Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Off... si se taraie asa de greu ceasul asta... Sa se faca o data ora 17.30 sa plec spre cabinet, sa vad boaba de fasole (cica saptamana asta este cat o bobitza mai grasuna de fasole )
Oricum, am momente in care sunt super pozitiva, sigura ca totul este bine si frumos, apoi ma apuca depresia .
Am inceput sa ii mai strecor cate o aluzie piticului de inca un bebe mic si mi-a zis ca este dispus sa ii dea din jucariile lui .
Sa scrieti mult azi, ca ma calmeaza sa citesc ce scrieti voi

Kiti, 8+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_b spune:

Crina felicitari pentru noua semnatura!

Si eu merg maine sau poimaine sa imi fac restul analizelor de la medicul de familie.
Azi dimineata am reusit sa imi fac in sfarsit profilul TORCH.

Ale

------------------------------
Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici; dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit. Dumnezeu este treaz.
-----------------------------

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klarisse spune:

Kiti ai sa vezi ce martisor frumos primesti si tu azi, n-am nicio indoiala, o sa fie foarte bine.

Klarisse graviduta 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Klarisse

Kiti ai sa vezi ce martisor frumos primesti si tu azi, n-am nicio indoiala, o sa fie foarte bine.

Klarisse graviduta 9+




Kiti, 8+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Sa fie un capitol plin numai de vesti bune
Tin pumnii pt fetele ce merg azi la eco....sa veniti cu vesti bune

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza_10 spune:

Kiti, totul va fi perfect! Pui pariu?

Crina, felicitari pentru schimbarea prefixului! La inca de 4 ori pe atat!!!

Andra, m-ai speriat cu profilul Torch. Ma tot intrebam ce naiba e ala si mie de ce nu mi-a facut? Chiar traiesc intr-o tara bananiera? Am cautat pe google si m-am lamurit! Am facut si eu testele astea, dar nu ca asa mi-ar fi recomandat dr., ci la solicitarea mea expresa!

Haideti cu vestile buneeeeeeee!!!

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bells spune:

Buna Burtici,

Nu am mai scris de cateva capitole, am fost storsa la servici de toate puterile mele omenesti nu am avut timp sa scriu, insa v-am citit pe toata perioada.
Bun venit noilor burtici, sarcini usoare si la termen

Mandutza, multa sanatate si sa va ajute Dumnezeu sa reusiti din nou, sa aveti un bebic

Pentru fetele care merg la echo multa bafta si sa aduceti vesti bune despre "fluturasi"

In rest va doresc o primavara frumosa, cu multe bucurii si cu "fluturasi" sanatosi si jucausi.

Ioana, 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_b spune:

Buburuza si eu ma panichez de analize care le aud pe la altii si eu nu le fac. Is dusaaaaa
Sincer eu chiar trebe sa ma calmez pentru ca pe langa asta, tot felul de alte prostii am in cap si tre sa fac o cura de optimism!!!

Vai asa mi-i de dor de primavara... de plimbari in padure... de iesiri... Doamne!

Kitti sa vezi tu ce fain o sa fie cand o sa vezi pe bebe, ca a crescut, ca e bine!!! Hihi, o alta burticuta fericita azi!

Ale

------------------------------
Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici; dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit. Dumnezeu este treaz.
-----------------------------

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Multumesc de incurajari
Promit sa vin cu vesti bune

Kiti, 8+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

si eu ca si buburuza si andra m-am uitat un pic asa...profilul torch?......dar acu am citit si m-am lamurit.....eeee asta e cat traiesti inveti

10+

Mergi la inceput