"LMA!!!Ghiocei de martie-Aprilie 2009**174**

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

pisik,mersi de info referitoare la jucaria winnie,deci nu e mare scofala de capul ei...

fetelor,azi am facut o sapt de cand lucrez...ce-i drept 10h/zi +sambata 8h/zi( deocamdata 4sambete din 4)...este destul de bunicel salariul...dar este foarte dificil sa stau departe de strumph asa mult timp......dar...momentan asta este situatia...am norok k inca mai sta mama cu el...abia astept sa termin cu constructia asta odata...sa ne mutam la noi acasa...sa mai iesim nitel din gaura "economica" in care suntem acum...iar apoi om mai vedea...

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

suc de morcov cu seringa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ilinca sa stii ca fratele meu era mare ateu si atunci nu avea barba si par asa lung si avea un succes la fete Pana l-a trosnit cineva de sus si a devenit dintr-o data tare religios. A fost un soc pt familia noastra. Nici acum nu stim ce s-a intamplat de fapt cu el. S-a schimbat peste zi.

Gianina nu mai tin minte exact denumirea, dar caut si-ti spun Si suntem mai bine. Doar noaptea tusim

Fug sa-l schimb pe David caci a facut ceva de-mi muta nasul

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

eu am comandat jucaria winnie tocmai pt ca trebuie sa-si foloseasca picioarele, trebuie sa sara, sa-si pastreze echilibru, sa se coordoneze, se va intari musculatura picioarelor si nu numai. Noua la kineto jucarii de genul asta ne recomanda, plus mingea speciala pentru sarituri(asta insa ceva mai incolo)

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

Fetelor ... ia uitati o pingu..Ina Mai nou cam asta exersam toata ziua. Trebuia sa fiu cu ochii pe ea ca nu ma mai asteapta .. pleaca singura la plimbare..

Carmen mami de Ina..mica (16.03.2009)


Super ! Asa e si la noi doar ca prinde viteza si nu se stie la aterizari inca

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

suc de morcov cu seringa

ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


sucul nu, doar morcovul aburit ne place

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui koko_1

Fetelor, am si eu nevoie de voturi la link-ul de mai jos. Se poate vota la 8 ore.
Va puuup!!!
Ma intorc la recuperat (cat m-o lasa junioru')

mama lu' Cezar - 22 aprilie 2009

Un vot, va rog



Bijuterii lucrate manual-30% OFF




votat

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Evident ca nu am prins momentul cand sa ma duc langa ea si s-a trezit. Dupa ce m-am chinuit o ora sa o adorm, a dormit fin 40 minute

Offf, mai sunt copii asa dificili la somn, ca eu una nu mai stiu ce sa mai fac. Daca nu stau langa ea, se trezeste. Ieri a dormit 3 ore, dar cu mine langa ea, timp in care s-a trezit si s-a ridicat de vreo 4 ori. Daca nu sunt langa ea, doarme 30-40 minute. Iar de adormit si seara si ziua numai cu mine langa ea si dureaza minim 45 minute. Asta pt ca nu mai vreau sa o adorm in brate. Etapa urmatoare va fi sa adoarma din nou in pat, dar cred ca mai dureaza mult pana acolo

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Gianina nu mai tin minte exact denumirea, dar caut si-ti spun Si suntem mai bine. Doar noaptea tusim


Olga, mamica lui David iepurasul


multumesc mult

poate tuseste de la mucusorii care se scurg in gat si-l deranjeaza. cand doarme si mai ales noaptea ca sta mult timp culcat , asa se intampla.
nu va tratati si cu vre-un eurespal, ceva?

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Fotografia anului

http://cgtache.ro/2010/03/fotografia-anului/

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput