as putea fi insarcinata?

as putea fi insarcinata? | Autor: claudiagabit

Link direct la acest mesaj

buna sunt nou membru pe acest site minunat despre copii si as vrea sa va pun si eu o intrebare sunt cam nelamurita m-am culcat in a 10 zi dupa ciclu sau de ciclu nu stiu exact cum se zice in fine si ni ne-am protejat e posibil sa fiu insarcinata am intarziere 5 zile dat totusi am facut test de sarcina si a iesit negativ....plus am deja 2 cezariene in vara as face 3 ani de la ultima...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudiagabit spune:

am vrut sa spun ca nu ne-am protejat scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudiagabit

buna sunt nou membru pe acest site minunat despre copii si as vrea sa va pun si eu o intrebare sunt cam nelamurita m-am culcat in a 10 zi dupa ciclu sau de ciclu nu stiu exact cum se zice in fine si ni ne-am protejat e posibil sa fiu insarcinata am intarziere 5 zile dat totusi am facut test de sarcina si a iesit negativ....plus am deja 2 cezariene in vara as face 3 ani de la ultima...


ca sa fi sigura ca este sarcina sau nu, du-te si fa o analiza de sange care se numeste beta hcg. dc iese 0 inseamna k nu esti, dc e mai mare este sarcina. in cazul in care nu iese nici la sange ca esti gravida, s-ar putea sa fie o dereglare
cel mai bine ar fi sa te duci sa vb cu doctorul tau.

bafta multa




http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiagabit spune:

multumesc mult pt sfat

Mergi la inceput