Gravidute si mamici de Timisoara (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Moni au rezerva sus la cezariene...din pacate nu se fac rezervari...eu si cristina am avut noroc...am prins liber...era 50 de ron pe zi de plata...acum cred ca e 100..eu din cele 6 zile 2 am statin salon 48 parca si apoi 4 zile in rezerva...de fapt 3 nopti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Miha am uitat sa iti zic nu eram noi in tricou.Andrei era intr-o salopeta maro si o bluza rosu cu maro.De fapt e mai simplu de recunoscut altfel daca vezi unu mic care sta numai in picioarele lu mami sa stii ca noi suntem
Noi am fost tarziu pe la ora 19,30
Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Buna fetelor!Va mai amintiti de mine?Noi suntem bine dar nu prea am timp de internet.Serban imi ocupa tot timpul liber.Am inceput si lucru asa ca imi este mai greu.Acum sm un pic de timp liber ca sta sotul meu cu el si Serban nu vrea la mine.Dar am un copil tare mamos.
Va pup pe toate si sa titi ca ma gindesc la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

helloo

vine cineva la NONI maine dimi???


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

hi!

noi mergem la capra cu 3 iezi la mall la 12

dia pai noi la 5 am fost si ela la 6...nu cred ca a stat pana la 7 jumate

serbanica ma bucur ca sunteti ok...ti-am urat de ziua ta in cap anterior...nu te-am uitat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ank83

Nici eu nu am facut vaccin la nici o sarcina ... si in timpul sarcinii am evitat sa ascult sfaturile medicului de fam.. care imi daduse sa iau calciu lactic in 4 luni de sarcina... .. fara sa tina cont de pericolul care l-ar paste pe bebe in timpul travaliului... de fapt cred ca o depasea asemenea detaliu

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici






....si mie mi-a zis sa iau calciu...eu vin dinainte de sarcina cu lipsa de calciu si am crezut ca de aia...ce pericol il paste pe bebe in travaliu??

27 + cu Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Se intareste capul si trebuie sa fie mai flexibil in cazul in care nasti natural...daca faci ceza poti lua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

am fost la teatru...a fost haios...duminica la 12 e ultimul spectacol.
era si un clovn acolo in locul celuilat...dar nu era asa priceput...cred ca am asteptat jumate de ora ptr o floare si o pisica...in final eli a pierdut pisica...sa ma omoare si sotul

Cam asta a fost distractia...dupa masa poate mai iesim un pic...daca nu ma uit la filme pe hbo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

mihaser multumesc pt informatie.

Mie doctorul mi-a spus sa nu iau calciu in timpul sarcinii ca-mi poate declansa nasterea.

Mony de Denis Adrian (01.08.2009)
Poze Denis
www.youtube.com/watch?v=kKC9YvD0qaQ" target="_blank">Denis rade
www.onetruemedia.com/shared?p=9e2987701899744bd26de6&skin_id=701" target="_blank">Denis 0-3luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mony08

mihaser multumesc pt informatie.

Mie doctorul mi-a spus sa nu iau calciu in timpul sarcinii ca-mi poate declansa nasterea.

Mony de Denis Adrian (01.08.2009)
Poze Denis
www.youtube.com/watch?v=kKC9YvD0qaQ" target="_blank">Denis rade
www.onetruemedia.com/shared?p=9e2987701899744bd26de6&skin_id=701" target="_blank">Denis 0-3luni


Da...cred ca produce contractii...eu cum nu am avut asa ceva...nu m-am gandit...

Mergi la inceput