A reinceput concursul Ghiceste Sunetul

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Nici eu n-am vazut pot de 800 de euro ... e 500 si ceva.

Da' tot cu riscul sa ma trimita muffin la munca , asteptam un indiciu ceva ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Mey,serios ca ieri toata ziua a fost potul de 840 de euro.Dar stiti de ce am devenit brusc curioasa?Pt. ca faza asta s-a mai intimplat o data pe la inceputul lunii asteiea sau la sf. lunii trecute.
Zic,no,tre` sa`ntreb ca altfel mor cu o curiozitate nesatisfacuta.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas
ISLAM DENOUNCES TERRORISM

I want to tell the world... a Story


Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisara spune:

Azi dimineata eram pe lista de selectati, la nr. 196, la ora 6.
Trifoiul nu mi-a aparut nicaieri si nu am putut raspunde, desi am mai incercat aproape o ora sa reincarc paginile si sa trec pe alte pagini.
Ce se intampla??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Vin si eu sa semnalez o eroare. Ca nu cred sa fiu asa de norocoasa .

Am fost selectata azi, am raspuns, mi-am vazut raspunsul inregistrat, totul ok. La ceva timp, tot azi, imi apare iar trifoiul ... wooww, noroc pe mine! Numai ca dupa ce am dat raspunsul mi-a aparut asta [19127][62000][57308][54112][9655][18610][13515][88109][59054][20700]Nu ai permisiunea sa raspunzi. Motive: timpul de raspuns a expirat SAU ai raspuns deja. Dau refresh, iar trifoiul ... raspuns, eroare. Si tot asa de vreo 5-6 ori. Si nu mi-au fost inregistrate raspunsurile, ca nu apar in lista aia cu ultimele raspunsuri. SI acum, cand scriu acest mesaj am in susul paginii trifoiul . Si la orice pagina pe care o deschid am trifoiul norocos care se tine scai de mine. Daca as avea si un indiciu poate as mai incerca si alte variante de raspuns, da' asa am epuizat posibilele raspunsuri la care ma gandisem. Deci, ce se intampla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Aaa,si eu.
Iote ca am intrat pe forum si noroc pe mine,aparuse trifoiul .am mai ascultat putin sunetul,sa zic vreo 5 minute si am raspuns.
Am trimis si surpriza "raspunsul nu a fost inregistrat pt. ca nu ai fost selectat sa raspunzi"
Cum vine treaba asta?Gata ,m-am suparat!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas
ISLAM DENOUNCES TERRORISM

I want to tell the world... a Story


Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Cand incep sa de-a indicii , nu trebuia sa ne ajute dupa 30 de zile daca nu stie nimeni raspunsul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Io nu mai scap de trifoias, apare orice fac. Am raspuns again... and again... and again!

[17628][7368][54203][92350][86372][45648][78389][40748][59665][136]

Microsoft VBScript runtime error '800a0006'

Overflow: 'cint'

/forum/raspunsconcurs.asp, line 73


Pene colorate... cate putin din toate!

album
gradina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

olympia - asa am patit si eu de 1 mai, se tinea scai de mine, am si scris mai sus. Am inchis si redeschis comp. si am scapat de trifoi.

Vad ca nimeni nu ne lamureste cu nimic pe-aici ... indicii, nu, semnalat erori nu ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisara spune:

Nenea adminu, yo nu înteleg ce mai astepti ca sa ne dai niste indicii totusi?? Ceva implorari în genunchi?? Sau se asteapta ajungerea la limita la care se poate declara ca „nu a raspuns nimeni corect, deci se inchide faza”??

Eu zic ca ar fi mai „profitabil” sa se raspunda corect la o suma mai mica, nu?

Edit: incredibil, nu aveti suport pentru diacritice??

Si cum rezolvati situatia ca numele unui membru a fost selectat de 4 ori la rand, in aceeasi editie de selectie, adica din 10 selectati, 4 erau acelasi nume???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

olympia - asa am patit si eu de 1 mai, se tinea scai de mine, am si scris mai sus. Am inchis si redeschis comp. si am scapat de trifoi.

Vad ca nimeni nu ne lamureste cu nimic pe-aici ... indicii, nu, semnalat erori nu ...

Azi e pe "capul meu" orice pagina deschid (de pe DC)imi apare


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena



Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput