FIV cu ovocite donate

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luminika spune:

Citat:
citat din mesajul lui monaramona

lumi activeaza-ti pm sa iti dau id meu


MonaRamona, am activat casuta, acum sper sa fie si functionala. Deocamdata descopar cum functineaza asta... Te astept sa vorbim.
Luminika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

da ai activat-o e bine ti-am lasat pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kasha spune:

[blue]mamivreau[/blue]
Felicitari, ai avut o idee foarte buna.
Multumesc de informatii. Si eu sunt o aspiranta,asa ca ma poti adauga pe listuta.
Eu am luat o pauza (cam mare) din cauza ciclului, care a fost tare dereglat de la ultima stimulare(nu stiu daca asta e cauza sau ma apropii cu pasi repezi de menopauza).
Asa ca mi-am cam pierdut sperantele.
Noroc ca am intrat din nou pe forum si am inceput sa visez, dupa ce am vazut subiectul asta.

Am o mare bila neagra insa,limbile straine(pe vremea mea se facea rusa).Asa ca .......va dati seama ce mult inteleg eu.
Sa inteleg ca se face si la sibiu cu doantoare, dar pe care o gasesti singura sau o gasesc ei?
Mona ramonabravo tie!
Bafta tuturor fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

sper ca v-eti gasi si voi o mamica care sa va doneze din ovulele ei..sau o fetita tanara frumoasa eu v-asi da la toate dar raman eu fara nimic
lasa ca v-a veni si vremea voastra
da se face la sibiu, dar doar daca ai donatoare
mult noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

MONARAMONA si eu fac FIV cu donatoare tot la Sibiu si deasemenea astept comisia. Tu cand ai vorbit ultima oara cu ei ? Ce ti-au zis ca sunt curioasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

comisia v-a fi cam intr-o luna asa ca ne inarmam cu multa rabdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

fetelor dar unde ati plecat?nu mai e nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

Esti sigura? Pentru ca eu am vb miercuri sau joi cu ei si nu prea stiau ce sa-mi spuna.Si vreau sa spun ca eu astept acesta comisie din ianuarie.Sa speram ca ai dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

sunt ff sigura..a trebuit sa se adune un anumit nr de cupluri ca sa poata intruni comisia ..de aceea ati asteptat asa de mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fetelor
m am gandit si eu la asta, am vazut ca sunt asa de multe fete care nu mai au rezerva ovariana, eu sunt acum in protocol de fiv, as putea dona eu din ovocitele mele, numai ca eu fac fiv in Bucuresti la Medlife.
pupi fetelor

Mergi la inceput