ARADENCE DC (141)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristale, felicitari pentru sarcina! Iti doresc o sarcina usoara si un bb sanatos!

Niko, mersi ca ne tii la curent cu stirile din ziare.

Noi ieri dupa masa (spre seara de fapt) am mers la Cicir si ne-am intalnit cu Ada & comp. la Linda (sora lui Rodi, prietena mea). Ieri Calin a fost la Soimos cu copiii si ceva prieteni si la intoarcere au lasat copiii la Cicir la Rodi. S-au distrat grozav la Soimos, o sa pun poze dupa ce le descarca Calin.

Alina33, cam rar ne vizitezi! Ti-am facut dvd cu "The Tudors" de un secol , nu ne-am mai intalnit sa ti-l dau.

Moni, ce numar mare are si Diana la sandale! Ade are 24-25. Vad ca esti in miscare non-stop cu Tudor, nu prea iti da pauza.

Ducky, nici tu n-ai scris demult, te-am vazut pe la bazar.

Gabi, distractie placuta la nunta. Sa faci ceva poze sa va vedem.

Clau, ai disparut fara urma?!

Diana, asa e, nu stii ce sa faci sa razi sau sa plangi la ce scot copiii din ei uneori.

No merg si eu la masa, intai sa culeg copiii de-afara.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am incarcat cateva poze facute in Austria (saptamana trecuta) si de la Soimos (de ieri), AICI.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Multumesc fetelor de urari.
Alina M ai niste copii foarte scumpi. Ce smecherut e Dragos in pozele din Austria si Ade e o scumpa.
Moni inseamna ca nu ai nici o sansa sa mai pui ceva kg pe tine cu Tudor.Sper sa mai ajung sa il vad candva ca tare dulce e.

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna seara.
FLAVIA mersi ,am gasit dar cand am vazut ce preturi la alea de 3-4 camere Iti faci casa pe banii aia,ma rog cine ii are,ca la mine nu e cazul.Dar arata super fain si cele de 2 camere sunt relativ accesibile,astea se merita cred.
NICO la tine e fain ca-s mai apropiati ca varsta,dar cred ca si ai mei s-or juca impreuna ca si eu ma jucam cu frate-meu si sunt 5ani intre noi.Diana deocamdata il face sa rada ...
DIANA11 ioai ce convorbiri pe-acolo Da' lasa ca si eu am auzit la gradi la Diana doua fetite de 4 ani laudandu-se ca au idei diabolice stii gen "ba io am o idee mai diabolica" Cred ca desenele-s de vina,ca pe pariu ca habar nu aveau ce-i aia diabolic,cel putin Diana mea habar nu avea,cu ocazia asta i-am explicat.
ALINA mai am pauza cat doarme Tudor - dar profit si ma mai trantesc si io cu el in pat - sau cand mai vin ai mei p-aci.
CRISTALE nu cred ca are legatura cu slabitul ca grosul l-am dat jos inainte de a implini el 5 luni - adica pana a fost ca un sfintisor pe pereti La fel la Diana am slabit rapid chair daca n-am stat cu ea acasa,ca de la 3 luni ale ei eram la birou deja.Ah si m-am edificat acum,de ingrasat nici poveste la mine,asta exclusiv cand fui gravida s-a intamplat Ba inca la Tudor am slabit mai rapid decat la Diana! Deci nici relaxarea de-acasa versus stresul de la birou nu e reteta buna
Na ma bag la pozele de la Soimos acum.
Aaa sa va pun si io poze cu Tudor la 8 luni:
http://www.dropshots.com/MONICA2010#date/2010-04-21/15:25:35
Si cu ce se mai ocupa Diana :
http://www.dropshots.com/MONICA2010#date/2010-04-10/19:39:33

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA ce faine-s pozele,mi-ai facut pofta cu Soimosul tau ! M-am distrat ce freza de smecher are Dragos si ce echipament pe el Iar Adelina cretulina baga niste mutrite de smechera de nu-i adevrat!

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 86cmm spune:

sunt si eu o viitoare mamica de fetita..si am auzit ca aici sunt aradence de ale mele ca sa zic asa desi inca nu va cunosc:)..sper ca nu deranjez..

cristina 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristina(86cmm), sigur ca esti binevenita aici! Sarcina usoara!

Moni, vai ce dulci sunt copilasii...ce dintisori fain are Tudor si cum isi rontaie piciorul! Si-a pus si Adelina tzate o data la Cuibul Cocorilor (bile), cred ca anul trecut de ziua ei. Tudor seamana f bine cu Ghita.
Freza lui Dragos i-a facut-o un baiat care-i putin mai mare ca el, i-a pus gel, spuma (a fost super incantat)..ce mai, a fost in largul lui. Adelina nu prea mai sta la poze normal, numai cu figuri.

Cristale, mersi!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cine serveste o ?

Cristina bine ai venit printre noi. Sarcina usoara. Sa ne povestesti una alta despre tine. Nu deranjezi, e mai greu la inceput pana ne cunosti, dar suntem fete de gasca .

Alina, mi-o aduc aminte pe Ade cu bilele in loc de sani .

Niko, waw, asa catarator e Bogdi, pfuu, chiar trebe sa stai cu ochii pe el ca pe butelie.

Gabi, da de ce nu ti-a revenit vederea cum trebuie?

Ieri la botez a fost ok, am mancat ca o scrofita, efectiv. A fost asa buna mancarea incat nu am putut rata nimic si atunci ma mai mir ca m-am ingrasat .

Ma pun sa ma uit la poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, foarte faine pozele! Ade ii figura mare. La faza cu pantalonii eram eu la gradi, ca am ajuns mai repede si dormeau toti. Si cand a ajuns dupa Ade dormea si ea. Au trezit-o si i-am dat eu pantalonii din rucsacul nostru... Pai numai Vlad sa poarte sosetute roz? Laa' sa poarte si Ade panta de baieti.
Flavia, si eu m-am ingrasat cateva kg. As manca continuu! In we am facut fasole cu ciolan si am mancat cu ceapa verde pana n-am mai putut!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am uitat sa multumesc de cafea, a doua deja la mine. Flavia .
Si am mai uitat sa urez felicitari si sarcina usoara pentru Cristale! Si bun venit pentru cea de-a treia Cristina (86cmm). Apropo, de unde vine nick-ul asta?


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput