Fulgusori de nov-dec2009(37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

DianaR, nu eu i-am dat suc de portocale lui Rares , ci sotul, aseara in timp ce eu dormeam, i-a dat vreo doua lingurite...si mi-a povestit senin cum a reactionat feciorul meu...ce era sa mai fac...

Nu, nu avem problema cu scaunul, insa Betty m-a intrebat daca am observat vreo schimbare in privinta asta la Rares. Nici aseara, si nici la scaunul de dimineata. Nu e acid si nu si-a schimbat culoarea!

Simina, Raluci, Laurairina

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Referitor la culoarea ochilor...la nastere Rares i-a avut albastri, iar acum i se inchid...vor fi caprui...ca ai mei! As fi vrut sa ramana albastri ca ai lui tata`so...dar nu e bai!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR


Hehe, si noi am tras o fuga repede o zi anul trecut pana la Staja la sfarsit de februarie, tot asa nu stiam inca kk ca sunt gravidutza... Eram doar eu cu sotul, singurei porumbei...


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete




nici eu nu stiam ca sunt gravi ,ca poate nici nu mergeam...dar se pare ca inseminarile au fost apa de ploaie ,pe langa cazaturile de la ski.. ... au ajutat la nidatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Betty sa sti ca si eu ii dau lui Matei suc de portocala, de mere si de morcovi si nu are nici o treaba.Nu se irita deloc.

Acum am terminat si noi cu masa.A mancat o banana intreaga cu un biscuite ras, apoi 35 ml suc mere si 100 ml lapte,Acum e rupt si face nani iar eu ma duc sa fac curat ca fuge bucataria mea.Blender, storcator, biberoane.valeleuuuuuuuuu..


va pup

mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

broscuta - eu mai am o tenta de linie pe burta, s-a mai estompat putin, insa eu nici n-am avut-o prea pronuntata.



Ramonika Ruxandra tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
broscuta - eu mai am o tenta de linie pe burta, s-a mai estompat putin, insa eu nici n-am avut-o prea pronuntata.
Si eu la fel. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Am mai pus si eu ceva poze inclusiv cateva de la munte. N-am prea facut poze acolo ca-i greu sa te mai si pozezi cand mergi cu 3 prunci dupa tine. linkul


ce misto v-ati distrat!! intradevar ai cazut lata dupa astea 3 zile, da s-a meritat!
Acu ii ziceam alui meu de voi ce curajosi ati fost sa plecati cu 3 copii mici dupa voi la ski, si noi abia abia 40km pana la Constanta nu ne induram sa facem cu rechinasa noastra

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Diana am admirat si eu pozele de la munte. Sincer va invidiez ca gasiti timp sa va ocupati si de voi si de copii. Eu nu stiu cand o sa ajung la asemenea performante!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

cu intarziere..... raport kg 60.9


Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Betty multumesc de raspuns, m-a pus pe ganduri serios si m-a si ingrozit putin

Diana imi amintesc acum ca mi-ai spus cat a durat la Vladut pana au iesit dintisorii

multumesc pt explicatie , daca ai sti ca ma uitam ca tuta in gurita ei si nu vedeam nimic sau nu stiam dupa ce sa ma uit...maica'mea imi spunea ca e clar de la dintisori si eu ca o nu vedeam

superbe pozele de la ski

Andre bine ca ai pus tu ghilimelele ca eu uitai ...traiasca gelul somnifer, dar ma gandesc e ok sa-l folosesc atat de des? of, sper sa nu dureze chiar pana la 7-10 luni faza asta cu dintii ca imi pierd mintile. nu stiu de ce dar jucariile pt dentitie nu-i plac , am vreo 3 si niciuna nu e pe "gustul" ei

Simina ca sa iti raspund in leg cu siecsul la noi e nici prea prea nici foarte foarte, sa zicem ca e multumitor, faza mai naspa e ca mereu se trezeste fata si se uita la noi, ce senzatie naspa e, brrrr

sa stii ca si eu fierb apa plata

Raluci ai vreun motiv anume pt care ai vrea sa tina domnul plancarda cu ambele maini?

multumesc fetelor care au postat schemele pt diversificare, le-am salvat pe toate insa nu am apucat sa le studiez

Lylyana sper ca sunteti mai bine acum, imi pare rau ca ati trecut prin asa ceva

Ramonik tare videoclipul, da' si gaina se cam impiedica in loc sa fuga

Lavi

Cuscri ce faceti? a trecut raceala? (freziile de rigoare)

Sabina a avut la nastere ochii gri inchis, acum ii are albastri si sper sa ramana asa si sa semene sotului

pupici multi

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput