Felicitari CARLA! Flori de liliac-mai-iun'10 (59)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flubby spune:

Buna fetele, sau mai bine zis noapte buna ca am intrat si eu acum cand doarme toata lumea!
Cu intarziere vreau si eu sa urez BUN VENIT FLORICELELOR Natalia Emilia si Sofia Maria!!!
Sa va dea Dumnezeu sanatate multa, sa va faceti repede mari, frumoase, norocoase, necolicioase si sa-i aduceti numai bucurii lui mami si tati! Iar Carlei refacere rapida si muuult laptic!
Felicitari mamica curajoasa! Te asteptam cu vesti despre printesele tale!



rxd 29 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Neata fetele!!
A venit we, trec saptamanile repede si ne trezim cu copilasii in brate

Sabina sa va fie de bine distractia, cred ca ultima inainte de fetitze...vorba ta, tu urmezi!
Nana haios sotul cum a gasit el explicatie pentru mana umflata
Artu imi place data de 23 aprilie, mai ales ca e sarbatoare..ar merge Gerogia ca nume de sfant..

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 35+ Ilinca Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neata fetelor!
Un capitol plin de vseti bune!
Ma duc sa citesc vestile din capitolul trecut!

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

[font=Comic Sans MS]Corina- bravos pt vestile bune de la eco!, Of, of marti imi vad si eu bebelul. Lunga e asteptarea asta.

Apropos: Pentru concediu suplimentar de 10 zile la tati nu e suficienta o adeverinta de la medicul de familie, cum ca l-a pregatit pe tata in domeniul puericulturii?


Carla- mazarichi sanatoase, norocoase si recuperare usoara!

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Buna dimineata si de la noi. Nu am intrat ieri pe aici si : SOC! Carla a nascut!!!!!!!
javascript:insertsmilie('');
Nu am apucat sa citesc decat cateva mesaje de felicitari, mi-au dat lacrimile si.....wow, am ajuns deja sa traim si clipele astea.
pentru Carla si mazarichile ei......
Draga Carla , sanatate, recuperare usoara si sa te bucuri de copilasiii tai.....
Scuze, emotiile....

Mami de Matei nazdravan si 30 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Neata fete dragi!

Intru si eu sa va urez o zi frumoasa, ca soarele de afara, azi am iar emotii, avem eco dupa-masa si nu l-am mai vazut pe Tudor de o luna si jumatate, de-abia astept sa vad cat a mai crescut, cum e pozitionat si ce mai face el prin burtica la mama
...Dar mai e asa mult pana dupa-masa..

Acus fug sa fac niste ochiuri, m-am trezit cu o foameee si cam bate vantul prin frigi. Oricum, maine plecam la munte, asa ca nici nu-mi bat capu cu mancarea pt azi, diseara dupa eco mergem la resto, doar pt Matei o sa bag rapid un peste la teflon cu piure.

Astept si eu vesti de la Carla si o sa intru mai pe seara sa va dau vestile de la eco.

fetele si o zi minunata sa aveti, ca doar incepe we

Sorana, mami de Matei (21.02.2008) si 34+ Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Buna dimineata,
M-am trezit dimineata si ma gandeam la Carla, ce fericita e! Le tine deja pe bebeline in brate.
Bebita mea aseara facea niste tumbe prin burtic, si tot lovea cu piciorusele pe unde apuca. Cred ca a scos si ea majoretele pentru mazarichile Carlei!
nana, saracuta de tine. Daca nu-i una, e alta! Ce am mai ras de fraza taticului vostru! (nu te supara)

Tati al nostru a fost ieri la shopping in Guam, si a cumparat patut-tarc pentru bebelina, si lenjerie de patut foarte draguta. Abia astept sa vina acasa sa vad si toate hainutele copiilor! I-a venit si comanda mea de la Gap si Old Navy.

Sabina, ce bine ca ati avut o seara frumoasa si relaxanta. Cred ca pana vin domnisoarele, mai reusiti sa petreceti o seara romantica la un restaurant.

Fetele care merg la eco, va asteptam cu vesti frumoase despre bebici sanatosi!

Imi schimb si semnatura, azi facem 29 saptamani!

www.dropshots.com/mamanati" target="_blank">POZE
Nati, mami de zvapalici Camelia-Nicole si cu 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Neata ! Sa avem parte de un capitol cu vesti bune !

Roxi : foarte frumos ai modificat listuta , multumim !

R_ocsy 31 + Ana Sofia
AMR 8 saptamani !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Neata !

Sorana multa bafta la eco !
Sa vii cu vesti bune

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Sorana : bafta la eco ! Ce bine ca nodulul e sub control , asa sa si ramana sa nu iti mai dea bataie de cap .... si sa nu uit : distractie placuta la munte !

R_ocsy 31 + Ana Sofia
AMR 8 saptamani !

Mergi la inceput