Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ck_29 spune:

urez si eu bun venit noilor burticutze


..si voiam sa va rog tare-tare...cand mai anuntati ca postati poze noi...dati si link-ul catre album pls pls pls


pozele sunt astfel mai usor de vizualizat..... eu la serv am link-urile catre poze salvate...si ajung repede la ele....dar de acasa...mai greu

voiam sa va mai zic ca s-a dus ieri o cunostiinta sa ia pachetul promo de la Cora Lujerului...si nu mai aveau...si cica nici nu mai aduc

ce chestie...i-au zis sa mearga in Pantelimon...ca acolo ar mai putea avea...ce succes pe programul asta...sa se epuizeze stocul asa repede

noapte buna

27 fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanne spune:

Buna burtici

Abia am reusit sa citesc din urma....dar i-mi place ca scrieti mult

Ck_29 sa nu se duca la Pantelimon ca este valabil doar in locatia unde este facut cardul...am citit la alta odisee.

Arturicii, daca o sa primesti slingul din poza pusa de tine....si eu mi-am luat acelasi model...o sa ma apuc si eu sa-l spal...mie i-mi zicea tipa aia sa stau pe el si sa-l spal de 3 ori pana il port cu bb

Sabinapoate totusi nu a fost dopul. Fetele sunt cuminti si se vor naste la timpul potrivit



Roxy 33+ cu Diana AMR 6+ sapt


www.r.studio-x.ro/" target="_blank">Site-ul meu

www.studio-x.ro/" target="_blank"> Site-ul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza09 spune:

Vivelacam asa e si cu testele astea mai ales azi mi-am petrecut juma de zi pe la spital noroc ca m-am intalnit cu o mamica de la cursurile de nastere si aveam amandoua o fereastra intre programari si am luat pranzul impreuna ca altfel amortzeam pe holurile alea...Speram si noi sa fie doar o speculatie dar uite ca tot apare problema asta oricum acum am intrat si intr-un chatroom cu parintzi care au bebelusi cu aceeasi complicatie destul de des intalnita mai ales la baietzi si am aflat mai multe despre tratament,simptome si manifestari...si invatzam din experientza lor plus ce vor spune doctorii dar sa speram ca nu va fi nevoie de nici un tratament in orice situatzie exista remedii trebuie doar atent supravegheat sa nu se agraveze ...iar cat despre burtica stai linistita aratzi super bine nu mi se pare dif. mare normal ca de acum crestem ca in povesti bine si eu ma sperii de faptul ca imi tot zic ca e mare tocmai acum cand m-am hotarat pe naturala dar sa vedem in ultimele sapt ce mai zic cu masuratorile ....
Noapte buna burtici si vise placute

28+ Luca Octavian+ Cristina 12.01.1999

www.dropshots.com/madutza09#" target="_blank">POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_ spune:

Buna burtici, intru si eu sa semnez condica de azi pana marti sunt in concediu medical;am prins sau m-a prins o ciuperca vaginala urata de tot si am decis sa stau acasa pe perioada tratamentului pt a evita toaleta de la munca.Voi harnicute ca albinutele din stup ba unele Sabinane dau si trepidatii la inima Si vedeam deja prima sosita la punctul de start.Dar mai bine mai asteapta
In alta ordine de ideei fetele care au facut testul de glicemie am o nelamurire .Am fost azi si nu prea inteleg rezultatul in sange e ok insa in urina dupa 1 ora respectiv 2 imi spune pozitiv.Dupa logica mea e normal dupa paharoiul de apa cu zahar sa iasa pozitiv. La voi cum a fost?

26+ cu Larissa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Artu nu mai am probleme cu sangerarea, deloc, de sambata dimineata

dar mi-e frica sa ma bucur prea tare ca ma gandesc ca poate sa reapara oricand, cand mi-e lumea mai draga.
sper totusi sa nu mai vad rosu pana dupa cezariana

Bia sa nu te superi ca te intreb - tu de ce nu iti actualizezi semnatura sa stim si noi cat are bb tau, ca mie mi se pare ca tu esti de mult timp in 22 sapt ?

Ruxi 29 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_ spune:

MAI DA CE BURTICI MANDRE DE FLORICELE DE LILIECI ma refer la poze una mai frumoasa ca alta.Eu am cateva insa nu recente dar am sa remediez situatia in viitorul cat mai apropiat.

26+ cu Larissa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

am vizionat si eu pozici:
R-cosy, Vivela, Cusa mama, dar toate aveti burticile frumoase si nu v-ati ingrasat deloc.
Vivela am inteles ca a doua burta e mai mare, anyway. Eu asa ma consolez. La mirci eram cat sunt acum cand am nascut. si tot atatea kg pusesem!
SAbina soramea a pierdut dopul si 3 sapt a stat consemnata la pat sa ajunga la 38 s si a nascut la 40. Asa ca nu te speria!
Artu mama o baietoasa si fetele ei doua cochete. asa ca nu e regula ca Sabina sa fie baietoasa.
Mira mama, deja pleci la Barlad, pana in mai?? cred ca o sa-ti fie foarte dor de sot!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 34+ Ilinca Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mommy_to_be spune:

Laura La Radauti ma duc, in Bucovina, si voi naste la Suceava. Oricum, idee e ca da, pana in mai o sa ma perpelesc de dorul sotului... Ca distanta e mare, 550 de km, si el n-o sa poata sa vina in fiecare weekend sa ma vada. Acum incerc sa nu ma gandesc la asta, ca mai rau imi fac... Da'cu siguranta o sa va bat la cap cu vaicarelile mele cand nu o sa mai pot de dor...

Mira fericita 30+cu Maya Alesandra

AMR 10 saptamani

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Ah, Nana eu amorteala o simt in zona pelviana. Asa a fost si la Mirci. Amandoi au stat pe sciatic..hmm. Cateodata nici nu mai pot misca piciorul sau pasi. Ma cam panichez..

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 34+ Ilinca Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Hello

pe mine ma dor oasele pelviene uneori, cand ma ridic din pat;

Acum imi e greata, am arsuri si am o stare de somnolenta; insa imposibil sa dorm acum cu baietii acasa.

Am stat cu ei in parc vreo 2 ore, ei cu bicicletele, joaca, etc, eu pe banca la lectura.

Ruxi, ce bine ca esti ok; sa o tii tot asa!

Laurita, dar tu ai avut 2 frati mai mari in casa? Sigur, nu am de unde sa stiu cum o sa fie Sabina, sunt pure presupuneri. Om vedea peste 20 de ani.

Roxy, da slingul din poza il primesc; e cu inel gri, varianta mai lunga (habar nu am cum e cea scurta oricum); de-abia astept sa il primesc.

O noapte faina si o zi insorita.


Ioana,
Philip 6ani, Yann 6ani, Sabina 33+

Mergi la inceput