*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (398)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La Multi Ani ZANA Sa cresti mare,sanatoasa si frumoasa ! Te pupa Mimo si Dudu si Tia si Mimu



Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui bitza037

unde sunteti mai fetelor???iar ati disparut?

Bubule, tu pe unde umblii?ca de la o vreme nu te mai vede omul la fata in timpul zilei....dai o fuga doar noaptea

Zoze?
Mimo?
Ramo?



IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel



eu am fost prezenta de dimineata..am dat cate o ,un si un ceiut dar....nu am fost vizibila

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kya
Eu nu prea sunt intr-o dispozitie de party... Am o stare asa... nici eu nu stiu cum... Un mix intre dor de tati, tristete ca de maine stau toata ziua la birou, si alte nemultumiri...
incearca sa uiti de lucrurile care ne ingreuneza viata,de nemultumiri(stiu ca e greut ca nu-i marinarul cu voi dar asta e viata )azi este o zi speciala,sunt zilele cele mai importante din viata noastra si a copilului nostru...sa incercam sa ne facem,macar pentru o zi ,viata mai frumoasa si linistita...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

LA MULTI ANI, ZANUTA!!! SA CRESTI MARE, SANATOASA. RALU, SA ITI TRAIASCA MINUNEA SI SA ITI LUMINEZE ZILELE.
Lasa supararile, macar azi, i-ati puiutul in brate, ca oricum e copie mai mica a marinarului si bucura-te de ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Am vazut si pozele australiene, cam putine, dar sa zicem ca te iertam de data asta. Si sa stii ca intradevar radiezi, asa pe juma de fata cat ai pus la bataie si mai din avion asa.. Mie imi place poza din baitza, e atat de dulce Patrick acolo!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Briana a vrut sa il plimbe aseara pe Sabin cu scaunelul de plastic prin casa si s-a rasturnat scaunul si a cazut pe spate , s-a lovit la cap , are un cucui. Mie o firca de mor, ce sa fac , sa merg la doctor, ce ii poate face? Ca eu stiu ca doar la tomograf se poate vedea daca e ceva... Ma tot gandesc la baietelul ala care s-a lovit in clasa si ma ia spaima si mai rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Sanziana

Sa cresti mari si voioasa si sa fii sanatoasa!

Felicitari, Raluca, sa va traiasca minunea, sa fiti sanatosi si fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

LA MULTI ANI ZANUTA!
Sa cresti mare, frumoasa, sanatoasa si sa-ti bucuri parintii in fiecare zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Raluca, respira! E somnolent, vomita? E vreun semn ca e ceva in neregula cu el? Fazele astea nu trec neobservate, copilul ala nu a murit din picioare!!!

Kya, o imbratisare mare mare de la mine .

Gecko, multam pentru urari si pentru lectia de anatomie . Stiam ce spui tu, de aceea am si specificat ca am ciclu menstrual scurt, deci ovulez devreme. Mi-am provocat norocul, si nu imi pare rau . L-am mai provocat eu si sa il alte dati la fel, si nu a fost sa fie. Ar fi dragut daca organismul uman ar fi ceas, dar nu e. Sarcina usoara si tie in continuare!

Va pupez, mai trag cu ochiul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Deocamdata nu are nici un semn suspect, e vioi , nu da semne ca l-ar durea ceva...dar eu stiu??! Aseara a plans, normal , imediat, impreuna cu Briana care se simtea vinovata

Mergi la inceput