"Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *109*"

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

e SOAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

mda,scuzati incoerenta si typo-urile.tre' sa iau o pauza ca prea vreau sa le fac pe toate in ora aia de somn a lui fii-miu

ma duc sa-mi cumpar un,cum ii zice? baton de slabit,pardon,mie imi trebuie fro' 4 asa,ca atata mai am pana la 55kg.

hai pa,ca s-a trezit


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

A FOST



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Luto atat de rar intri in ultima vreme ca deja mi se pare un eveniment sa te prind online,si deja imi frecam manutele de bucurie:)
Dar cred(si sper de altfel,ca sa fie mai usor de urmarit topicul) ca o sa o rarim cu toatele pt ca ne vor solicita puii ff mult,mai ales cand se vor ridica in picioare.
Sa ai o zi usoara !

Monica eu spal plusurile la masina de spalat cu uscator,ies ca noi.

Carina nu mai ies petele,la ce detergenti de doi le avem in Japonia..daca ti-ai patat o haina poti s-o arunci linistit.Dar o sa-i cumpar o camasuta din aia de care am vazut la Brucu al Iulikai.

BTW Iulik,multa sanatate !

Mai,sa o spun pe-a dreapta,pe mine m-a cam intepet in inima mesajul ala al Luciei cu alaptatul.Cumva m-a intristat ca eu nu mai simt asa..am simtit in primele aprox 6-8 sapt dar va spun cu mana pe inima ca a fost groaznic dupa,mie imi tasnea arteziana din 5 locuri de ajungea la 1 metru pe parchet,Josh urla si se arcuia de mama focului etc etc..cred ca multe ati patit...si asta la fiecare masa.Si in conditiile in care eram praf de oboseala si de alte probl de sanatate de care nici nu vreau sa-mi aduc aminte.Pt mine a fost un chin,si atat de mult am visat sa alaptez asa ca-n filme,stiti voi,n-am avut parte decat de putinul ala de la inceput.Asa ca am alaptat pana la 4 luni si dupa aia am trecut pe LP.Si ce planuri marete imi mai faceam,sa alaptez pana la un an!
Asa ca o inteleg pe Cristina si pe alte fete in aceeasi situatie,desi inainte sa nasc probabil ca as fi dat dezaprobator din cap,ntz ntz ntz :)))


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."




de-aia e bine sa vorbesti numai din experienta, ca asa sa ne dam cu parerea e fain si usor.....
Fiecare sa manance bors cu ceea ce i s-a intamplat ....nu cu CE CREDE ca s-ar putea intampla.
Sunt de acord cu toate fetele ...si stiu ca fiecare trece prn momente mai grele sau mai usoare.....
Sunt multe care nici macar nu povestesc cate trag dar stiu sigur ca sunt.
Ideea e sa fii masurat in vorbe si in cuvinte si sa RESPECTI deciziile fiecaruia, fara a-l judeca......dar asta e tare greu frate.....

Hai va pup ca deja am tras de timp cat am putut eu.
Eu seara tarziu sunt dar nu mai e nimeni....si mie imi place sa vorbesc in timp real....dar ce sa fac ?
Va mai pup un pic

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Ce e ala SOARE???

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Uka am vazut-o pe dna naftalina...exact cum o descrii tu .
Tare faza cu fibrobarul.Eu in locul tau ii ziceam ca poate s-o pastreze,poate are nevoie

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

fragutza ai pus undeva poze si mi-a scapat mie? mie?

am vazut ca iti spunea iulika aseara ce frumoasa esti . unde te-a vazut ea? e? ia zi repede!

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

Ce e ala SOARE???


e ca o portocala, asa... da' mai rosie



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

neatza!
daca n-a dat inca nimeni frapucine si capucine, va ofer eu daca da, nu cred ca ne strica sa fie in plus

nu-mi vine sa cred ce stire vad la the money chanel....cica vremea e in incalzire!!!! deja de maine cica se va simti o ameliorare, dar de duminica va fi si mai bine...sa vedem....zise orbu

Iulikaimi pare rau sa aud ca ai fost bolnavioara, dar ma bucur ca a trecut repede

Alex uf, ca nu-i mai trece Alessiei o data?! bine, oricum cred ca si picaturile alea nu-si fac efectul imediat, asa ca ai putina rabdare...

Raluk foarte, dar foarte frumoase pozele de la intalnire! si cele de la bunici

LA MULTE LUNITE LEON, DARIUS, MIHNEA SI LEYA

incepusem mesajul de dimineatza, de aia va ofeream cafele, dar raman pt cine bea si dupa-amiaza

Kawaichan daaa, ne intereseaza cartea de retete....daca nu e prea mare deranjul pt tine

Mary ai vrut tu neaparat sa fii prima care le ureaza dovleceilor de 13 la multi ani?? azi e 12 mami

Sabina multa sanatate mogalnetei mari si multa imunitate mogalnetei mici si sa-i aduci un avion fetii, ai inteles?! si unu mai mic pt Lisa

Monikus ma bucur ca a mers smecheria cu paturicile, poate asta era solutia salvatoare si va mai linistiti si voi

Uka ai fost criminala cu naftalina

trimit ca tb sa-i dau fructele


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

N-am vazut...nu cunosc...

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

Citat:
citat din mesajul lui suede

Ce e ala SOARE???


e ca o portocala, asa... da' mai rosie



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput