Copilasi de Iulie - August 2004 (45)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eli spune:

kim, capul sus. o sa vezi ce frumos va fi cand dupa ce va o sa fiti mutati in casuta voastra. pupicei! iti trimit un cos mare mare plin cu optimism! unde sunt pozele cu casuta?

roberta, ale tale?

fetelor, va multumesc foarte mult pt sustinere! cu ajutorul vostru mi-am revenit un pic. azi a fost prima zi de curs, dupa 2 sapt si de pauza. pt ca Flor merge la camin si pt ca sotul dat accidentului nu mai poate avea grija de copii in weekend, voi merge la cursuri in zilele lucratoare. din pacate timpul petrecut cu copii e asa de scurt. Florence din cazua programului aiurea si scurt de somn cu care nu e obisnuita adoarme pe la 7PM.
ieri mi-am luat si eu cateva flori, vreau sa amenajez terasa. nu stiu cum o sa o aranjez in asa fel incat sa fie si spatiu de joaca dar si gradina!

pupicei, fug la impaturit rufe!

Mi-e dor de bebele meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

gabi, super gradina! felicitari! te admir pt efortul depus!

Mi-e dor de bebele meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

neata, multumim
gabi, nu mai doarme, el se culca pe la 8 si cred ca-i ajung cele 10 ore de somn, plus ca mai doarme vreo 4 in doua reprize si in timpul zilei. asta e. azi dimineata a dat trezirea ;a 5 far 10 dar dupa ceva foiala s-a culcat inapoi. eu nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Azi dau eu cafeaua ca sunt free si m-am apucat de smotruit, asa, in limite normale Giulik doarme pt ca aseara am ajuns acasa de pe coclauri abia la 10 juma`, deh, daca tot e vacanta, a stat lumea pe afara cu mic cu mare
Si, sa nu uitam ca azi e vineri, tralalalalaaa
Spor la treburi tuturor

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
la noi a inceput de azi zugravitul. azi noapte am terminat de facut cutii si impachetat mobila in folie pe la 12.30. so funny! dar avem o experienta naucitoare acum
Gabi, exceptionala gradina, te admir pentru ce ai facut.
Oliv, sper din suflet sa iti treaca supararea si sa va relaxati la bucuresti!
Eli, spor la amenajat terasa! asa e pana isi regleaza programul Florence... nu cred ca va dura prea mult.
Robi tu cum esti? englezii tai tot pe cap iti stau?
Daria, spor la trebi azi.
sa aveti o zi exceptionala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Neata
Rox te sustin... eu stiu ce inseamna sa locuiesti in santier si sa te intrebe toti ai casei unde gasesc chiloti, maieuri, etc, etc...
Daria te invidiez pt dixtractiile voastre de pe afara... ce m-as muta si eu un pic la oradea sa socializez in parc tu in ce cartier locuiesti?
Olivia eu va admir pt curaj, eu nu as fi indraznit sa construiesc in regie proprie ceva, probabil m-as fi uitat dupa ceva gata de locuit... imi dau seama ca e greu dar si cand va fi gata, o sa aveti totul exact cum ati planificat
Eu am examenul cu pricina azi dar maine... se anunta vreme super asa ca o sa gradinarim
va pup, un weekend frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Corina, succes la examen
Stam in Rogerius, mergem in parcul mare langa spit.de copii langa piata care parc e cel mai fain acum din oras
Rox, spor la lucru si la lucru
Merg si eu sa dau cu dispersit pe pete

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello!

Eli , timpul le rezolva pe toate!
Poze cu casuta noastra gasesti aici:
http://home-and-garden.webshots.com/album/576499399mrTikh?vhost=home-and-garden
Mai am ceva poze noi dar am uitat camera la finutzul cel mic, sper sa o recuperez cat de repede...

Olivia , pe mine ma motiveaza foarte tare planul cu casuta. Momentan nu ne este usor deloc, tatal meu se comporta ciudat, chiar urat uneori, nu m-am mai plans pentru ca ma prefac ca ignor problema pana se rezolva, adica pana vom reusi sa ne mutam.
Acum ca ni s-a turnat si placa peste parter, treptele la terasa, parca incepe sa arate chiar a casa

Roxi, eu am englezi pe cap, in cap, peste tot, asa ca am si o migrena crancena... Aseara am fost cu ei la biliard, azi fresh la munca...
Bafta cu santierul!

Va pup, mai revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Kim - eu iti dau un si zau iti promit ca totul o sa fie uitat dupa ce o sa va mutati in casutza - o sa vezi daca nu am dreptate!
Corina - multa bafta, inca o data!
Eli - multi, multi !

Eu azi de dimineata iar am "scapat" la cumparat niste plante pentru gradina... am gasit un pomisor pe care mi-l doream demult, acum ma tot gindesc cam pe unde sa-l asez... Imi e asa de drag de gradina, de nu va inchipuiti...oricum i-am innebunit pe toti colegii de birou cu asta, ca de altfel si pe voi...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

gata..va salut ,we placut, am plecat..stam 2 zile la Simona!

Mergi la inceput