*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (399)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salutare.

Luat vaccin "anti-capuse", gasit perlute cu 0,9% grasime, mancat deja .

Ramo, Matei nu e bolnav, il supara doar gingiile... Il supraru, in fine, nu mai da semne...

Zoze, ma bucur ca e bine, poate va fi doar bine de aici incolo.

La noi azi e soare. Incepe iuchendul!

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mi-am facut un o zama de lapte "butut" cu marar si usturoi, a iesit cam luuuung, l-am turnat peste castraveti si ridichi si acu balotez.

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nicoleta, vezi ca gasesti acolo niste cutiute (gen branzica Fagaras) cu branza cu samntana si nu au grasime atat de multa. Stiu ca ia mama mereu cand merge la Viena la doctor cu tata. Si chiar daca nu are 7% grasime, n-are nimic. Ia iaurt 0% si recuperezi asa. Oricum, daca mananci numai branza si ce zice acolo iti garantez ca vei slabi. Numai sa te tii, ca o sa ai un prag psihologic, probabil peste vreo zi-doua cand o sa-ti bagi picioarele si o sa iti vina sa te lasi... Fii strong!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui numeioana

Parca si ccris vrea...si Kya... Sper, cand voi pleca la odisee, sa nu plec singura...


da, si Kya vrea, dar nu poate singura ... de prin iulie incolo...



Mami si Sanziana

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ioana, da, am gasit cate ceva... oare ce o insemna Inulin? Sper sa nu fie ceva naspa, si sa mor slaba :D.

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui dudurutza

in miezul zilei

Nu stie nimeni sa-mi spuna la probl cu AC? Va rog!

Ma duc sa citesc din urmaaaaaaaa si revin

mami de Daria

Eu am mai patit asa de cateva ori, si nu s-a intaplat nimic. Se poate sa mai fie luni cu un fel sau altul de dezechilibre hormonale, si atunci se reflecta asupra CM. Ia-ti pastilele in continuare asa cum sunt ele in folie, si don't worry!


Mami si Sanziana

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am gasit pe gooooogle. E cevaaaa, zice si de rau, si de bine... Voi incerca sa il evit. Sa vedem daca imi iese...

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Si eu un minutel la taclale cu voi .

Sunt fleasca de oboseala, am fost la control la spital ( ocazie cu care m-am intalnit si cu Naty ), toate bune ( mi-ati tinut voi pumnii, stiu eu ) si l-am vazut din nou pe bebe cum dadea el din minute si din picioruse. Are 2.7 cm , tare e mic ! Mi-a facut si programarile pentru morfofetale si pentru bitest si triplu-test, la Chitescu de data asta ( eu am deja pentru morfologica de trim I la Iosup, ma duc si la el, ca tare bine mi-a fost cu dumnealui ). Eh? Ati uitat toate minunile astea, nu ? Cand le-am vazut pe alte tipe acolo, cu ditamai burtile, cu placente imbatranite, temeri, griji...am inceput sa realizez ca sunt si eu gravi si sa imi aduc aminte ce urmeaza .

Dudurutza, mai scrii inca o data ce ai patit, pliz? Mi-a scapat, si nu poci sa mai caut in urma acum

Ioana, tinem pumnii!!!

Apropos, si Ralucaspm e gravi de nov-dec si...daa....Diana_g. Ma bucur din suflet pentru ea !!! Eu inca nu m-am inscris la odisee, cred ca ma petrec si eu tot cu voi, sper sa ma suportati .

Imi vine sa vomit de oboseala, Radu e plecat si trebuie sa ma duc eu sa o iau pe Sof, care e cu trici la bunici, deci o sa vrea plimbare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Olga, DD si TT? De ce le faci?

------------------------------------
A venit primavara! A plecat primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hello crenguta .

Ce ma bucur de vestile bune de la Olgutza, ma bucur mult pentru Diana si Raluca si toate proaspetele gravidute si tin pumnii pentru Ioana.

Olgutza, la Chitescu am facut si eu morfologia. Ce vremuri!

Nico, tine-te tare pe pozitii, hai ca poti!

Mergi la inceput