Condica salajencelor vorovitoare[108]!

Condica salajencelor vorovitoare[108]! | Autor: Bimilit

Link direct la acest mesaj


MAMICI CU 1 BB

Elutaf- mami de

for2nity- mami de

diplodocus- mami de

giulia_71 - mami de

Maria - mami de

mihaela_specht - mami de

olim - mami de

felicity05 - mami de

dianalaura-mami de nazdravan

DarkBendis - mami de

livya - mami de

Tania - mami de



MAMICIcu 2 BB-ici



silvana_salajan - mami de si mic si scumpic

mihaela_s - mami de si

babymom75 - mami de si

anacezara - mami de

carmenardelean - mami de si

bimilit - mami de si

claudiasabou- mami de si



In asteptarea lui

BlueEyes

piticutz

mikiriki




Prietene

aileene




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

bey,ia la raport,adunareaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

no, ma bag in voi,acusica.
ce-i cu linistea asta?o venit primavara si ati dezertat?

oti,are o scuza ca tortaleste, da restu...........

fetili cu fermele, hai la raport,ca pana va recoltati plantatia mai este.

raportez liniste si pace in clanul meu.
am 2 baieti sportivoci,aia mari,asta micu e duracell.vai de nervii si gura mea.
io-s in pana de idei cu gatitul.pe bune de mai stiu ce sa gatesc.tudor zice ca toate-s la fel,doar denumirea difera.da io ce sa fac?ca ciorbele se fac cu legume, carnea difera.azi nu am gatit nik.inca mai astept idei.

noa, is in zona......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

m-am prins.

nu va place titlul topicului.
da io nu=l schimb ,sa stiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Noa nu mai voroveste nimeni?

Bia, eu maine fac ardei umpluti si apoi in cursul saptamanii mancare chinezeasca. Eu gatesc de doua ori pe saptamana...miercuri pentru miercuri si joi pentru mine cand sunt acasa si sambata sau duminica(mai degraba duminica pentru ca sambata ne trezim tarziu, mergem la cumparaturi in jurul pranzului si nu mai apuc sa gatesc, mancam in oras). In rest, trei zile pe saptamana mananc si eu la spital la restaurant cu Ovi, iar el si fetele mananca toata saptamana la spital si la scoli. In rest fac cine, mai usurele asa...

Oti, eu am niste probleme cu pasapoartele fetelor...in primul rand ca pe site-ul Directiei pasapoarte nu scrie ce acte sunt necesare pentru preschimbarea pasaportului si apoi in legatura cu pasapoartele astea noi...m-am luat de cap cand am vazut ca dureaza 30 de zile eliberarea lor...noi stam 10 zile in Ro! Cam asta e in mare, dar mai am niste nelamuriri...daca treci pe aici si esti dispusa sa ma ajuti si ai timp....



fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Hop ca aparui io...
Rar intru pe DC, ca nu-i vreme sa le fac pe toate.
Dau raport: suntem bine cu totii!

Ce faceti de 1 Mai?

Pe ce alte situri umblati? FB =facebook?
Ziceti-mi si mie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Mihaela, aceeasi belea o am si eu, i-a expirat pasaportulu lui Cani si tb sa il schimb. As vrea sa-l fac aici la Z sa nu mai merg pina in B pentru asa.
Oi vedea eu:)
Ti pup

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71


Ce faceti de 1 Mai?

Pe ce alte situri umblati? FB =facebook?
Ziceti-mi si mie


de 1 mai ,sarbaUtorim prin munca.

FB=fete bengoase,da?

peseu.fb -e calificativ fata,da e si facebook.hai sa plantezi si tu ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

mihaela, io ardei umpluti nu ma bag sa fac,ca-s cam blonda.mancarea chinezeasca e delicioasa,dar numai eu si matei o papam, deci pas.oricum nu am gatit nimic,oi vedea maine.acu-si face colegu mamaliguta cu branza si jumari.eu nu -s prietena cu asa ceva.

de pasapoarte,ce sa zic?nu le poti face acolo?sau sa trimizti actele, pozele si imputernicire si sa le faca mama ta,voi sa le ridicati?intreb si eu.trebuie sa existe o cale sa puteti reolva problema, ca doar cine sta o luna in ro?au astea di la paspoarte ceva portite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Mihaela, aceeasi belea o am si eu, i-a expirat pasaportulu lui Cani si tb sa il schimb. As vrea sa-l fac aici la Z sa nu mai merg pina in B pentru asa.
Oi vedea eu:)
Ti pup

uneori gandesc prea mult....


fata , da di ce nu-l faci aci?la ardeleni?ha?
ca oricum pste 5 ani il schimba .

sa ma dau balena, si io tre sa-l schimb la tudor.cu toate ca el are de ala vechi, valabil inca 3 ani, da mno, aspira el la ceva si daca o fi sa fie, musai sa aiba pasaport nou.doamne ajuta sa ne iasa imbarligatura.

io-s in zona.va astept sa vorovim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit

mihaela, io ardei umpluti nu ma bag sa fac,ca-s cam blonda.mancarea chinezeasca e delicioasa,dar numai eu si matei o papam, deci pas.oricum nu am gatit nimic,oi vedea maine.acu-si face colegu mamaliguta cu branza si jumari.eu nu -s prietena cu asa ceva.

de pasapoarte,ce sa zic?nu le poti face acolo?sau sa trimizti actele, pozele si imputernicire si sa le faca mama ta,voi sa le ridicati?intreb si eu.trebuie sa existe o cale sa puteti reolva problema, ca doar cine sta o luna in ro?au astea di la paspoarte ceva portite.

Bimilit - soacra cu DOUA nurori!




Nu se mai fac cu procura, scrie pe site-ul lor, trebuie sa te prezinti personal ...exista portita de pasaport simplu care se elibereaza in trei zile dar e valabil un an...ori Diana implineste 14 ani in noiembrie si nu pot sa-i fac buletin romanesc...asa ca la anul pas pasaport pentru ea. Ce voiam eu sa stiu de la Oti...Vlad, daca poate tatal Dianei sa scoata pasaportul in conditiile pe care le stii. E vorba de Sm nu de Zalau dar ma gandesc ca ccc conditiile or fi aceleasi.
Ca sa fac aici trebuie sa merg la ambasada in Stockholm si sa renunt la buletin, ori nu as vrea asta inca pana mai e valabil. Ca apoi luam cetatenia si o sa fie altfel...

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby
www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput