FIV la Cluj 33

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Multumim si mamicilor ce ne sustin de pe margine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Buna seara dragele mele!

mii de scuze ca nu am dat vesti insa ieri am fost dizzy.
lucrurile stau asa.
marti punctie - usoara. anestezia buuuna. propofol - eu si Michael Jackson.
au iesit 10 ovocite. am dormit mai toata ziua, de fapt a fost un zacut. nu m-am simtit rau, doar fara vlaga si burtica ca si cum mi-ar veni ciclul (de n-ar mai veni!!!). tratament cu arefam, tromboass si antibiotic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

miercuri dimineata, dupa o noapte de griji. imi imaginam toate tampeniile, am sunat la embrioloaga. din 10 mai sunt 6. 1 s-a dezintegrat si 3 nu s-au fecundat. alti 5 sunt de nota 10 si unul de nota 9-10. i-am zis deja mutulica :D
asteptam maine la 10 sa vedem ce mai zice embrioloaga, super doamna, super caracter. mi-a explicat cu lux de amanunte ce si cum. vrea sa ii lasam sa se faca blastocisti, asta daca le place in mediul acela, daca nu ii punem la caldurica, in burtica.

multumesc ca v-ati facut griji. va tin tuturor pumnii, ma rog pentru voi si va tin la curent.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ale ...

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

zici ca e de bine? zi-mi parerea ta! pleaseee


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

DA draga mea e de BINE ....dar vreau sa iti spun ceva ....nu te stresa prea tare pt ca asta nu face bine mai inteles atunci cand enbrionasi vor fi pusi la caldurica in burtica ta ...stiu ca e usor de dat sfaturi dar incearca sa nu te agiti prea tare fi mai bine increzatoare ca totul o sa fie bine ...ai sa vezi ...te pup

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

si binantales maine te astept cu vesti foarte bune ...hai ca si eu si restul fetelor ne rugam pt tine

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

haideti fetelor sa-i facem putina galerie lui ale ...sunteti cu mine?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

sarumana mult! am nevoie. astazi m-am plimbat prin cluj cu sotul meu ca doi beleuzi. el zice ca suntem in luna de miere. :D
si cum nu sunt de aici, timpul trce si mai greu, noroc ca m-am indragostit de oras, mai ales de dealurile din jurul gradinii botanice.
sper ca la noapte voi visa frumos, nu de alta dar noaptea trecuta am cam stat cu ochii pe pereti.
sunt curioasa ce voi afla maine. as vrea sa ii si vad, oare o sa-mi dea voie? hmmm


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

sarumana mult! am nevoie. astazi m-am plimbat prin cluj cu sotul meu ca doi beleuzi. el zice ca suntem in luna de miere. :D
si cum nu sunt de aici, timpul trce si mai greu, noroc ca m-am indragostit de oras, mai ales de dealurile din jurul gradinii botanice.
sper ca la noapte voi visa frumos, nu de alta dar noaptea trecuta am cam stat cu ochii pe pereti.
sunt curioasa ce voi afla maine. as vrea sa ii si vad, oare o sa-mi dea voie? hmmm


Mergi la inceput