"Dovlecei de sept-oct 2009 *97* 7 luni!"

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Buna dimi, fetite cu dovlecei!

Mary, bine ca ati scapat de febra. E nasol cu questiunile astea...puiul! Cu iesitul, in general e de preferat sa nu iesi in situatia aceasta. Acum, Alex e mai mare.....nush.

Luci, gata, vin dintisorii!! Yuppy. E greu acum, dar si dup-aia...Lasa, spune-i lui Davidelu' ca-l inteleg cu durerile astea de dinti.. In cazul in care il intereseaza.

Noi ne pregatim de doc-doc. Am rezistat cu stoicism si nu am luat nimik si puiul a papat in voie ce-si doreste ea mai mult. Acum, o masa de laptic praf tot prinde ca eu tre sa stau fara sa-i dau laptic dupa anestezie. Dar bine ca nu e peste noapte. Daca am fi inceput si noi diversificarea, era mai usor in situatii din astea, dar papand numai laptic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

am mai pus cateva tot acolo, plus aici, de ieri: http://picasaweb.google.com/SelenAzis80/6Luni#

va multmim pt comentarii si aprecieri

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Am citit pe parti asa dar sper sa-mi mai amintesc ceva
MARY multa sanatate lui Alex,cu iesitul eu duminica dupa ce i-a scazut febra la pitic am plecat la tara,ce-i drept ca nu a stat prea mult afara.
RALUK am vazut ca aseara ai fost foarte activa si esti plina de informatii,te si sper ca Alexutu e mai bine
UKA esti mortala si tu si Carina cu moacele ei,e o delicata si cand mananca,Iri al meu pana nu baga mana in castron sau in gura(in timp ce are mancare) nu se simte bine.LMA tatalui tau sa fie sanatos si sa traiasca multi ani sa-si vada nepotica mare-mare
SELENE,iti sta foarte bine tunsa asa,pot sa spun ca-mi place mai mult ca dupa prima tunsoare iar Ebru e o frumoasa
LUTO imi pare rau ca a intrat si Davidelul in randul maraitilor de la dintii,sper sa treaca si la el repede
IULIKA imi pare rau ca ati ajuns la spital dar ma bucur ca Bruce e in toane bune,sper sa treaca repede
NELA,te duci la plaja?!?te invidiez
Le pe SUEDE, LALI si pe MANGA
Va multumesc mult fetelor pentru urari catre mami a mea,am facut la mine a fost frumos,chiar am ras aseara f mult,a primit si Iri o geguta si banuti.O sa pun mai tarziu poze,trebuie sa ma duc pana la posta si revin mai pe seara.Sa aveti o zi frumoasa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mada

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

buna dimineata la amiaza,
eu nu mai pot de somn, imi pica ochii in gura...is terminata. si a fost si un maaare nor pe cer pana acum, dar a iesit o raza de soare poate imi da si mie viata. sunt suparata ca iar s-a anuntat ca vine frigul...io vroiam sa imi scot prietenele muscate (cele care au suferit atacului lui mihaita) la jardiniere si sa imi pregatesc casa de vara. mi-am gasit magnolii de comandat pe undeva la oradea...si trandafiri urcaciosi...abia astept sa ii plantez (deocamdata azi ii comand)

ma duc sa prestez niste legume la putze...



Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Buna regasit dragi mamici de dovlecei. Dam si noi de baut

pentru cele 4 lunite, uram aniversare frumoasa celor sarbatoriti astazi si pupam fara exceptie dovlecimea si mamicile dragi. Sa aveti o primavara grozava, alaturi de puisorii iubiti

(ultima poza de la semnatura este de azi)

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Neata!!
Astazi implinim 5 luni, asa ca va invit sa sarbatorim Poftiti la:


Si ca sa ne bucuram si urechile:


La multi ani dovleceilor nascuti azi!!!

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Iulian ,tu puiut mai micutz,nici nu te-am vazut,scuzele mele... primesc iertaciune ca nu m-am uitat si la noiembrie sau tre sa trimit si cativa pupici extra?

Lali Lacra de
Paul-Iulian
Paul-Iulian...Paul si mamica lui
fetita,bucalata;despre .fetita.bucalata
Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

LA MULTE LUNITE!!!!

Multa sanatate si fericire!!!
Multumim de tratatie!


Citat:
citat din mesajul lui kemsy

Neata!!
Astazi implinim 5 luni, asa ca va invit sa sarbatorim Poftiti la:


Si ca sa ne bucuram si urechile:


La multi ani dovleceilor nascuti azi!!!

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris




Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Kemsy eu iau si ,chiar imi e fomica dar imi e o leeneee sa ma dau jos din pat ...oare nu si-o face sotz mila de mine sa imi pregateasca ceva?
si eu pe Mada

Lali Lacra de
Paul-Iulian
Paul-Iulian...Paul si mamica lui
fetita,bucalata;despre .fetita.bucalata
Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput