Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Ce frumos serbareeeee , astia de la noi de la gradi au bagat diferite pretexte si anul asta nu ne-au lasat sa asistam la nici o serbare...ba ca e porcina, ba ca e scarlatina..si tot asa... Si asa de mult doream sa merg iar la serbare . Cica fac serbare cu usile inchise si canta bietii copii " La multi ani mamica mea" la educatoare si ingrijitoare si poze....ioc...si cand iti dau ...nema calitate...

***************************************************
Elena, 22+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Buna dimineata, burtici!

De 8 Martie va urez o zi minunata, plina de bucurii, iubire, flori si zambete! Sa fiti sanatoase si frumoase si bebei pe masura.

Cris 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

Un 8 Martie plin de bucurii si multe flori
PS revin din urma, ca am de recuperat destul de multicel


Oana 22+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Am aruncat si eu un ochi pe picasa...

Creatza, ne pare bine de cunostinta.

Angharad multumim pt floricele. Tare dragalase sunt

Dragaica, ce bine arati si ce burtica frumoasa.

Puiut mic, vreau sa iau si eu o perna de la Dormeo. Zici ca esti multumita de ea? De care ai exact?

Fetelor, de unde v-ati luat perna speciala pt burtica? Se gasesc la magazinele pt gravidute sau de pe net?

Cris 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katerinaa spune:

Salutare si pupici la totate burticutele si mamicile!

Draguta racusor2010 e bine de tine ca ai scapat ieftin de utrogestan, numa' 2 pastilute, insa eu trebuie sa reduc de la 5 pastilute....of of si azi ma batea un gand de reducere la 3 pastilute da' ma doare rau in partea stanga jos asa intre picior si uter pe diagonala; Da stau in concediu medical pana intru in maternitate si poate trece....

Cine stie o reteta faina de mucenici moldovenesti?
Multam mult;

la toata lumea si multa sanatate!

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angharad spune:

Buna dimineata fetelor!
La multi ani si o primavara minunata!

Azi, la Atena, e o dimineata rosie; foarte interesanta lumina asta de crepuscul. Eram obisnuita cu soare stralucitor de la prima ora, dar se pare ca Cineva se gandeste ca e cazul sa ne obisnuim treptat cu dimineti mai intunecate pentru ca de joi revenim la primavara noastra romaneasca. Lasam portocalii pe jumatate infloriti, pe jumatate cu fructe si ne intoarcem la caisii in floare (sper eu). Mi-e dor de o plimbare prin padurea reavana, cu chiote de pasari, cu vegetatia flamanda dupa fotosinteza...
Na, m-a scos din reverie un strigat de pitzigoi trezit care probabil peste 2-3 ani imi va canta de dimineata: ”De ziua ta mamico...”
Revin...


19+ si mami de pitzigoi Ioana-Miruna (28.01.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Eladea si eu pe vremea studentiei mele prin Capitala...am fost la Flamingo Boys de vreo cateva ori...si tot asa am asteptat de ne-au sarit capacele pana au aparut(eu nu am fost foarte impresionata niciodata de acest gen de entertainment)
...de voinic nu mai comentez , ca i se urca la cap

Carmen te asteptam cu vesti bune azi de la eco

Bamboletta si eu tot de acolo cred ca o sa imi comand pana la urma...dar m-au mancat degetelele si mi-am comandat un stien si un tricou, sa vedem cand or veni daca am nimerit marimile

Blumblebee, asa am si eu...o scurgere abundenta dar fara vreo infectie, deja am facut o gramada de analize...cred ca trebuie sa ma obisnuiesc cu gandul ca asa e normal cat timp am burtica

Racusor cum a fost filmul...vrem si noi sa mergem, merita sa facem o "mini-excursie" pana la Cluj?

Beluistef, da eu folosesc absorbante zilnice...nu imi place senzatia de umed ...dar le raresc ca se pare ca nu e tocmai ok...dar cel putin pentru cele 8 ore petrecute la birou, cred ca sunt bune

Dragaica mi te-am imaginat defiland
...eu te inteleg, ca si noi asa ne vedem nepotelul care e in Bucuresti...traiasca netul
ce-am vazut eu acolo? o burtica cu 2

Enik...felicitari pentru






Oana 22+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

LA MULTI ANI si sa aveti o primavara frumoasa si un an fericit


Andrei 11.02.2006 si 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris2010

Puiut mic, vreau sa iau si eu o perna de la Dormeo. Zici ca esti multumita de ea? De care ai exact?

Fetelor, de unde v-ati luat perna speciala pt burtica? Se gasesc la magazinele pt gravidute sau de pe net?


si eu vreau poate dorm si eu putin mai mult in wee


Oana 22+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

neata fetelor... LA MULTI ANI !!!
sa aveti un 8 martie cat mai ferumos..

16+ cu o minune de
poze


[url=http://lilypie.com][/url]bebita[/url]

















Mergi la inceput