Nascuti in suflet , crescuti din inima - 4

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui SoriLea

Simo multumesc mult de tot


Uite asa sau distrat copii nostrii in parc, poate data viitoare se incumeta mai multe mamici sa-si aduca puiutii la intalnire

http://picasaweb.google.com/sorilea73/CuPrietenii#

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)


http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png



HELLO,


SORI TE PUPAM SI MULTUMIM CA AI PUS POZE DIN PARC.SPER SA NE REVEDEM CAT MAI CURAND.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_76 spune:

Buna ziua,

Sunt noua pe forum si vroiam sa va spun ca in sfarsit dupa 1 an de asteptare, o avem acasa pe fetita noastra Renata Maria.
Ne-am hotarat sa adoptam un copil, si am citit cu mare atentie ce ati scris voi pe form si mi-a fost de ajutor

Inca nu avem nici un act pentru copil (hotarare), dar speram sa iasa in curand...

Renata este minunata si sanatoasa si ne aduce multe bucurii.

Sper ca mesajul meu sa dea sperante celorlalte cupluri care doresc sa adopte un copil.

C drag,

Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

oana_76- MULTA FERICIRE VA DORESC SI MULTE IMPLINIRI!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu73 spune:

Felicitari Oana pentru minunea voastra.
o sa vezi ca nu mai conteaza cat de mult vor dura actele, atata timp cat sunteti impreuna, se vor termina ele.

Eu am luat-o pe printesa mea in septembrie, iar decizia de incredintare a fost data acum o saptamana, asa ca profitati de orice clipa petrecuta impreuna si rasfatati-va ca merita din plin si sunt multe mamici care, sigur iti dau acelasi sfat.


Mamica fericita de printesa Gabriela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona14 spune:

Sorilea sa iti traiasca baietelul,sa va bucurati de el toata viata ca acum,sa fiti fericiti si sa aveti parte de multe bucurii.
LA MULTI ANI,PUI FRUMOS SI IUBIT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona14 spune:

Oana,felicitari si numai impliniri,sa va bucure micuta.Poate ne spui intr-o zi povestea voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmanuia spune:

Fetelor va multumesc mult pentru urari. Nu prea mai am timp sa intru zilnic pe forum asa ca multumirile vin cu intarziere.
Va pupam duuuuulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Simona sa stii ca am fost prin Severin weekend-ul trecut

Multumesc mult pt urari

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)


http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Sunt in deplasare la mama si mandra doarme asa ca am si eu un pic de timp sa va citesc si sa scriu.
Sorina am vazut pozele din parc. Sunt superbi ingerasii vostri. Daca n-as fi asa departe as veni si eu, dar poate ne vizitati voi la vara cand veniti la mare.

Asi eu prin octombrie spre sfarsit nasc. Imi doresc foarte mult sa nasc natural pentru ca desi am trecut prin multe am scapat de taietura pe burta ca prin minune si vreau sa scap si acum.

pentru mamici si bebici!


Cris mami de Teodora si cu
"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabineta spune:

SORI multumim foarte mult ca ti-ai facut timp sa pui pozute. Sper sa le fi motivat pe mamici si sa fim mai multe data viitoare. Diciu, te asteptam
Asi poate ne intalnim la jumatatea drumului???
Este foarte important, zic eu, ca minunile noastre sa stie ca nu sunt singurii 'crescuti in inima'.

Mergi la inceput