"Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *107*"

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

ma bag la cerealit (copyright Techila) bebelina, si revin


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Fost la mall, luat www.elc.co.uk/toy/singing-nursery-rhyme-book/" target="_blank">carte la bebe-copil-carin, luat sandalute, luat cana cu ciok (asta degeaba luat), cafea baut, venit acasa, citit, cantat, mancat, dormit.
Acum vorbit cu voi, placuuuut .

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Citat:
citat din mesajul lui suede

Si eu tot la carcotasi ma uit...
Uka....eu iti dau voie o gura (nu de altceva,dar si eu mai fur din paharul sotului)

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze


da tu crezi ca ea se opreste la o gura?? daca ar fi asa, i-as da si eu voie, dar stiu eu ca nu-i ajunge....la ea e totul sau nimic


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta





recunosc, asa este..
iote ce bine ma cunoaste...

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

daaa, mai uka, e rau fara net. si cred ca i-am sunat pe-asti cu cablu de 10 ori pe zi...
da' eu eram nervoasa rau si nu stiu cum nimeream de fiecare data peste un tip foooooarte amabil si calm si care imi spunea tot timpul "aveti dreptate, ma pun in locul dvs (i-am zis ca tb sa particip la o licitatie si azi e ultima zi si dac-o pierd din cauza lor, renunt la contract), va inteleg...., haideti sa mai verific o data la echipa de pe teren si va sun negrsit" . eram atat de nervoasa cand sunam, si imi parea asa rau ca am dat peste asta amibilu' si ca nu pot sa imi revars marea de nervi...
asa ca il sunam pe sot .

la un moment dat m-am regasit cand la telefon, in sfarsit, am dat peste altu'. ma gandeam ca nu existe 2 amibili la o firma . mi-a zis: "imediat sa verific la colegu'" si mi l-a dat iar pe amabilu' la telefon...

uite asa am sta 2 zile fara net si fara posibilitatea de a tipa la astia cu cablu'.



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Buna seara si de la noi!

Techila mi-a placut mult filmuletul cu copiii tai, toti sunt superbi

Kawa o sa vezi ca o sa fie bine.

Clodute, e in regula, te .

Carina am incercat si eu iaurt Zuzu si il linge Am pus si in piureul de morcov si asa am avut succes. Maine incerc sa fac piureul cu toate legumele si pun iaurt, poate am gasit cheia succesului. Puiul tau ce mai mananca?

Elle tu sigur stii cum se face iaurtul de casa, poti sa imi dai si mie reteta? Ma gandesc ca este mai sanatos decat cel cumparat..

Raluk ai fost tare simpatica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

uka- faina cartea, avem si noi ceva in genul asteia. S-a jucat Matei cu ea . Cat despre cana cu cioc, parca v-am mai spus, Matei nici nu s-a uitat la ea...dar o am inca, poate poate o vrea Iris.

deci ce bei???
am reusit sa pun ceva poze:
http://community.webshots.com/album/576973803WvyRld
enjoy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Hai ma Uka,tu ma ajuti?

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

daaa, mai uka, e rau fara net. si cred ca i-am sunat pe-asti cu cablu de 10 ori pe zi...
da' eu eram nervoasa rau si nu stiu cum nimeream de fiecare data peste un tip foooooarte amabil si calm si care imi spunea tot timpul "aveti dreptate, ma pun in locul dvs (i-am zis ca tb sa particip la o licitatie si azi e ultima zi si dac-o pierd din cauza lor, renunt la contract), va inteleg...., haideti sa mai verific o data la echipa de pe teren si va sun negrsit" . eram atat de nervoasa cand sunam, si imi parea asa rau ca am dat peste asta amibilu' si ca nu pot sa imi revars marea de nervi...
asa ca il sunam pe sot .

la un moment dat m-am regasit cand la telefon, in sfarsit, am dat peste altu'. ma gandeam ca nu existe 2 amibili la o firma . mi-a zis: "imediat sa verific la colegu'" si mi l-a dat iar pe amabilu' la telefon...

uite asa am sta 2 zile fara net si fara posibilitatea de a tipa la astia cu cablu'.



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


corectez eu ce zice asta.

deci, "amibil" inseamna amabil.

pa.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

ma bag la cerealit (copyright Techila) bebelina, si revin


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta





Ce cereale mancati voi? Oare exista si cereale fara arome?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Hepi nu scrie in carte de masina de spalat vase dar asa mi-a scris cu pixul ala din elvetia (sa nu spal la masina de spalat vase) pe spatele cartii unde a pus stampila de garantie. Din cate imi aduc aminte din cartea masinii de spalat vase parca spunea ceva acolo ca unele vase de plastic pot sa se matuiasca daca le speli la masina.

Mergi la inceput