*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (395)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

simo doamne ajuta maine la botezsa aveti o crestinare frumoasa si linistita

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

am un somn in mine de zile mari.. din cauza de motive de rusi, cred ..

Bubu succes cu bona! eu cred ca numele de dna Mari e de bun augur!
Ramo, cum a vazut Andra torturile cum a inceput "Abutii"=Happy Birthday!

noi ieri am fost la niste prieteni si am dus o pasca (toata s-a mancat ) si Alba-ca-zapada - si asta a mai ramas f putin (personal altadata mi-a iesit mai buna, dar bine ca le-a placut).. am mai cunoscut un cuplu de moldoveni de peste Prut, sunt de cativa ani buni in USA.. ce funny mi se pareau ca vb cu accentul lor, dar tare dragutz.. si ne-am jucat un joc pe care l-au inventat ei, acum tre sa semneze un contract cu un publisher sa intre in fabricatie.. jocul e de la 8 ani in sus, de strategie si de fiecare data cand joci parca e altfel.. oricum frumos, am zis ca noi o sa il luam cand o sa apara..

si cam asa ne-am petrecut noi!

am dat send din greseala..
Simo succes maine la botez!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Gata, manza a cazut la datorie! si cred ca o voi urma si eu in curand, ca maine la 7 iar trezirea

Bubu uite, chiar, Miha are dreptate - numele chiar inspira incredere. Si pe Mari a lui Mimo, tot "Mari" o cheama

S-or fi intors calatoresele noastre? Cum or fi petrecut?


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

vad ca pe aici e liniste..ma duc si eu la ..va si va doresc noapte buna...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

de toate felurile, irish-cofee, nesquick...

un ceai bun bun pentru gudinde si cine mai doreste ceiutz

Simo iti tin pumnii sa iasa totul la botez asa cum vrei, si Siluan sa fie cumintel

O zi minunata tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata..multumim de cafea,Maria
Eu sunt in campul muncii,iar m-am imbracat necorespunzator,deci tremur,vremea de afara bineinteles ca ma indispune...
...si de azi sunt nevoita sa stau 8 ore...nu ca as fi plecat eu mereu dupa 6 ore,dar ma multumea sentimentul de a sti ca pot pleca mai devreme cand ma simt franta...
...iar noaptea a fost cu plimbari de la Tea la noi si iar inapoi,cu Tea peste noi la 3 noaptea,am adormit iepureste pe o muchie de pat,m-am sculat sa o duc in pat la ea...iar a venit dupa 5..si uite asa...sanatosi sa fim...
Sa aveti o saptamana minunata cu SANATATE maxima..

Cuscra,sa aiba parte Siluan de o crestinare cu bucurii si voie buna.

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

buna dimineata

dudurutza pentru cafea...dau si eu o proaspata si o feliuta de chec ca poate poate apar si randunicile

si eu va dorec o zi minunata si o zi usoara celor care deja sunteti in campul mancii....

eu am pus la fiert niste carne de cocos ca sa fac o ciorbita apoi vrem sa mergem la tara sa o luam pe socrela si sa ciocnim un ou cu socra'miu...afara ploua,e frig...brr naspa....

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Dudu multam de ceiut. Buuuuuuun. Exact ce-mi trebuie pe asa o vreme.

Si eu tot in campul muncii sunt si vremea de afara nu ma inspira, dar o facem noi frumoasa.

Simo iti doresc sa ai aveti parte de o cretinare frumoasa si vremea de afara sa prevesteasca prosperitate, rodnicie si belsug.

In rest, va doresc tuturor o saptamana binecuvantata, sanatate maxima, servici usor unde e cazul si vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

'Neata la toata lumea!

Brrr, ce vreme...

Aoleu, Stela nu mai povesti de 8 ore, ca ma paste si pe mine de saptamana viitoare Si la mine 8 ore sunt doar pe hartie, ca in realitate sunt 9, 10, 11 ore cand e cazul Gudinde stie, biata de ea!

Mai jos, un citat dintr-un batran carierist (fostul CEO Coca Cola). Cititi si luati aminte:

Imagine life as a game in which you are juggling 5 balls in the air. They are Work, Family, Health, Friends and Spirit and you are keeping all of these in the air.
You will soon understand that Work is a rubber ball. If you drop it, it will bounce back. But the other 4 balls - Family, Health, Friends and Spirit - are made of glass. If you drop one of these, they will irrevocably be scuffed, marked, nicked, damaged or even shattered. They will never be the same!
You must understand that and strive for it.

Acestea fiind spuse, ma duc sa ma iau de gat cu mingia aia de cauciuc

O zi frumoasa sa aveti!


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

beyy dar din cate imi dau seama vremea asta si sarbatorile v-au cam luat graiul...

am baut deja 2 cafele singurica tot singurica..Andru doarme cu ta'su ,cocosul fierbe,n-am cu cine vorbi..si stand asa si rasfoind prin mail si prin alte capitole mi-am adus aminte de ursulica ca n-am mai vazut-o de multisor pe crenguta....ursuletule daca esti bine si ne citesti mai scrie si tu cateva randuri...ce fac baietii?sper ca sunteti bine

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput