Pestisorii - cei care aduc mereu primavara!!! (58)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Salutare si de la noi?Pe unde sunteti?Parca ati fi ca mine,fara net.Mey,duamnelor mai cu spor asa.
Ete si la mine cum ma luai de voi,in loc sa va multumesc de aprecierile mandrelor,va multumim frumos fiecareia si va trimitem si !
Dany serviciu usor atat cat mai ai.
Nina si eu am cascalit o zi intreaga si am intrat in priza pe la 15dar acum esti acasa,asa-i?
Baby ,lasa ca de maine se face frumos si iesiti la plimbare.Chiar si cu rusii la purtator
Cryna rusinica sa nu lasati copilul la aerisit.Ntz,ntz...E mortal Ochi frumosi!

ca sa vedeti in timp ce eu va scriu,Stefi spune"acum vb mai incet ca vb cu o doamna.Da doamna...da...bine doamna...vb maine atunci...bine doamna ...te pup"
Inainte de a scrie vorbisem eu cu o prietena pe care o cunosc si ele si ca sa nu fiu nevoita sa le dau si lor telefonul,am zis ca e o doamana.

Ei...si maine sa va ganditi la mine.Am prima infatisare la divort.Ma simt ok,linistita si fara remuscari.Sper doar sa se termine cat de repede se poate.E posibil ca instanta sa ceara amanare pt a veni si autoritatea tutelara de la Valea Calugareasca,unde am spus ca stam in cea mai mare parte a timpului.Daca nu vor cere asta si totusi vor da alt termen ca sunt minori la mijloc,am sa-mi iau inima in dinti si voi intreba de ce la persoanele publice se termina si divort si incredintare,ba si partaj in cateva minute si la mine nu.Sa-mi spuna ce trebuie sa demonstrez pt a nu mai fi cazul si data viitoare de inca un termen.Si cam atat pe tema asta.
Acum merg sa vad ce papam in seara asta si va astept sa mai vb. dulce toate sirenele!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Nicoll, imi pare rau ca treci prin asta!Dar, sus capul si bafta maine!Ai doua minuni superbe si cu siguranta vor umple orice gol din viata ta.

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Nina asa este,fetele sunt totul pt mine!As putea trai fara orice pe lumea asta,dar nu fara fete.In ceea ce priveste relatia mea cu viitorul ex ea este de mult pe linie moarta,fetele stiu.Am depasit momentul,noi nu mai stam efectiv impreuna de 2 ani si 2-3 luni.Oricum,dulce!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Nicoll,important este sa te simti tu linistita si sa iti poti creste fetitele cu bine.

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Nina bingo!Asta e,ai inteles corect.

Fetele in ziua in care se termina divortul,de fapt cand devine irevocabil,cred ca ma imbat

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


la ceas de seara ...

Nicoll, muuult succes maine . Tinem pumnii sa fie totul bine .

toate sirenetele si sa visati frumos la noapte ! Noapte buna ! Pe maine ! &


@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...
Daca trecutul imi fu albastru ...
eu imi facui prezentul galben ...
si atunci... mai mult ca sigur ...
viitorul imi va fi roz !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna multumesc!
Si noi va spunem noapte buna

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

Va invit la o cafea ca sa va treziti mai usor si sa va incarcati bateriile.

Nicoll , bafta multa astazi si fii " barbata" sa iti fie tie bine si fetelor .

Ninia , ca sa treaca durerea de picioare , dar cred ca deja odata trecuta noaptea a trecut si durerea.

DANUTA , sper ca v-ati distrat bine la petrecere.La multi ani nasului !

Atat pt . aceasta transmisie , revin mai tarziu cu detalii .Trebuie sa ajung la somaj astazi.

Ely, a trecut sear si nu ai pus poze probabil ca nu ai avut timp .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Neata fetele!
Daniela, multumim de cafeluta! Nu prea au trecut durerile de picioare peste noapte, ma cam dor de cateva zile. Nu stiu ce am. O fi de la astenia de primavara. Ma simt cam aiurea cu totul.
Sper sa treaca repede.
Va doresc o zi usoara!

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna dimineatza!
Cuscra tinem pumnii si dam multi sa iti poarte noroc. CU atatea inimi care bat alaturi de tine totul o sa fie super ok. Si iti doresc ca totul sa dureze cat mai putin si sa fii libera si legal.[pup

Mergi la inceput