*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008 (391)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Repede si noi si cu temele nefacute Am citit si eu asa, pe diagonala si nu pot sa spun decat ca aia cu agitatia in timpul sarcinii e vax albina (cel putin in ceea ce ma priveste ) si cu farmacista rasu'-plansu' frate. Cred ca ai avut tu,Zoze, ghinionul sa dai fix peste una in puseu de orgoliu profesional , peste tot sunt oameni d-astia mai patrunsi de simtul raspunderii decat e cazul ....Stii, genul care n-a inteles ca sfaturile ei nu valoreaza mare branza si ca scopul real e comisionul la vanzari Saraca da' desteapta Una era si dat tu peste ea Veezi, asta e cu firescul si nefirescul meu ....mie asta mi se parea nefirescul intruchipat si ghinionul ghinioanelor, nici nu mi-as fi pus problema daca are sau nu dreptate
Gataaa.Atat am avut de spus....si un cuvant nou in vocabularul lui Dudu : taaaaciiii O fi fost ca sa-i ia apararea Teodorei la care tocmai tipam cu spor?

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ramo, stai linistita, fata, ca e de la ei tampitii! ma scuzati!
Adica au uitat sa vireze indemnizatiile si alocatiile, ca nici eu n-am nimic pe card! si pana n 18 aveam mereu...asta e, os a apara ei...dupa ce murim de foame Ce m-am enervat si eu...

Maine pun filmuletul cu Stef, ca dureaza mult pana se incarca...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Ramo, stai linistita, fata, ca e de la ei tampitii! ma scuzati!
Adica au uitat sa vireze indemnizatiile si alocatiile, ca nici eu n-am nimic pe card! si pana n 18 aveam mereu...asta e, os a apara ei...dupa ce murim de foame Ce m-am enervat si eu...

Maine pun filmuletul cu Stef, ca dureaza mult pana se incarca...



Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

mai linistit...deci nu-s singura care a tras cateva injurii mama ma'si de treaba...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pfiuuu, de maine incep sa fac din bagaje... vai de mine si de noi, ce ne asteapta... A mai calatorit cineva cu copil de aproape 2 ani cu masina 1000 de km, primavara pe racoare (adicatalea noaptea)?

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

am pus un filmulet cu andru...pentru maine la

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a9968287e5e6ae994c49bf&skin_id=601" target="_blank">"cand omu' n-are ce face isi gaseste...hmm ce ceiutz bun"


merg si eu la



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

olgule intra pe mailul comun si arunca un ochi la mesajul de la "noreply..." si apoi pe cel de la mine (am trimis de pe adresa de mail a magazinului)

bubule, ramo: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=150022&whichpage=1

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mai dragelor, dar mailul nostru nu e bun de discutii mai private? ca nu toata lumea are parola..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Ramo chiar ca v-ati facut de lucru ..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Cred ca ai avut tu,Zoze, ghinionul sa dai fix peste una in puseu de orgoliu profesional , peste tot sunt oameni d-astia mai patrunsi de simtul raspunderii decat e cazul ....Stii, genul care n-a inteles ca sfaturile ei nu valoreaza mare branza si ca scopul real e comisionul la vanzari

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

pentru toata lumea si ceai, si nesquik si irish-cofee...avem de toate, inafara de bombocino, ca ala ii de calitate si reteta o stie doar gecko.
O zi buna dragelor si sa intalnim doar oameni buni in drumurile noastre! Idiotii sa ne ocoleasca!

Mergi la inceput