

Mergi la inceput
Anaan
Anaan

4356 Mesaje
Citat:

Multumim! Intr-adevar a tot incercat sa sufle, de fapt ea a suflat, numai ca nu reusit si sa stinga flacara.

Important e c-a incercat!

Editat de - Anaan on 26/04/2010 23:11:41
Mergi la inceput

anamariame

3879 Mesaje
Anaan, sa stii ca eu am fost cam dezamagita de tort...si de forma si de gust. Am zis ca merg la sigur, ca l-am facut intr-un loc de care am fost ft multumita pana acum...Originalul l-am vazut intr-o poza de-a lui Nico, sper sa nu ma insel, si e infinit mai frumos ca al nostru. Am patit cam la fel ca Olga, dar asta e...E una din dezamagirile zilei

Mergi la inceput
mihaelacg
mihaelacg

2162 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimihaelacg Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihaelacg un Mesaj Privat
anamariame, are tati doua fete frumoase si cochete. super locatie, sper gasca cu copilasi la greu, cat despre mancare si tort
a....si eva are un par superb. acum nu ca am eu o pb ca nu are maria par, dar eva are un par tare frumos si bogat.
se vede ca eva a avut o petrecere tare reusita.

anaan, imi pare tare rau ca tortul lui andrei nu a fost pe placul tau, insa la cum l-ai descris, am ras un pic dar asta pt ca esti tu tare simpatica nu te superi nu?

inapreda, adica impecabilu lu mama doarme de la 20.30? dami-l si mie fata draga o tura. tu te bagi la caprioara mea?

din 10 martie 2009, mami fericita de

GHIOCICA CU GHIOCEI

PETRECEREA MARIEI

MOTUL MARIEI
Mergi la inceput

anamariame

3879 Mesaje
Gata, fug si eu la somn langa Eva, ea doarme de la 9 si ceva si eu imi tot gasesc treaba!
V-am pupat, noapte buna!

Mergi la inceput
Pag. din 23 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com