A reinceput concursul Ghiceste Sunetul

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianda spune:

Stiti ca eu ma plangeam ca am fost selectata sa raspund si nu mi-a aparut trifoiasul?
Azi m-am scos! Dupa ce am raspuns, mi-a mai aparut de nenumarate ori, practic, la orice pagina deschisa imi tot aparea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianda spune:

Si tot apare...Pana cand?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Cred ca e ceva bug, mi-a aparut, am raspuns, totul ok si dupa o ora iara a aparut, am raspuns si nu mi-a inregistrat raspunsul: [43918][46246][13297][76235][12752][82007][28077][61840][95288]Nu ai permisiunea sa raspunzi. Motive: timpul de raspuns a expirat SAU ai raspuns deja.


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annablue spune:

Si eu am patit-o in seara asta, am scris si la "Anunturi&sugestii..." ca am fost selectata si mi-a aparut si trifoiasul si in max 10 min de cand a aparut si pana am reincarcat pagina - DUPA CE AM RASPUNS - mi-a zis ca nu a fost inregistrat raspunsul pt ca nu am fost selectata...
Eu cred ca sunt ceva probleme, pt ca am citit acum aici subiectul si am vazut care sunt detaliile - eu abia in seara asta am fost curioasa la indemnul sotului sa ascult sunetul pt prima oara (nu cred in concursuri si in general nu particip pe ideea ca sigur vor fi altii alesi sa castige).
Sunt doar curioasa daca am avut dreptate la ce am scris, pt ca am raspuns cu ceva total diferit fata de altele...
Help!!! Ma aude cineva?...

Editez ca acum am vazut in lista ca mi-a fost inregistrat raspunsul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Eu cred ca stiu raspunsul,dar nu mai sunt selectata sa raspund

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008


trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Lunminitooo eu cred ca tu la ora asta ar trebui sa fii deja in pattt....maine gasca lu pitigoi te ia de fresh


la somn cu tineee

gandirea pozitiva aduce optimismul iar rasplata va fi pe masura!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Dar indiciile unde apar? Am vazut ca la editiile trecute au fost indicii, dar nu le gasesc pe cele pt sunetul asta.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluck spune:

buna, stau de cateva zile pe forum...si nu am fost ink aleasa...banuiesc ca trebuie sa mai astept......:(...spun pentru ca am vazut tot pe forum ca au fost peroane alese si de 2 ori....adik...trebuie sa faci ceva anume ca sa fii membru activ?sau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Dar indiciile unde apar? Am vazut ca la editiile trecute au fost indicii, dar nu le gasesc pe cele pt sunetul asta.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt


Exact asta intrasem si eu sa intreb. Asteptam cu interes indiciile.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
am tot ce am visat

Delu Prichindelu'
Prichinduta

Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaF spune:

Ajutoooooooooooor

Am vazut in lista cu ultimii 20 ca sunt selectata, dar nu mi-a aparut nici un trifoias pe ecran, sau cel putin nu l-am vazut eu.

Cum pot raspunde?


Mergi la inceput