""Buburuze de 2009 in actiune (19)""

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

tot eu
La multe lunite! sarbatoritrlor de azi, sa cresteti mari si sa fiti sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

HELOOOOOOOO...UNDE SUNTETI FRATE TOATE CA AFARA E URATTTTTT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

suntem pe aici,numai ca daca si restul fetelor au kinderi kamikaze ca al meu e de inteles
P.S. noi chiar am iesit la plimbare azi

momentan nu pot sa intru pe mail,dar am sa vad pozici mai tarziu
mada multam de tratatie
cuscra ce bine am intuit ca o sa ne tratezi cu un carnatoi..96 ????chiar nu ma uitasem sa vad care suntcred ca Denisel i-a facut o vizita hiar in seara cu pricina,ca a doua zi se mai cunostea doar putin;si al meu cica se uita sa vada noutatile in materie de filmedar daca-i spun sa descarce un anume movie..se uita la mine ca la masini straine si ma mai si intreaba"de unde stiai de asta???"..aaaaaaaaaa,si de care masaj vrei? ia sa intri pe mess sa iti dau idei de unde sa faci rost de informatiesa stii ca nu sunt singura careia i-au intrat banutii,si pe mine m-a anuntat cineva ca altfel as fi stat la fel ca tine pena la finele saptamaniipai pentru la intalnire ii ia mami ei si mai shocari pantofiorila fel patim si noi cu caciulile,le smulge din cap una-doua ..dar odata ce am iesit pe usa afara,e prea ocupata sa studieze tot si uita de fesulachelu' noru-ta ii sterg urechiusele cu betigase,usurel..nu insist prea mult..mancal-as eu pe el de grasanuite-l cum exerseaza el sa vina la tero a mea
ema multam de perfuzoica intreagasi lasa bucile baiatului in pace,da?????


mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Nu am citit din urma ca m-am infipt direct in filmuletul cu Denis. Bravooooooooo! Merge f bine si f frumos! Un dulce


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna gagicile! Intru repede sa va scriu caci apoi ma pun langa pitic la somn fiindca sunt rupta.Azi noapte nu prea a dormit din cauza dintisorilor si am stat mult treaza!
In primul rand la multe lunite sarbatoritilor de ieri si de azi, multa sanatate si crestere mare!
In al doilea rand Danooo de ce nu deschizi usa?Ti-e frica de mine?Am o vreme de cacat, scuzati expresia si ti-am promis ca merg la tine si fac scandal fiindca tu ai comandat-o...deci deschide usa ca altfel o sparg
Cris multam de cavie, am safurat-o pe nerasuflate chiar am nevoie si am bagat portie dubla si tot fara efect...cred ca cheltui asa mult si noi la fel, abia ne ajung banii de la un salar la altul, ca norocul ca mai produce soata acuma fiind taximetrist. Am vazut si niste pantofiori superbi si o Miru care papa singura si care este incantatoare ca de obicei.Multam si de reteta de paste, am sa o fac in weekend, sper sa-mi iasa!Pupici multi de la noi!
Simina mersi de complimentare, dar eu vreau sa mai slabesc un 5 kg
si apoi ma opresc si ma mentin!Asa e cu sotii astia, asa facea si al meu, acuma i-a trecut cu jocurile si cu Playstationul, in schimb sta pe PC pe net.Asta e primul lucru cand vine acasa, in loc sa se ocupe umpic de Rares.eu am stat f serios de vorba cu el acuma sambata si i-am explicat calm si frumos ca dc nu-si revine facem petrecerea de un an la copil si apoi eu plec cu Rares cu tot si n-are decat sa ramana cu Pc-ul si Tv-ul.Cred ca a inteles ca e grav fiindca vad schimbari majore...sper sa fie si de durata, caci asa sunt barbatii cand sunt pusi la zid atunci fac totul pe plac o vreme apoi revin din nou la vechile sentimente...oricum el stie ca eu nu glumesc si chiar m-am saturat de situatia asta.Sper sa va intelegeti bine si voi si sper sa nu va mai certati.Va pupic dulce!
Anna imi pare bine ca i-a trecut raceala la Vladut...multa sanatate sotului.M-am amuzat tare de faza cu sulul, pur si simplu te uimesc piciulini astia!Multumim mult de complimente si vi le intoarcem inzecit Multi
Emaaa da nu crezi ca exagerezi cu binele? La masaj auzi la ea....super relaxare placuta cat stai la mamace mai face teroristul?
Carina imi pare rau de noaptea horor, se intampla la fel am avut si eu noaptea trecuta...baga-te la somnic cu ea in timpul zilei sa mai recuperezi si tu, eu asa fac! Sa-ti fioe de bine dieta.Cu soata suntem pe drumul cel bun, asta dc nu recidiveaza.Multi
deea ma bucur ca ai mai intrat pe la noi.Pup dulce pe Darian, bravo pt primi pasi singurel.Imi pare rau pt evenimentul nefericit ce l-ati avut de Pasti, cred ca ati fost in stare de soc.Dumnezeu sa-l ierte ...te asteptam mai des.
Criss mie nu mi-a intrat indemnizatia cum ai zis de ea nici n-am mai scris nimic ci fuga la bancomat, cu lista de cumparaturi facuta, iar cand sa scot banii nimic foarte dezamagita am fost...sper sa intre pe vineri!
Anna am vazut pozici cu printisorul, sunt indragostita, e un scump!Saa-ti traiasca!
Simina si Rares mai nou da cu toate de pamant si strange ochisorii inainte sa cada lucrul pe jos, e tare de tot.Cu toate da de pamant si dc i le dai din nou face la fel si se amuza!...nush ce le poate placea asa de mult
Ema ai grija cu ceaiurile astea chinezesti ca sunt destul de periculoase si mai ales pastilele.Felicitari piticaniei pt pozitia de mers in labute, azi maine o ia pe picioruse
Iry cred ca e o scumpa Reby sa ne mai pui pozici cu ea ca ni dor si data viitoare sa pui aparatul cu tine sa vedem si noi micuta inotatoare.Ma bucur ca trece exema
Picky multumim de capitolul nou, sa dea DD sa fie un capitol cu puiuti sanatosi si mamici sanatoase si odihnite.Imi pare tare rau de infectia lui Stefi, tinem pumnii sa treaca repede.Sa ne tii la curent cum emuti!
Cris imi pare rau de noaptea nedormita si noi am patit la fel.Odihna placuta in timpul zilei dc ai timp
Eumada multam de tratatie, tare bune-s, sa creasca printesa mare si sanatoasa si sa o bucure pe mami!
Daniella si tu cu noapte agitata, oare o fi fost ceva azi noapte de mai toti au fost agitati? Sa te odihnesti dc poti azi.Hahaha ce m-am amuzat cu tunsul frantuzeste...Eu il sterg in urechiuse pe Rares cu betisoarele speciale de bb-ei!
Simina felicitari pt mersul de-a busilea si spor la lucru!
Danaaa vai ce dulce-i, azi maine te fugareste prin parc si ce mami frumoasa are, ai dat f bine jos
Pai Dana eram la tine la usa unde sa fiu, dar nu mi-ai deschis de frica ce ti-a fost
gata gagicile ca iar m-am lungit si am facut un carnatoi de siogur nu aveti chef sa-l citit...ce sa fac nu stiu scrie mai putin, merg langa piticanie ca doarme de o ora si imediat ma trezesc cu el in picioare si eu sunt rupta de somn!
Va pup pe toate si pe toti si pt vb mai incolo!


Mami fericita de printisor Rares Florin

Rareselul creste mare

http://lb1f.lilypie.com/D3Sbp2.png 23.mai.2009
Are mama un campion, te iubesc mult piticanie mica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

de ce cris? vrei sa le musti tu????? lasa ca nici cu al meu nu mi-e rusine deloc...eu nu stiu frate ce pun astia in lapte...cafea???????
lavi n-am inebunit....nu ma bag la pastile nici sa fiu cat balena.....nu nu, si nici cu asta nu exagerez, 1 pe zi. piticania demoleaza....e in premergator si da tot jos, se izbeste in toate....n-ai treaba cu el. multumim multumim....e asa de comiccccc, primul lucru pe care il face cand se trazeste e sa isi ia pozitia de 4 labe si e cu ochii umflati de somn, cu parul valvoi, cu obrajii rosii si-mi zambeste . nasol cu dintii astia, mama lir de dinti , mie imi venea sa ii scot cu clestele...nopti cat mai linistite in continuare
gagici incerc sa pun poze pe contul comun ca pe asta nu am picasa, sper sa reusesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Ati disparut ? s-au v-a speriat carnatoiu meu, vad ca Ema a fost cea mai curajoasa
Va pup si va doresc o noapte linistita!

Mami fericita de printisor Rares Florin

Rareselul creste mare

http://lb1f.lilypie.com/D3Sbp2.png 23.mai.2009
Are mama un campion, te iubesc mult piticanie mica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

neatza....PRIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DAU CAFEA.......

Eva canyta si danseaza de la 5.30 dimi...

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Neatza again....
Deci.....ieri a plans toata ziua Eva......s-a trezit palngand si a continuat asa toata ziua ea care nu a mai plans deloc de cateva saptamani....a durut-o ceva cred ca dintii..oricum a plans cumplit..cumplit....saraca.....
Aseara s-a potolit dupa ce i-am dat putin Ketof...dar nu o sa-i mai dau daca nju o doare....in fine acum e bine doar ca se trezeste dimineatza..dupa cum se vede...
Picki imi pare rau ca nu ai timp..
Lavinia e tare rau...te cred si crede-ma ca stiu ce simti pe undeva...am avut si eu dar nu de faptul ca nu se ocupa de copil...nu..dar tot discutii sunt.......incearca totusi sa calibrezi situatia.....mobilizeaza-l...nu stiu ce sa zic numai in pie.lea ta sa nu fie nimeni dar femeia e mai cu creier in cap.
Cris tu ca de obicei.....ca o floare...
Io dau vertiginos...jos......am cumparat prima pereche normala de blugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicam mare e adevarat 48 eu purtam 44 dar......nu vi se pare ca sunt pe calea cea buna?
Acu roade ceasul lu` taica-su..
Iar aseara a fost de coma.......la baita ii canta hippo si piticii.....pe la 9.30 gata s-au culcat piticii.....ea nu si nu a verificat boxele de m-a umflat rasul,le-a examinat asa cu simt de raspundere......
Va pup dragele mele...
Azi duc fata la mama.....


Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

cafeluta vad ca a dat mada,asa ca mie nu-mi ramane dacet sa va servesc cu respectabila perfuzoica ,trabuce si vougue

La Multe Lunite inainte

Serban Alexandru buburuza de Buburuza1979 sa cresti mare si voinic

Ca si ieri azi sunt pe fuga ca am un proiect de terminat si mi-a mancat sufletulchiar i-am zis lu' nato ca astept sa ma plateasca bine in afar ad efaptul ca o sa si impartim nota
Sunt rau de tot in urmka si cu meniurile,cu toate ca il am facut pe toata saptamanaasa ca o sa vi-l pun pe cel de ieri:

7:00 formula 180 ml
9:20 paine prajita cu unt si sunculita pui
13:00 orez cu pui + lapte 120 ml
16:50 gris cu lapte si banana
20:30 formula 170 ml

lavi acum pe bune ca atunci cand am intrat pe pagina si am vazut ditamai carnatul in toata splendoarea sa,asta dupa ce scrisesem vreo 20 de pagini la proiect,am facut ochii cat cepele si mi-am zis "frateeeeeeeeeeee,lasa ca si maine e o zi si recupez eu de dimineata"..asa ca uite-ma la datoriesi la voi dinti??si la noi tot astia sunt suspecti npentru noptile mele de tura dintr-o camera in alta [pup Raresul sa iasa dintisorii repede si sa nu-l mai doarate inteleg,bine ca macatr ai nostri mai produc cate ceva..al tau cu taximetria,al meu cu calculatoarele..bani sa iasaimi pare rau dar sigur maine cel tarziu or sa intre si banutii
mada cred ca si la voi tot dintii sunt cauza,dar noi pupum dulce mica examinatoare de boxe sa vina zana maseloasa si pe la voi ca sa scapati de durere

Si acum foarte important,fi-mea face adevarate crize de nervi..cu plansete si istericale de ma scoate din minti dar ma si sperie.Si toate astea se intampla cand nu poate sa ajunga la ce-si doreste sa jumuleasca,atunci cand nu o lasa sa imi deschida sertarele de la bucatarie sau mai nou cand nu reuseste sa "lipesca" doua cuburi sau alte jucarii(probabil viseaza la lego)voi ce credeti????Adica,nu stiu cat de normal e sa se manifeste asa..

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput