LMA! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**176**

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

ANNCUTA,EU I-AM DAT SI SMANTANA...NU AU FOST PROBLEME

BIANCA...EU TREC PRIN BUZESC DE FIECARE DATA CAND MERG LA CASA DE LA TARA...SI DE SARBSATORI,CA AM FOST ACOLO...SA VEZI CE FRUMOS ERA...NUMAI GHIRLANDE SI BRAZI...OR FI EI TIGANI...DAR SA STII K ARATAU CHIAR BINE CASELE ASA IMPODOBITE...SI CAELE SUNT SIMPATICE CA ARHITECTURI(MIE UNA IMI PLAC)...DAR SUNT CAM INGHESUITE...ASTA DA ASPECTUL URAT...SA VEZI CE BISERICA AU...IMPOSIBIL SA O RATEZI......AI MAI FOST VREODATA PE ACOLO?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anncutza spune:

sa va inveselesc nitel
http://www.220.ro/I8lh7jHksm/Dansul-Pinguinului-La-Gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

La multi ani! absolventilor

Damian Serban,bebe de Eseea
Marina Alexandra,bebe de Alexa101
Albert Gabriel,bebe de Ciresica5

si mamica Bebe_strumf

pupacim si ceilalti sarbatoriti de astazi:

Robert Andrei,bebe de Plici Plici
Amalia,bebe de danadelia
Radu Stefan,bebe de bubulina
Petru,bebe de Shasa




Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

anncuta eu ii dau lui david branzica de la MegaImage (marca lor proprie, ambalata in paharele mici de tot, numai bune pt bebei) sau branzila la acserola mica de la Covalact. Imi plac si iaurturile de la ei, am vazut ca sunt fara lapte praf si mi se pare ok si branzica.


Si noi, cand nu facem in casa, luam covalact. I-am luat o data si de la napolact. Dintre toate, cel mai mult ii place cea de la covalact (mai mai mult de cat cea facuta de mine... )

Fetelor, mie imi lipseste mult de tot Ayla... si mica printesa.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

ilinca - tare rau imi pare

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada


Fetelor, mie imi lipseste mult de tot Ayla... si mica printesa.



si mie, si mie
maine este ziua ei

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

AI DREPTATE DENISAMADA....NICI IN PICASSA NU A MAI PUS POZE...K PRIMEAM PE MAIL INSTIINTARE TOATE...DE CITIT SIGUR CITESTE...CACI NU SE POATE DETASA ATAT DE USOR DE NOI SAU DE GHIOCEI...NUMAI K STA PE MARGINE...SI SUNT SIGURA CA II E DESTUL DE GREU...DAR OARE DE CE S-A SUPARAT PE NOI?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

anncuta foarte simpatici copilasii



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

tufete - cum ramane cu urzicile?
de cate ori pe saptamana pot sa-i dau(noi mancam odata cam 2-3 linguri cu varf cu urzici fierte), tinand cont de continutul de acid salicilic(sper sa fi retinut corect), de dezechilibrul electrolitic si pierderea potasiului daca se mananca prea mult



Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

bianca - ce destinatie de week-end ai ales
eu nu pot sa uit ca m-am ratacit in satul ala minune acum vreo 5-6 ani, singura cuca in mashina, la ora 2 noaptea. veneam de la bulgari si am trecut cu bacul langa turnu-severin, apoi imi zisese domnul sotz sa tzin drumul drept drept drept cand ies din turnu. si am tzinut asa de drept incat nu am observat ca nu era intersesctie ci o curba si uite asa am luat-o spre rosiori fix printre palate.mai eram si cu o tocila de vw polo....brrrrrrr...io acolo nu mai calc mult timp

olga - sper sa te descurci, daca nu te lamureshti o rog pe sora-mea sa iti scrie un mail cu toate lamuririle ca e experta. la ea a mers din prima luna metoda(din nefericire a fost unde nu trebuie sarcina, dar asta nu are nici o legatura...metoda e buna).
poze....nu prea am ce pune ca nu i-am facut. sper sa il filmez zilele astea cum patruleaza, dar parca e un facut. nu am mai stat acasa de 12 zile, in fiecare seara avem cate un program
ah si apropos de pozel-am admirat pe David in roz. sa stii ca si al meu are un body culoarea asta. daca era fata nu ii puneam nici macar o funditza roz(ca urasc culoarea) dar asa..pe baieti mi se pare haioasa
poate ajung sa ne vedem luni. eu la 1 ma duc la o prietena in zona pipera, sper sa scap pe la 5-5.30 si ma opresc la voi, mancam si abia apoi acasa
ca plan e perfect, sa speram ca se potrivesc socotelile


25 martie 2009

Mergi la inceput