Fulgusori Noiembrie-Decembrie2009(34)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura - andreea
Si eu am un mare motan care tot ii da tarcoale fetitei si se aseaza strategic asteptand un semn. Insa ea are alte planuri pentru moment

pozici cu marele motan nu ai??ca tare mi-s dragi matzele

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35

a incercat cineva detergentul de hainute pt copii de la SANO? ca nu mai gasesc deloc dermalin, poate la sfarsitul lui martie sa aduca in farmacii...
eu am folosit alte produse de la sano si am fost multumita, dar nu stiu nimik de acest produs


Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Eu cu Sano Maxima compact am spalat mereu hainutele lui Vlad, sunt foarte multumita. Am inteles ca exista si lichid.


mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

La multi ani fulgusori draguti
Radu Stefan de Tinonino81
Tudor de Flavours
Cezar Iustin de Shtephy

Shtephy sa iti traiasca micile comori, sa fie sanatosi.
Fetelor va multumesc mult ptr. comentarii
Noi o sa iesim o ora pe langa bloc, apoi mergem iar la dermatolog, sper sa reusim in final sa dovedim mica noastra problema.
Pup



mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ma lupt de cateva ore bune sa pun poze... Am reusit intr-un final, le puteti vedea incepand de aici


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Ma lupt de cateva ore bune sa pun poze... Am reusit intr-un final, le puteti vedea incepand de aici


ce frumosi sunt...Abia acum am vazut tunsoarea Timeei, e reusita rau!!, te pricepi!si bine ca sta Timi la tuns, si are rabdare..
Cat despre Teo, e o bombonica, si nu am putut sa nu observ ce frumos i s-a curatat fata!! Vad ca i-a mers bine crema aia, era de aia Avene pediatric?sau Aderma..ca nu mai tin minte..a uitatt baba..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Neatza fulgulime somnoroasa su greu-incercata asta-noapte
, sa va traiasca sanatosi usorii scumpi de Tino, Flavours si Shtephy
Copilu asta al meu e in continuare plingacios si ofticos si nici de somn nu ii arde.Acu a dormit vreo juma de ora cit sa recuperez si eu si deja s-a trezit, sa vedem cit de lung ma lasa sa scriu mesajul asta.
Ma fetilor, cu diversificarea asta m-ati bagat in ceata. Eu ma culcasem pe o ureche, ca se incepe cu cereale d-alea care se dizolva in apa si ma gindeam sa-i dau sa aleaga singurica fructe si legume (cam ca in clipul ala trimis de Shtephy.Monis nu mai fi reticenta, toarna aicea tot ce stii te asigur ca iti vom fi recunoscatoare.
Dymomo nu zi de 2 ori cu soacra, ca acu suna la usa In cazul tau intr-adevar diversificarea e o enigma si mai mare, ca practic tu ai inceput-o prima. Iti doresc succes si sa rezolvi problemele cit mai bine.
Diana merci de raspuns, vroiam sa compar fetitele, a mea are 5.75 si e mai mare cu o saptamina, deci ma calmez. Ziceam ca poate e flaminda ca e tare agitata, da nici sa manince nu vrea. Nici dintii nu sint, habar n-am ce are

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Lili, da vaz eu bine, sau matale si domnisorica sunteti niste plimbarete??si cu Krelia , si cu Many la intalniri , sau testezi pretendentii la mana printesei???

He, he, pai ii fac fetii gasca de baieti pe placul meu, ce vrei sa-mi aduca acasa golanii de la bloc Ii mai astept pe Santi si pe Bubu la o intilnire in Herastrau ca ei sint baieti de pi sientru.
N-am apucat sa va zic ieri de plimbarea cu tzutzupidu si cu mama lui, ca am avut placerea sa ne cunoastem si cu tati de printzes care a fost tare simpatic si a venit si cu strudele ca sa ne dea putere sa impingem carucioarele (fireste ca eu si madame K am refuzat gratios, ca tinem la silueta )
Bai Lauriciule ce frumoasa e fotomodeala de rechinasa-delfinasa (ca in poze pare blinda ) si cu palariuta cu gaurele. Eu nu pot sa las comentarii la tine in cont, d-aia ma dezlantui aici
Deci se tipa la mine. Trimit cu eternele scuze ca n-apuc s araspund la toata lumea asa ca mai bag niste si la gramada ca sa ma iertati

mami de Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lili_a
He, he, pai ii fac fetii gasca de baieti pe placul meu, ce vrei sa-mi aduca acasa golanii de la bloc Ii mai astept pe Santi si pe Bubu la o intilnire in Herastrau ca ei sint baieti de pi sientru.


super tareee

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

ce frumosi sunt...Abia acum am vazut tunsoarea Timeei, e reusita rau!!, te pricepi!si bine ca sta Timi la tuns, si are rabdare..
Cat despre Teo, e o bombonica, si nu am putut sa nu observ ce frumos i s-a curatat fata!! Vad ca i-a mers bine crema aia, era de aia Avene pediatric?sau Aderma..ca nu mai tin minte..a uitatt baba..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici


. Cremele (ca e mai multe...) sunt Klorane nutritiva si o mustela stelaprotect. Da de astea 2 de fata sunt multumita. De mustela nutritiva de corp, nu.


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Diana ce dulce-i miss brotacel, si ce tare seamana cu Vlad
Shtephy eu azi vreau poza cu sarbatoritul cel buflei!

mami de Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

buna dimineata la amiaza!

La multi ani pt. Radu Stefan, Tudor si Iustin

laurairina - mortala palarioara si purtatoarea ei bineinteles. si la noi a ft cald si aer uscat din cauza caldurii, nici eu nu am centrala sau repartitoare. vine primavara si scapam de caldura de la calorifere, sper

Ramonik- faina tunsoarea si fetita e delicioasa cum rade

raluci- foarte fain costumasul de dalmatian

Diana- imi place mult poza cu cei 3 strumfi ai tai, dar si cea cu Teo cu baluta

va pup pe toate, nu mai am timp sa scriu ca tre sa fac papa
.......................................

Natalia, fericita de Amalia Maria!!!


Mergi la inceput