Copilasi de Iulie - August 2004 (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

alice, neata, is la a doua cafea, pustiu' mi-a dat trezirea inainte de 6. uf. ce te invidiez ca ai parte de cateva zile singurica....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andreea, ! Ce mai fac juniorii ? Si nu ma invidia prea tare, baietii s-au intors in dupaamiaza asta !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

alice, uite-i:
www.apha.shutterfly.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

aaa, pai cu coco si cu rica va bat crunt;))
elodio fata, cu nunta aia ce-ai mai facut?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andreea, pentru rockerul mare si sportivul mic ! Ce muzichie asculta Philip de era asa de patruns ?? Maica, da stiu ca la voi a venit vara, ca vad ca ambii baieti-s i minecutze scurte !!
Carmencitou, pe bune ca varicela asta numa la nunta nu m-a lasat sa ma gindesc !! Si o tin cu varicela de la inceputu lu martie !! Acusi ca am scapatara de ea, incerc sa imi amintesc unde ramasesem cu gindurile mele, hehe !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

auz, acu ca tot ai terminat cu bolile copilariei (ai terminat, no?;)) - io zic sa te apuci de pregatirile de nunteala. daca ie nevopie venim sa te petim, bre, bazeaza-te pe noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Dap, am termenat !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimneata dragelor
eu pe mare fuga, ca s-au aglomerat mult lucrurile la servici (parca nu imi ajungeau cutiile de acasa :))))
multi pupici tuturor si o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Buna dimineata,
Alice bine ca ai scapat... baga tare cu nunta acum si tine-ne la curent!
Rox cutii zici??? suna cunoscut eu la 13 luni de la mutare am beciul plin de ele... spor la trebi!
Io am azi un interviu, primul din suedia... si au astia neste intrebari dobitoace... noroc ca miza nu e asa mare, asa ca merg plina de elan maine ma asteapta o chestie mai naspa, un examen oral pt care nu m-am pregatit asa cum as fi vrut... intre timp dau pedale la proiectul meu... ufffff dar cine se desfata in gradina in weekend??? am o tona de gradinarit, toti vecinii sunt in culmea energiei numa noi
Gabi cum merge la tine??
pup o zi faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Mi-a mai venit inima la loc...Tudor se simte mai bine, nu a mai facut febra, aseara a dormit ok, singura chestie persistenta este scaunul foarte moale, dar sper eu sa se regleze si asta, cu regim...desi el vrea sa manince doar iaurt si ceva sticksuri...
Multumesc mult de urarile de sanatate!

Corina - uite aici poze cu gradina - le updatez mereu. De azi o sa ma apuc de gradinutza de legume - am luat si niste capsuni care trebuie plantati daca nu vreau sa se usuce...Mi-au terminat baietii de montat aspersoarele - astept saptamina viitoare sa vina sa-mi planteze gazonul...
Bafta multa la interviu!

Philip - pai si daca te trezeste la 6 sa manince, el nu se mai culca ca sa dormi si tu inca putin?

Roxana - spo la trebi!!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput