Redoutistele sunt "back in bussines"(177)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Cine sparge gheata si da prima comanda?

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoyoyo spune:

Imi spuneti si mie , cum vi s-a livrat comanda de pe mytoys.de. parca Mihaser a comandat?:)
merci mult

Yoyoyo 27 sapt si mami de fecior Tavi (18.05.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Parca nu a primit-o, i-au anulat-o nu mai stiu din ce motiv...

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yoyoyo

Imi spuneti si mie , cum vi s-a livrat comanda de pe mytoys.de. parca Mihaser a comandat?:)
merci mult

Yoyoyo 27 sapt si mami de fecior Tavi (18.05.07)


Eu am comandat de pe mytoys.de pe data de 16.03
Pe data de 19.03 am primit confirmarea plecarii coletului si astazi a sosit(a venit postasul cu el la usa)

Ma tenteaza sa dau o mica comanda pe LR
Am vazut ca a reaparut RO in lista tarilor unde livreaza, am primit si oferta cu cod gratuit de livrare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Eu nu am reusit sa fac comanda pe mytoys...nu stiu de ce nu ii convenea cardul...trebuia sa cerem ceva la banca sa fie mai sigura tranzactia.

Dar am citit ca a mai facut cineva si i-a mers.

Sper sa fie adevarat ca putem comanda pe lr din nou...ce super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoyoyo spune:

Citat:

Eu am comandat de pe mytoys.de pe data de 16.03
Pe data de 19.03 am primit confirmarea plecarii coletului si astazi a sosit(a venit postasul cu el la usa)

Ma tenteaza sa dau o mica comanda pe LR
Am vazut ca a reaparut RO in lista tarilor unde livreaza, am primit si oferta cu cod gratuit de livrare


aham, merci
deci prin posta, nu mi-era clar din conditii :) parca am vazut ca ziceau de ups, da e valabil numai pt livrare in uk :)
io vreau o tricicleta, sper ca ajunge in bune conditii

Yoyoyo 27 sapt si mami de fecior Tavi (18.05.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Pot cugeta cu "voce tare"? Azi e Bunavestire (sarbatoare religioasa, pentru necunoscatori). Unora, in ziua asta li s-a vestit ca avea sa se nasca Iisus peste nine month, noua ca le-a venit mintea la cap francezilor
Tare-s profunda, nu?

cristina d.

"Idealurile se aseamană cu stelele: nu poti ajunge la ele, în schimb te poti orienta"(Constantin Tanase)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

miki, azi am aflat eu intamplator citind la subiectul cu haine dar cine stie de cand e Ro in lista si noi nu stim...

Oricum, Bunavestire azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yoyoyo

Citat:

Eu am comandat de pe mytoys.de pe data de 16.03
Pe data de 19.03 am primit confirmarea plecarii coletului si astazi a sosit(a venit postasul cu el la usa)

Ma tenteaza sa dau o mica comanda pe LR
Am vazut ca a reaparut RO in lista tarilor unde livreaza, am primit si oferta cu cod gratuit de livrare


aham, merci
deci prin posta, nu mi-era clar din conditii :) parca am vazut ca ziceau de ups, da e valabil numai pt livrare in uk :)
io vreau o tricicleta, sper ca ajunge in bune conditii

Yoyoyo 27 sapt si mami de fecior Tavi (18.05.07)


Eu am comandat la sfarsit de ianuarie si a venit comanda cam intr-o saptamana cu GLS.
Nu era nimeni acasa si mi-au lasat pachetul la vecina de palier.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Pot cugeta cu "voce tare"? Azi e Bunavestire (sarbatoare religioasa, pentru necunoscatori). Unora, in ziua asta li s-a vestit ca avea sa se nasca Iisus peste nine month, noua ca le-a venit mintea la cap francezilor
Tare-s profunda, nu?

cristina d.

"Idealurile se aseamană cu stelele: nu poti ajunge la ele, în schimb te poti orienta"(Constantin Tanase)



Subscriu!

Shopping is my religion

Mergi la inceput