Magnifice Senioare-La multi ani,Bruni! (94)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns menics spune:

gata, sefu s-a dus in fabrica...
fetelor am avut un we plin, cu treaba dar placut...sambata am stat toata ziua la Poiana, am sadit tuia ( george, sa nu-i fie de deochi scuip in ) eu am facut curatenie pe acolo prin casa, dupa care tot G a facut gratarul si am aruncat doua halci de pork pe el... eu am mai pus niste seminte de coltunasi , am fost pe la cimitir, dupa acasica, la sapte am fost la balet: cenusareasa , solista o fosta colega.. hmmmm amintiri... dupa spectacol, la G la meciuri, cica
ieri plimbareala pe la sora-mea, pranz cu G in varful patului si pe cand sa lenevim si noi ne-a luat sora-sa la cumparaturi , ca ei azi merg la cimitir...ajuns la sora-sa, bineinteles ca am ajutat-o sa faca pachetele, nu? seara am cazut lata...mi-am portia de aer, vizite si treaba... azi poate ma odihnesc si eu...

Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Multumesc fetelor de urari,tuturor

Sa va dea DD tot ce va doriti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Ada LA MULTI ANI FERICITI!!!!!!!!!

Sa ti se implineasca cele mai frumoase dorinte! Sa ai un an minunat! Sa faci copii! Sa fii sanatoasa si iubita!.Sa traiesti suta de ani si mai bine!.....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Aduta, sper ca petreci bine azi, editai mai sus ca latisem rau mesajul in entuziasmul meu

Bruna succes azi!Sa dea D-zeu sa fie bine!

Pup toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

lumi merge cura???

Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui menics

lumi merge cura???

Manu




Tot ca naiba Manule!da io continui, poate intr-o zi s-o mai misca ceva!Mi-a placut week-endul tau! Dinamic!

Samira, mersi muuuuult de linkuri, le-am copiat si salvat, i le trimit fetei!..Imi place ca faci lucrurile serios cand te apuci sa le faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

lumi, lasa draga ca esti bine, dupa cum vad eu dupa masuri...
galli?? unde disparusi mama ? mai , tu iar esti la avocat???
spuneti-mi si mie ce-i cu nico??

vorbiti de vacante...off...George bate din pinteni ca vrea in Grecia - la neamuri- hehe- dar eu cred ca voi spune pas...chiar mi-am luat fluturasul, si am o dilema: cum platesti rata de 1275 de ron cand eu iau lichiadre 1000??? asadar s-a dus naibii buna dispozitie... cred ca-mi iau un part time...dar ce?


Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui menics

lumi, lasa draga ca esti bine, dupa cum vad eu dupa masuri...
galli?? unde disparusi mama ? mai , tu iar esti la avocat???
spuneti-mi si mie ce-i cu nico??

vorbiti de vacante...off...George bate din pinteni ca vrea in Grecia - la neamuri- hehe- dar eu cred ca voi spune pas...chiar mi-am luat fluturasul, si am o dilema: cum platesti rata de 1275 de ron cand eu iau lichiadre 1000??? asadar s-a dus naibii buna dispozitie... cred ca-mi iau un part time...dar ce?


Manu




lectii de balet... visez nu-i asa?

fir-ar ratele....am avut si eu mai demult,la renovare ap.facusem... abia de le-am lichidat cu chiu cu vai..

Ma duc la trebi!


PS. Lui Nico i-au inchis contul mai demult, pe la capitolul 83-84 parca..:-(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita42

Citat:
citat din mesajul lui menics

lumi, lasa draga ca esti bine, dupa cum vad eu dupa masuri...
galli?? unde disparusi mama ? mai , tu iar esti la avocat???
spuneti-mi si mie ce-i cu nico??

vorbiti de vacante...off...George bate din pinteni ca vrea in Grecia - la neamuri- hehe- dar eu cred ca voi spune pas...chiar mi-am luat fluturasul, si am o dilema: cum platesti rata de 1275 de ron cand eu iau lichiadre 1000??? asadar s-a dus naibii buna dispozitie... cred ca-mi iau un part time...dar ce?


Manu




lectii de balet... visez nu-i asa?

fir-ar ratele....am avut si eu mai demult,la renovare ap.facusem... abia de le-am lichidat cu chiu cu vai..

Ma duc la trebi!


PS. Lui Nico i-au inchis contul mai demult, pe la capitolul 83-84 parca..:-(


nu merge balet ca nu e nimeni interesat, din pacate...
a da parca a fost penalizata cand ne-au mutat pe noi cu forumul... ok, spor la trebi...

Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CODRA74 spune:

Ada LA MULTI ANI!si din partea mea...sa ai parte de tot binele din lume
neatza fetele!pupici la gagici

Mergi la inceput