*LMA!!!* Puiuti de randunici 2008 (386)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Geeckoo! Asta zic si eu empatie!

Nicoleta

------------------------------
Sa aveti o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kya

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

Ieri spre exemplu a mancat asa:
8:30 240 lapte nan
10: o banana, cu branzica milli si 2 biscuiti, prin blender si apoi a vrut un iaurt tnuva.
13: a mancat un ou fiert cu smantana si paine.
17: supa de legume cu piept de pui, un bol mare si 3 biscuiti si 180 ml lapte uht
20:30: un castron cu orez cu lapte, tot prin blender
22: 240 ml lapte nan


Oh my God! Atat cred ca mananca fii-mea intr-o saptamana...
Esti o fericita!


Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!



Da, si azi o sa manance mai light :))), adica, a baut laptele, si acum mananca un mar, asa cu dintii lui, sigur nu il mananca pe tot, ca oboseste, apoi mananca 2 biscuiti tot cu dintii lui, fara blender.
Apoi supa si nani.
Cand se trezeste o sa manance iaurt si diseara fac piure cu un gratar.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a799fb936e8c5e6f6fb2b3&skin_id=701" target="_blank">27/28.02.2010

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a79b3aaed5607c855eff41&skin_id=701" target="_blank">1/2.03.2010

POZE
Mami de ursuleti

Vlad
Albert Cristian 31.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Hai ca mi-a trecut cu mama depresiei, Gecko, Mimo, Raluca

Deci Ursulico...sunteti meseriasi!!!! Acum, va rog sa imi explicati si mie, cum de copilul meu care mananca un sfert din cat mananca ursuletul, are 14,700 kg...asa mostenire i-am lasat ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Sa nu uit, Ursulica Eu zic sa-l treci pe lapte Junior pe Einstein ca vad ca i-a priit In sfarsit a fost si el satul si sa odihnit bine

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika

Hai ca mi-a trecut cu mama depresiei, Gecko, Mimo, Raluca

Deci Ursulico...sunteti meseriasi!!!! Acum, va rog sa imi explicati si mie, cum de copilul meu care mananca un sfert din cat mananca ursuletul, are 14,700 kg...asa mostenire i-am lasat ?


Fata, dar explica=mi tu, cum de are el doar 11 kile???????

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a799fb936e8c5e6f6fb2b3&skin_id=701" target="_blank">27/28.02.2010

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a79b3aaed5607c855eff41&skin_id=701" target="_blank">1/2.03.2010

POZE
Mami de ursuleti

Vlad
Albert Cristian 31.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Sa nu uit, Ursulica Eu zic sa-l treci pe lapte Junior pe Einstein ca vad ca i-a priit In sfarsit a fost si el satul si sa odihnit bine

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea



Asa a zi si relu, ca a facut un bine, dar eu stiu care e secretul.
L-am dat pe relu afara din dormitor si nu ne-a mai sforait nimeni in cap. Doamne, ce bine a fost

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a799fb936e8c5e6f6fb2b3&skin_id=701" target="_blank">27/28.02.2010

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a79b3aaed5607c855eff41&skin_id=701" target="_blank">1/2.03.2010

POZE
Mami de ursuleti

Vlad
Albert Cristian 31.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

beyy voi nu sunteti normale ma trezisem cu in sus din cauza vremii dar m-ati binedispus voi..plus ca m-a facut fericita zvarlugutza mea ca a papacit 2 bucatele de branza de vaca,o juma'de chifteluta de cartofi si a baut o cana cu ceai......edit: a baut si 160ml de suc de portocale nu stiu ce a fost cu el..

am vazut ca s-a vorbit despre ce mananca copii..da si eu i-am mai dat dulciurici din comert,dar nu f des..i-am dat cioco kinder ,barni cu cioco,milka pt copii...in rest evit cat pot la fel si la mancare ...dar i-am dat si putin porc,i-am dat si sarmale,i-am dat si cate un cartofior prajit,o chifteluta...dar nu a mancat mult...

sa aveti o zi minunata

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Ce nazdravanii mai face Tea (de aici incolo)

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mstela

Ce nazdravanii mai face Tea (de aici incolo)

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.


Ce scumpa e, cum se da ea cu deo, asa face si vlad, dar el vrea fara "papucu'" adica capacul. Si cum se uita e la pisa.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a799fb936e8c5e6f6fb2b3&skin_id=701" target="_blank">27/28.02.2010

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a79b3aaed5607c855eff41&skin_id=701" target="_blank">1/2.03.2010

POZE
Mami de ursuleti

Vlad
Albert Cristian 31.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mstela

Ce nazdravanii mai face Tea (de aici incolo)

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.
pentru teutza ..si andru e fan deo mami si tati ..isi ridica bluza si incearca sa-si dea cu deo...de cateva ori l-am prins cum lingea de zor menn-ul lui ta'su....asta probabil ca m-a vazut pe mine ca-mi dau cu ruj..si ce o fi zis fac ce face mami

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput