Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010! (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pity27

unde-i hotelasul asta ca si zona? sau cum se numeste?


Se numeste Casa Victor si este pe o straduta, intre Piata Victoriei si Charles de Gaulle. Daca iti este la indemana, iti pot da adresa exacta

Kiti, 11+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Fug acasa. Mai intru de acolo.

Pup

Kiti, 11+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pity27 spune:

pianna, nu cred ca masajul are vreo legatura cu varsta. pe mine doamna ma da cu cremele mele antivergeturi sicu ulei de masline. doar ma apasa pe picioare nu-mi produce trepidatii, astea nu ar face bine la bebi.eu o am de la o prietena care are 3 fetite, ultima avand 1 an si care a facut masaj cu tipa asta in timpul tutor celor 3 sarcini.

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Ma refeream la varsta sarcinii, sper ca te-ai prins. Oricum raspunsul tau imi da sperante ca pot sa ma re-masez si eu in curand ca tare-mi place.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Alina felicitari pt eco! Indiferent ce e, sa fie sanatos si sa creasca mare. Eu acum ca mi-a zis ca-i fetita, sper sa nu-i creasca vreo puta intre timp sa intru in depresie, ca-s tare vesela acum!
Madutza mama omida trebe concediata. clar!

Cristina 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pity27 spune:

iarta-ma nu mi-am dat seama ca vorbesti depre varsta sarcinii,nu are cu ce sa afecteze sarcina, nu doare, nu vibreaza corpul, doar ca dupa o anumita varsta nu mai poti sta pe burta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaDuma spune:

fetelor nush ce sa fac...acuma seara m-a luat cu niste intepaturi in zona pelviana destul de dureroase. oare de la ce? sa merg la spital? si acum ma mai doare , ma doare si cand stau in fund si intinsa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaDuma

fetelor nush ce sa fac...acuma seara m-a luat cu niste intepaturi in zona pelviana destul de dureroase. oare de la ce? sa merg la spital? si acum ma mai doare , ma doare si cand stau in fund si intinsa...


Alina in primul rand suna-ti doctorul, oricum poti sa iei nospa cand te mai doare asa rau, decat sa fie vreo contractie mai bine iei o pastila.

bafta!

13+

crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Oarece durere am si eu, dar e ca si cum m-ar durea pielea in zona genitala...de fapt nu e durere, e ceva ca o intepatura din cand in cand...
Mariuk 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pity27 spune:

cum sunt durerile?continue? eu am avut in sapt 13 de sarcina dureri ingrozitoare in zona pelviana si amdescoperit ca era de la veziva urinara care era presata de uter. dupa ce mergi la toaleta te lasa in 10-15 min?
oricum ia no-spa

Mergi la inceput